Benton

Ár:   2840 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: garden32, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2019. szeptember 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Krémes arclemosó hab, mely ápol, kisimít és feszesíti a bőrt.

Mélyen és hatékonyan tisztítja meg a fáradt bőrt a nap közben rárakódott szennyeződésektől.
Nem csak tisztít, hanem hidratál is, és minimalizálja a bőr kiszáradását.Természetes összetevők felhasználásával készült, káros összetevőket, tartósítószert nem tartalmaz, s már kis mennyiségben is alkalmas arra, hogy serkentőleg hasson a bőrre.
A benne lévő növényi kivonatok stimulálják a bőrt.

Minden bőrtípushoz alkalmazható, hatékonyan kezeli a bőr problémáit (zsírosság, szárazság), s azoknak is ajánljuk, akik érzékenyek a káros kémiai összetevőkre, vagy csak szeretnék bőrüket megóvni és hosszú időn át fiatalosnak és ápoltnak megőrizni.

Benton Arclemosó Hab - 30 g
Ár: 1200 Ft , Eladó: Szabincsepp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxi
dora3311

2019. május 16.

Nagyon szeretem ezt az arclemosót, kevés mennyiség is gyönyörűen habzik, és a smink maradékát teljesen leszedi (ha csak egy kevés smink van rajtam -BB krém, kevés pirosító és szempillaspirál- gyakran nem is mosom le előtte sminklemosóval, ez elég), ami a hozzám hasonló lustáknak hatalmas plusz pont. :) Arcmosás után kellően tisztának is érzem a bőröm. Az összetevői is szuperek. Tény, hogy hajlamos szárítani a bőrt, az én zsíros/kombinált bőrtípusomnak ez nyáron nem zavaró, de télen arcmosás után egyből krémért kiált a bőröm, ezért száraz bőrűeknek lehet nem ajánlanám. Emiatt 4*, de csak ennyi választja el a "csodaszertől" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

annasara

2019. március 21.

Úgy két éve használom, és minden eddig kipróbált krémes állagú arclemosó közül, ez bizonyult a legjobbnak. Nagyon alaposan és mégis kíméletesen tisztít, nem okoz semmiféle irritációt, ugyanakkor szerintem első sorban a zsíros vagy kombinált bőrtípusra a legideálisabb, mert van egy enyhe szárító hatása, amely talán egy alapvetően szárazabb arcbőr számára már sok lehet. Használata után a megfelelő hidratálás mindenképp szükséges, de tény, hogy ezzel együtt is az én túlérzékeny, vizhiányos unyanakkor komibált bőrömnek a legjobb lemosó. Sűrű állaga miatt nagyon kevés elég belőle, így a 150 ml-es kiszerelés, napi használat mellett is elég úgy 5-6 hónapra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

Kmitty

2019. február 9.

Évek óta nagy kedvenc, nem csíp és nagyon sokáig elég. Viszont mivel tényleg mindent leszed, ezért csak az esti sminklemosáshoz használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Kimwifey88

2019. január 6.

Valóban teljesen eltávolít minden szennyeződést, és kissé "csikorgósra" mossa az ember az arcát vele, de ennek ellenére én pont emiatt szeretem és újra is vásároltam, mert ár-érték arányban szerintem jó, nagy kiszerelés, keveset kell használni belőle, sokáig elég. Egyedül az illata az, ami nem tetszik túlságosan, ezért ment csak 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

springee

2018. szeptember 29.

A teljes kiszerelés megvásárlása előtt mintát próbáltam, az tetszett. A teljes kiszerelés azonban sokkal folyósabb és szappanosabb illatú. Használat után sokszor érzem, hogy feszül a bőröm, kellemetlen érzést nyújt. Előtte a Missha Super Aqua habzó arclemosóját használtam, ami sokkal sűrűbb, ezáltal kiadósabb volt, valamint arcmosás után is kellemes érzetet hagyott, továbbá nem csapott át már-már kifejezetten büdös szappanszagba, holott a szavidővel nincs gond. A minta minősége fényévekkel jobb volt minden tekintetben, ennél fogva megtévesztve érzem magam. A másik lemosóval való összehasonlítás során is alul marad. A szép összetevők ellenére sem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

bebuska94

2018. szeptember 21.

Mintát használtam belőle és még maradt is, de nem győzött meg, hogy teljes méretben rendeljek. A szappan illatáról nem is beszélve.. Inkább másik habzó lemosót keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

tara95

2018. szeptember 3.

Egy lencsényi elég, hogy szép habot képezzen. Most a kánikulában annyira, de annyira jól esik, hogy ilyen alaposan tisztít, bár tudom, hogy a szappan illat és érzet nem véletlen. A nagyot nem hiszem, hogy meg fogom venni, mégis, olajos bőrre jó választás lehet, pláne, hogy teljesen matt, puha, hidratált végeredményt ad, illetve ráébresztett, hogy azért éreztem ragacsosnak pl.a fényvédőm, mert az eddig használt baba mindenmentes tusi sajnos nem mosható le teljesen. Ennek fényében az Innisfree blueberry lemosójára esett a választásom, annak 5.5-ös a ph értéke, mindenki odavan érte és árban sem vészes. 4,5-et adnék, mert lúgos, de olyan nincs :)

Sajnos már látom a hátrányait, az összes mintámat elhasználtam és ez too much. Mindenkinek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Lilium

2018. augusztus 22.

Kis 8 grammos mintát rendeltem, utazáshoz. Hát, nagyon kevés kell belőle, mert szuperül habzik, úgyhogy a minta még mindig tart. :D Puha lesz utána a bőröm, mégis csikorgóan tisztára mosom vele, ami picit ijesztő.. Az orrom felülete teljesen kiszáradt tőle, de a bőröm mindenhol másol puha. Kicsit agresszívabb lemosó, mint amiket én korábban használtam, azok jobban együttműködtek az arcommal. A nagy kiszerelést biztos, hogy nem fogom beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

lumen

2018. július 13.

Mintat rendeltem belole, ami kb. 4-5 alkalomra elegeno. Jol tisztit, de hasznalat utan olyan erzes, mintha szappannal mostam volna arcot, ami nem igazan tetszett, szamomra a COSRX ph semleges arclemosoja minden teren veri ezt a termeket. Persze azt is figyelembe kell venni, hogy minden bor mas igy ami nekem nem valik be az masnak lehet egy fonyeremeny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

galivali

2018. június 3.

Nem szárítja a bőröm, nagyon jól habzik. Ami nekem nem tetszik benne, hogy nem tisztít eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propanediol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Forrás: ITT

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az ártéri japánkeserűfű kivonata. A bőrön alkalmazva anitoxidáns.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.