Benton

Ár:   $17   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Ár:   $17
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Megújult változat

Védi a bőrt, ellátja tápanyagokkal, növeli vitalitását és ellenálló képességét. Egységesíti a bőrtónust, hidratál és simít. Parabéntől, ásványi olajtól, alkoholtól, szteroidtól, benzofenontól, szintetikus parfümtől, mesterséges színezéktől mentes.

Skincarebybeus

2021. május 11.

Imádom! A vizhianyos bőröm kedvenc terméke. Yesstylerol megeri beszerezni! Sokkal olcsóbb, mint itthon és elég sokáig is elég napi 2 használattal is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Angel98

2021. április 3.

Szépen hidratál, nagyon tetszik az állaga, viszont a hidratáláson kívül más hatását nem igazán tapasztaltam, a bőrképem nem lett sokkal egységesebb, anti-aging hatását sem nagyon fedeztem fel. Jó volt kipróbálni, de egyelőre nem tervezem, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 3.

KlaudiaZs

2021. március 31.

Kb 5 éve használtam, imádtam, majd egyszer csak nem rendeltem meg újra, kerestem mást. Nemrég visszatértem az összes régi jól bevált arcápoló termékhez, és imádom most is, könnyű, rögtön beszívódik, ad egy kis pluszt, plusz hidratálást és csökkenti a pirosságot, legyen az pattanás vagy csak irritáltabb bőr. Reggel a Cosrx AHA-jára viszem fel, majd megy rá fényvédő, és a nap végére szebb lesz az arcom és kordában tartja ez a kombó a maszkviseléstől megviselt bőröm, kevésbé szárad, kevésbé pattanásosodik. Nagyon kevés elég belőle az egész arcra, esszencia és érződik is rajta, vizesebb géles alapú és könnyű eloszlatni kis mennyiséget is, így az ára se vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

Oila

2021. március 8.

Látványos anti-aging hatást a retinolos szérumtól várok, hosszú távút a C vitaminostól:), viszont mivel azok elég borsos árúak, azt gondoltam, hogy hidratáló krémből elég egy egyszerűbb, amiben kellemesen hasznos és szép dolgok vannak, de a legfontosabb, hogy ne irrtáljon, ne okozzon mitesszereket és persze a lényeg, hogy hidratáljon, tápláljon. Erre a legmegfelelőbb nekem a márka csigás-méhes gőzkrémje, de mivel az nagyon sűrű, például ezzel az esszenciával keverem ki a bőröm aktuális állapotának megfelelő állagot, ez néha egy pumpa esszecia és egy gombostűfejnyi krém, néha egy pumpához ugyanannyi krém, máskor még egy kis olaj is megy a keverékhez, de bárhogy is keverem, a végeredmény mindig egy selymes, könnyen eloszlatható és beszívódó hidratáló, ami nem irritál, és szép, egységes bőrképet ad. Én profi, magas hatóanyagtartalmú és csúcs formulájú szérumok mellett ennél többet tudó hidratálót kvázi feleslegesnek tartok, ennél egyszerűbb lehetne, de mivel ez bevált, szeretem a hatását, az állagát, a személyre szabhatóságát és még könnyen elérhető is, most már jó ideje nem váltottam másra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

pearldiver66

Korcsoport: >54
2021. március 6.

Én is megvettem ezt a terméket, sok kutatás után, de már nem ez az első dél koreai kozmetikumom. Nagyon meg vagyok vele elégedve.kifejezetten a gél állagú termékek ajánlottak nekem,ugyanis azok a kombinált bőrűeknek használnak. Az összetevők nagyon jók. A másik, tudni kell, hogy egy szérum egy krém, nem fog azonnal csodákat tenni. Van hogy több hétig, akár hónapokig semmi eredményt nem látsz, aztán egyszer csak látni fogod. Nem szabad feladni, ha amúgy ha nem irritál, türelemmel kell lenni,mert ki fogja fejteni a hatását. Nekem is nagyon szép egészséges ,egységes képet eredményez. Zsebbaráth áron lehet megvenni, teszi is a dolgát, míg rengeteg márkás termék fele ennyit se tud! De az ára felháborító! Örülök hogy rátaláltam, és hogy ez is tud sok jót tenni nem csak a Missha termékek, bár azok nagyon jók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. március 6.

Bolgarka

2021. február 15.

Nagyon tetszik ez a termék! Eleinte csak szemkörnyékre használtam, aztán kicsit pihentettem, mert túl sok termék volt a rutinomban, de most újra visszatértem hozzá. Valóban nem az az iszonyat látványosan hatásos termék, de nekem pl a pattanások utáni foltokat szépen halványítja. A méhméreg ami benne van elvileg "fájdalomcsökkentő" hatású. Nem tudom, hogy csak bemesélem-e, de a fájdalmas pattanásaim tényleg kicsit lenyugodnak tőle. Tehát nekem abszolút bejön, szerintem megéri, jól működik más szérumokkal, és igazán jó a textúrája.

Update - Sajnos mióta nem használom kevesebb a pattanásom. Nem bizots, hogy ettől van, de egyelőre nem merem visszavezetni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

liviccci

2021. február 13.

Meg csak par napja hasznalom, de mar most imadom! Mar most egysegesebb az arcborom es a pattanasokat gyorsan helyrerakja! Eloszor kicsit irtoztam a mehmeregtol, mert csiganyalas cuccot mar hasznaltam, de nem erzodik benne semmi. :) 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

PrincessBell

2021. január 14.

Színtelen, szagtalan, enyhén géles állagú cucc, pumpás adagolója jól kezelhető.
Reggel és este is 3 pumpálást oszlatok el az arcomon, így kb. 2 hónapig elég. Beszívódik rendesen a bőrbe, nem hagy ragacsos érzést maga után.
Személy szerint nagyon kedvelem, nyilván nem hozza le a csillagokat az égből egymagában, de rétegzős rutinba beépítve teszi a dolgát. Kicsit pótolja a vízhiányt, kicsit gyulladást csökkent, kicsit erősíti a bőrt. Szemkörnyéken sem okoz irritációt. Csiguszos esszenciákból nálam ő lett a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Színtelen, szagtalan, enyhén géles állagú cucc, pumpás adagolója jól kezelhető.

aneett

2020. október 30.

Nagyon kellemesen hidratál és selymes érzés marad utána. Szeretem az állagát és nagyon kicsi elég belőle az egész arcra.
Mintát vettem belőle, de máris elkezdtem érezni, hogy valami hiányzik mikor elfelejtettem egyik reggel magamra kenni, úgyhogy valószínűleg megveszem nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

brillco

2020. október 24.

Mintát használtam el belőle, de már meg is vettem a nagy kiszerelést.
Reggel, este használom. Nagyon hamar beszívódik, szinte beszippantja a vízhiányos bőröm.
Szeretem a géles állagát, el tudom oszlatni az arcomon Nekem a nagyon vizes essenciák vagy szérumok mindig össze-vissza folynak a kezemen. Teljesen semleges az egész, nincs semmi illata. Magába, mint mások is írják nem elég, nagyon nem. Csak rétegzős rutinba tudom elképzelni és ajánlani.
Egyenlőre szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 24.

Mintát használtam el belőle, de már meg is vettem a nagy kiszerelést.
Egyenlőre szeretem.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Adenosine, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Betaine
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

A mályvarózsa gyökerének kivonata. Nyálkás anyag, amelyet általában textúrajavítóként használnak a kozmetikumokban, valamint bőrnyugtató hatása is van.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.