Benton

Ár:   $27   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a HelloSkin-n 7500 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dorathea, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Ár:   $27
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: HelloSkin, 7500 Ft

Magas koncentrációjú fermentált összetevők + keramid + EGF + hyaluronsav. A legjobb választás a szemed körüli ráncok csökkentésére!

Hatása:

• Ráncos és fakó bőrre
  • Száraz és feszülő bőrre
  • Érzékeny bőrre

Ár: 7500 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Benton 7 db-os szett Fermentation, Aloe BHA, Aloe Propolis, Snail Bee
Ár: 10500.- , Eladó: Iszike
Állapot: Új, bontatlan szett, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/Személyesen

tara95

2020. november 26.

Szívtam a fogam az árán, de egy mini kiszerelés csak nálam landolt. Eddig legkellemesebb állagú szemkörnyék ápolóm, tényleg tökéletes, tartalmas, sűrű, mégis pikk-pakk becuppan és érezhetően hidratál. Reggel és este használom, nincsenek nagy elvárásaim, hiszen a fermentált összetevőknek nem egyik napról a másikra lesz hatása. Sajnos az egyik legnagyobb hátránya a csomagolás, amikor azt hinném az ember, hogy elfogyott, a tubus szétvágása után kb a fele krém (!!!!) ott dekkol az oldalán, azt ki kell kapargatni mert az állaga miatt csak tégelybe tehető át, éri a levegő, tönkremegy a hatóanyag...egy kellemesen puha, nyomható műanyag tubus sokkal jobb lenne, konkrétan emiatt nem vettem újra megint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

zs001

2020. október 11.

Már a második tubust használom, nekem ez is bevált. Nyilván nem csodaszer, de kellemesen hidratál, jó érzés használni, és igazából szép is a szemkörnyékem tőle.... Szóval maradok mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

reka003

2020. július 20.

Igazából nem tudom hogy hányadán állok ezzel a termékkel, a szemem alatti bőrt nagyon kiszárította, az arcomat meg tök jól hidratálja viszont ez egy szemkörnyékápolónak lett kifejlesztve ezért csak két csillagot tudok adni sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

noriri

2020. április 20.

Illatmentes, könnyű kém, gyorsan beszívódik.
Ettől függeltenül semmi különbséget nem tapasztaltam. 30 g és a szavideje 6 hónap. Egy év után majd a felét kénytelen vagyok máshova kenni, kizárt hogy el lehessen használni fél év alatt.
Nagyjából ez a bajom a fermentált összetevőkkel. Nekem semmin nem csinálnak, de azt drágán és általában 6 hónapig javasolt használni őket bontástól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Illatmentes, könnyű kém, gyorsan beszívódik.

i.napcsi

2020. április 19.

Amiért ajánlom,mert egy szokásos megbízható,biztonságos Benton termék,fura sűrű állag de csak amíg felkened,nem zsíros nagyon kellemes,jól hidratál,de 40 fölött annak ajánlom aki csak egy jó hidratációt akar és szereti a fermentált termékeket,többet nem tud de azt jól csinálja,semmilyen irritációt nem okozott,az ára szerintem túl sok,szívesen elhasználnám arckrémnek mert annak baromi jó volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 19.

Pongyos

2020. február 23.

Szuper érzékeny szemem van, de nem okoz irritációt. Gazdag, sűrű krém, de hamar beszívódik. Nagyon jól táplálja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 23.

Stella1993

2020. február 22.

Ma használtam első alkalommal, 4 csillagot megelőlegezek neki már most. A karikás, bedagadt szemeimre kerestem mindig a 'holy grail'-t, a csodaszert, de bármit vettem, semmi nem vált be.. aztán kiderült, hogy a (szem)krémekben lévő illóolajok irritálnak, ettől karikásodnak, dagadnak be a szemeim. Erről a krémről sok jót hallottam, ezért rendeltem meg. Tömör, testes krém, de gyorsan felszívódik, irritációt nem okoz. Illatmentes. Negatívum, hogy drága, de ha hosszabb távon beválik, akkor megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

ZsofiaLoren

2019. október 7.

Termékmintát vettem belőle és már az első használat után pozitívan csalódtam. A krém sűrű, ami nekem nagyon bejött, mert annak ellenére, hogy az arcbőröm zsíros, a szemem alatt a bőr kifejezetten száraz. Reggel használtam először és csak egy kis Missha BB boomert tettem rá. Sokkal kipihentebbnek és simábbnak tűnik a szemem alatti rész. Jó lenne, ha egész napra kitartana a hatása. A termékminta úgy tűnik, hogy kb. egy hétre elég lesz, ha elfogy eldöntöm, hogy vegyek-e teljes kiszerelést, de ha egy használat után kéne döntsek, azt mondom megvenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

ssyakaky

2019. szeptember 8.

update: végül megvettem teljes kiszerelésben is, aminek azóta már a végén járok. fel kell, hogy pontozzam, megszerettem. télen kifogytam a hidratáló kremembol, ebbol pedig volt még csomó mintam, igy nagy bátran elkenegettem az egész arcomra. eléggé kijöttek igy az igazi kepessegei, reggel mindig szebb borkeppel ebredtem neki köszönhetően. mostmár csak rendeltetésszerűen használom, szemeim köré, de igy is meg vagyok elégedve vele, jó kis cucc ez, de azért nem csodaszer.

4-5 mintát használtam el belőle. valamenyirr hidratál, az állaga nem tetszik. sűrű, vastag krém, sminkelni nem tudtam rá, kukacosodott rajta a korretorom. így estére használtam, reggel a szemeim kevésbé voltak felpüffedve, mint nélküle. ennek ellenére nem hiszem, hogy megvenném teljes kiszerelésben, mert szerintem semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Redhead

2019. szeptember 6.

Mintát teszteltem belőle, úgyhogy csak a rövid távú tapasztalatokról tudok írni. Kellemes állagú, jól felszívódó krém. A rövid távú hatás látványos volt: este felkenés után fél órával szebb lett a szemkörnyékem, kisimultak az apróbb ráncok, de nem tartott ki reggelig a látványos javulás. Ezt a rövid ideig tartó használat számlájára írtam. Összességében ígéretes krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin, Beta-Glucan, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Betaine
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

A mályvarózsa gyökerének kivonata. Nyálkás anyag, amelyet általában textúrajavítóként használnak a kozmetikumokban, valamint bőrnyugtató hatása is van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.