Benton

Ár:   $17   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a HelloSkin-n 6800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Ár:   $17
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: HelloSkin, 6800 Ft

Megújult változat

Védi a bőrt, ellátja tápanyagokkal, növeli vitalitását és ellenálló képességét. Egységesíti a bőrtónust, hidratál és simít. Parabéntől, ásványi olajtól, alkoholtól, szteroidtól, benzofenontól, szintetikus parfümtől, mesterséges színezéktől mentes.

Ár: 6800 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6 690 Ft , Eladó: Beauty Lab
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:GLS, Foxpost, Pick Pack Pont, saját átvevőpont
Ár: 6000 , Eladó: justagirl
Állapot: bontatlan, új, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: Személyes átvétel, foxpost posta +1500 Ft

Lencseee

2022. szeptember 22.

Hogy en eddig ezt meg nem velemenyeztem...?! Oriasi kedvenc, idorol-idore hozza terek vissza. Tokeletesen belesimul ebbe a bentonos snail bee vonalba, nagyon jo hatassal van a boromrr ha ezt a termekcsaladot egyszerre hasznalom. Feltolt, udeve varazsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 22.

f.timea

2022. február 17.

Nekem nagyon bevalt, konnyed “krem”, jo INCI-vel. Jol hidratalja a boromet, szepen gyogyitja a borhibakat. Bar nem a legolcsobb, de megeri- ajanlom, ujravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 17.

Queen16

2022. február 6.

Föleg reggeli rutinba hasznàlom, víz hiàny pòtlàsra, kellemes, gėl szerü, jò ėrzės fel kenni, szemkörnyėkem sem bàntja, jòl hidratàl, INCI-lista szėp.
Nem vagyok töle elàjulva de nem rossz, ėrdemes kipròbàlni.
Szeretem a csiganyàlka termėkeket, a kiszerelėse lehetne nagyobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 6.

Nem vagyok töle elàjulva de nem rossz, ėrdemes kipròbàlni.
Szeretem a csiganyàlka termėkeket, a kiszerelėse lehetne nagyobb.

Szeos

2022. január 29.

Pár hónapja használom ezt az esszenciát, őszintén szólva nem oszt, nem szoroz. Más csiganyálas cuccokat használtam már és nagyon bejöttek, és a méhméreg is nagyon ígéretesnek tűnt számomra - ez a termék mégsem győzött meg, olyan, mintha vízzel kenném az arcom. Irritálni nem irritált és szépen tudtam rétegezni esti rutinban, de ennyi. Tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 29.

gumibogyo11

2021. november 10.

Semmi, tényeg, semmi illata, hatása, mellékhatása. Illetve az utóbbi nem igaz, mert nekem ragacsos lesz tőle a bőröm. 4 hónapja használom, de leginkább azért, hogy fogyjon már el, de tényleg semmit nem csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 10.

mmmancs

2021. október 28.

2 hete használom, azért vettem meg, mert a benton csigás maszk hiperszuper volt, viszont aki szintén erre alapozna, ne vegye meg :D Lehet én voltam naiv, hogy arra gondoltam, hogy a maszkban lévő esszencia ugyanaz, mint ami ebben van. Sokkal vizesebb állagú, semmilyen plusz érzetet nem ad a bőrömnek. Talán kicsit nyugtató hatású. Ha már megvettem, elhasználom...de jelenleg felesleges vásárlásnak érzem. Ettől függetlenül a lotiont ki szeretném próbálni, bár gondolkodom a cosrx termékeken is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

linca002

2021. október 15.

kb 2 hónapja használom. maga a krém nagyon jó, jó hatása van, szeretei a bőröm, de nagyon macerás felvinni.
nekem össze-vissza csúszkál az arcomon, paskolgatva tudom csak felvinni, emiatt nagyon körülményes a használata.
hiába jó maga a krém, emiatt nekem élvezhetetlen a használata :(
nagyon sajnálom, most úgy látom itt a vélemenyeket olvasva, hogy csak én jártam így... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

hiába jó maga a krém, emiatt nekem élvezhetetlen a használata :(

doricka

2021. október 14.

Imádom, nagyon hidratáló, gyönyörű egységes arcképet varázsol reggelre. Gyorsan segít a pattanások utáni hegek meggyógyításában is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 14.

greka

2021. augusztus 23.

Szuper összetevői vannak, könnyen beszívódik. A high content lotiont jobban szeretem, ennek kicsit ragasztószaga van, és nem vettem észre, hogy az esszencia többet javítana a bőrömön, mint a lotion.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

PradaAngel

2021. július 17.

Oszlopos tagja a rutinomnak, zselés állagú esszencia (szemben a koreai esszenciáktól megszokott teljesen folyékony állaggal), ami felkenve hidratál, mégsem képez semmilyen filmréteget, így a többi szérum/hidratáló/fényvédő alatt sem potyog. Nagyon szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 17.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Betaine
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

A mályvarózsa gyökerének kivonata. Nyálkás anyag, amelyet általában textúrajavítóként használnak a kozmetikumokban, valamint bőrnyugtató hatása is van.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.