Benton

Ár:   $17   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Ár:   $17
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Megújult változat

Védi a bőrt, ellátja tápanyagokkal, növeli vitalitását és ellenálló képességét. Egységesíti a bőrtónust, hidratál és simít. Parabéntől, ásványi olajtól, alkoholtól, szteroidtól, benzofenontól, szintetikus parfümtől, mesterséges színezéktől mentes.

Ár: 3500Ft , Eladó: Szeszi009
Állapot: 55ml/60, Helyszín: Szeged, fizetés: posta, foxpost, személyesen - postázni csak előre utalással fogok !
Ár: 4300 Ft +posta , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyes átvétel, postán maradó, előre utalás
evaedinakiss

2019. november 7.

Régen már használtam, most újra elővettem és kb 1 hónap használat után nagyon szeretem. Reggel és este használom. Smink alá is jó mert gyorsan beszívódik és nekem egyáltalán nem lesz ragacsos a bőröm. Jó hatással van a bőrömre, sokkal jobb az összképe, "csendben" teszi a dolgát. Nekem csak magában nem elég, extra kiegészítés a többi mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

matine91

2019. október 23.

Nagyon szeretem ezt a szérumot. Akik ódzkodnak a csiganyáltól, azokat szeretném megnyugtatni, hogy Egyáltalán nem undi, semmi szaga nincs, inkább zselés állaga van, mint egy nyúlós akármi.
Na, de a hatása:
Nekem viszonylag problémás az arcőröm, mindig van egy kisebb-nagyobb pattanás a bőrömön, de amikor ezzel bekenem az arcomat esténként, reggelre teljesen megnyugszik, nem olyan piros, és a hegekre is tényleg szuper készítmény. Smink alá is tökéletes, nem ront az állapotán, nem hagy ragacsos érzetet maga után, mivel gyorsan felszívódik.
Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Na, de a hatása:
Mindenkinek ajánlom!

Mirtil

2019. szeptember 30.

Ez volt az első csigás termékem. Elégedett vagyok vele, géles állag, nem ragacsos, hamar felszívódik. A száraz bőröm nem húzódik utána, a pici ráncok is mintha halványultak volna. Pattanásom nem nagyon van és nem is okozott semmi ilyet.
Az üveg csinos és praktikus, miután kifogyott, újra fel is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Az üveg csinos és praktikus, miután kifogyott, újra fel is használtam.

bojt01

2019. szeptember 7.

A bőröm alapvetően vízhiányos,ha nem kenem szárad,és mégis jellemzően a mélyebb pattanásokra hajlamos,mindig van 1-2 komolyabb. Ha nincs az elég ritka,de pár havonta előfordul 1-2 hétre.
Végig próbáltam a benton csigás tesztereit,ez volt legkellemesebb,meg is vettema nagyot.
Kb 2 hét mire meglátszik hogy hat,elmaradoznak a pattanások,és így is marad. Az elején kis felszíni ragyák kijöttek rajtam,de el is múltak. Ezek sem gyulladt,csak ilyen kis akármik voltak. Ha nem használom kb 2 hétig ugyan olyan szép a képem,után sem az a durva mint volt. 2 flakon ment el eddig,elég sokáig kitart egy flakon, 3 hónap körül,vagy több napi 2 használat mellett. Nekem ez volt a lényeg,hogy a pattanásaim lementek,így 25fele már elég zavaró. 2 hét bőven jó,ha így tartja is az eredményt. Az illatát én kifejezetten barátságosnak érzem,minden más is tök jó rajta,de a tartalma az ami megnyerő. Ha nem változik semmi,folyamatosan fogom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

zs001

2019. szeptember 2.

Nekem ez a krèm egy csoda! Kis, 15 ml-es kiszerelèsben vettem meg, de màr meg is rendeltem a nagyot! Szeretem a zselès àllagàt, egyàltalàn nem ragad, màsodpercek alatt beszìvódik, nem hagy fènylő rèteget. A hidratàlàsi kèpessège is nagyon jó, de èn hasznàlok utàna mèg krèmet is. Irritàciót, apró sebeket is pikk-pakk meggyógyìt. Maximàlis csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

abicicaaa

2019. február 24.

Sajnos nemtudtam hogy az uj verzioban mar van niacinamide, pont azelott rendeltem meg, hogy feltoltottek volna az uj osszetevolistat.
Rogton, mar egy használat utan durva pattanasaim lettek, allergias vagyok a niacinamidra vagy nemtudom.
Igy vegulis ez egy véletlen rendelés lett, ha tudom, meg se rendelem, ezert nincs szívem 1 csillagot, masnak biztos jo lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Pattandi

2019. február 17.

A második csiganyálas termék, amit használok, és ebből a Snail Beeből a második tubus. Hát. Kifejezetten hegkezelésre kerestem, de szerintem immunis vagyok a csiganyálra. Nem érzem, hogy gyógyítaná a pattanásnyomokat, a Neogranormon sokkal látványosabban dolgozik e téren. Aztán lehet, hogy ez a termék lassabban hat, nem tudom. Az elején kipróbáltam az akkor nagyon belobbant ekcémás foltjaimra a kezemen, segített is, de aztán csökkent a "lelkesedés". Rétegzős rutinban lehet helye, az én bőröm vízhiányos ahhoz, hogy egymaga hidratáljon. Ugyanakkor, ha nagyobb mennyiségben kenem a szemem környékére, valamit csinál. Gyanítom, hogy minden tudománya az aloe, ahhoz viszont drágállom. Durván kétszer ennyi aloét kapok fele ennyiért. Erőssége a pumpás adagolója. Nincs összehasonlítási alapom más Benton termékkel, vagy más essence-szel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Martus123

2019. február 16.

Szeretem ezt a kissé géles állagát.Könnyen beszívódik,kellemes érzés.Jól lehet rétegezni.Mondjuk még nem használom régóta,de eddig nincs olyan lenyűgöző hatása,csak kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Ancsa6

2019. február 12.

Kombinált bőrre tökéletes. Könnyen beszívódik, jól hidratál, egységesíti a bőrképet. Nagyon szeretem, már megrendeltem a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

Verena

2019. január 9.

Igazából nem tudom eldönteni, hogy van-e hatása. Olyan nagyon szembetűnő biztosan nincs :D Elhasználgatom, de nem venném újra. Pozitívum, hogy gyorsan beszívódik, illetve nem marad utána ragacsos a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Betaine
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.