Benton

Ár:   $18   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. augusztus 8.

Ár:   $18
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Megújult változat

Védi a bőrt, ellátja tápanyagokkal, növeli vitalitását és ellenálló képességét. Egységesíti a bőrtónust, hidratál és simít. Parabéntől, ásványi olajtól, alkoholtól, szteroidtól, benzofenontól, szintetikus parfümtől, mesterséges színezéktől mentes.

Ár: 3999 , Eladó: egergel
Állapot: Nagyon kevés hiányzik belőle, 2-3x próbált, Helyszín: Göd, fizetés: Fox, vagy személyes átvétel

Lencseee

2022. szeptember 22.

Tobb uveggel elhasznaltam mar es ezt ha a benton snaulbee-s vinalanak tobbi termekevel hasznalom, a borom imadja. Egyutt egy nagyon egeszseges borkepet adnak, magaban pedig barmilyen retegzos rutin kezdetenek kedvezo. 7skinezesbez is tokeletes, kitesz egy benton snail bee maszk hatast, ha arra haszbalom. Ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 22.

Jndr

2022. június 5.

Az állaga csodálatos, egyszerű eloszlatni és hamar beszívódik. Egyenletesebb bőrképet ad, eltünteti a pirosságot és lehet rá rétegezni. Az egyik legjobb termék, amit valaha használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 5.

Renapple

2022. március 6.

"Már egy Benton termékkel is látványos eredmény érhető el" -írja az oldal, ahol vettem, s nem hazudik!
Egy rutinvideóban hallottam róla először, s azóta többször belefutottam a róla szóló dicséretekbe.
Szerencsére találtam egy oldalt, ahol sokféle mintát is lehet rendelni, (bbkrem) így az első volt amit kosárba tettem.
Már első használatkor lenyűgözött!
Nyugtatta a bőröm egy este alatt, szépen lehozta a pirosságot, gyulladast a pattanásaimról.
Gyorsabb gyógyulást vettem észre a sebeimen is.
Valami csoda!
Az első tonerem, első koreai termékem, ami elindított a valóban szebb bőr felé.
Egyre egységesebb az arcom. Nagyon jól hidratál is, amióta használom nem érzem, hogy kellene még hidratáló szérum és valami testes hidratálókrém a rutinomba.
Ebben mondjuk biztos közrejátszik a Purito Fermented Essence is, amit a toner után használok egyből. Viszonylag gyorsan kezdtem el őket egymás után használni, de valami fantasztikusak együtt!
Minden reggel, este velük kezdem a rutinom.
Na de vissza a tonerre. Eleinte 2 pumpát használtam, de azt tapasztaltam, hogy 1 pumpa is elég, talán, mert több réteget használok még utána.
Semmi illata, furcsa érzete nincs, szinte víz állaga van. Jól rétegezhető, eddig mindennel tudtam kombinálni is.
Minap vele (és kevés vízzel) kevertem ki az agyagmaszkom is, aminek érezhetően felturbózta a hatását.
Mindenkinek ajánlom, legalábbis egy próbát mindenképp megér!
Valóban egy csoda!
Az én rutinom stabil alapját fogja ezek után képezni!
Remélem, hogy mindig kapható lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 6.

Már első használatkor lenyűgözött!
Gyorsabb gyógyulást vettem észre a sebeimen is.
Valami csoda!
Az első tonerem, első koreai termékem, ami elindított a valóban szebb bőr felé.
Minden reggel, este velük kezdem a rutinom.
Mindenkinek ajánlom, legalábbis egy próbát mindenképp megér!
Valóban egy csoda!
Az én rutinom stabil alapját fogja ezek után képezni!
Remélem, hogy mindig kapható lesz!

Pipere

2022. február 15.

Pár hónapja használom naponta kétszer és még mindig rengeteg van benne. Gyorsan beszívódik, semmilyen nyomot/rossz érzetet nem hagy maga után. Szépen hidratálja, egységesíti a bőrömet, nem okoz problémát. Én egyből erre teszem rá a HA-t és jól működnek együtt.
Először áttöltöttem fújós flakonba de úgy túl sűrű és nehéz volt, szóval maradtam az eredeti csomagolásnál. A kinyomója kicsit trükkös volt eleinte de megtanultam jól használni, így azzal sincs már problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 15.

monikace7

2021. július 3.

Imádom, szerintem kb. 8 éve ismerem, akkor még ebayről lehetett csak rendelni, szerencsére tavaly óta a DM-ben is kapható, mindig veszek, ha elfogy. Arcmosás után lágyan beütögetem a bőrömbe, aztán jöhet a lotion. Pihe-puha bőr, feszes, hidratált arckép a végeredmény. Azért a koreaiak tudnak valamit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

mariann.redai

2021. április 13.

Az abszolút kedvenc tonikom! Tökéletesen hidratál, jól lehet rá rétegezni. Nagyon folyós az állaga, de hamar beszívja a bőröm. Minden nap használom reggel és este, nem vattapamaccsal kenem az arcomra hanem kézzel, így 2 pumpányi bőven elég az arcra és nem fogy el túl hamar. Az ára kicsit húzós egy tonikért, de nekem abszolút megérte. Akik érzékenyek a speciális összetevőire mint pl. csiganyál vagy méh méreg, azoknak nem ajánlom, de nálam semmilyen irritáció nem lépett fel. Csodálom, hogy nem lett még felkapott termék, mert az egyik legjobb a piacon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Emma23

2021. április 5.

Most kezdek ismerkedni a Kóreai termékekkel eddig határozottan meggyőzött. Nagyon sokáig elég eddig nagyon kevés fogyott pedig reggel és este 2 pumpát használok. Jól hidratálja a száraz bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

BlzsLili

2021. január 17.

A második flakonnal használom, bár megszakítással ugyan, tehát nem egyfolytában használtam..de nekem jó tesz a bőrömnek. Felfrissíti az arcbőröm és gyógyítja az akném.. Meg teljesen természetes összetevőkből áll. Szerintem minden terméke jó a Bentonnak alapvetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 17.

MeaGNewcastle

2020. október 19.

Most ismerkedem a K-Beauty termékekkel, hosszas kutatómunka után ez a tonik is bekerült a rutinomba. Majdnem egy hónapja használom és vegyesek az érzéseim ezzel a dícsert termékel kapcsolatban. A bőröm kombinált és érzékeny, jellemzői, pici de sok bőr alatti pattanások, tág teli pórusok és bőrpír.
Nyugatató és hidratáló hatást ígér, nekem ezt annyira nem nyújtja :( Cleansing után használom reggelente, gyorsan beszívja a bőröm, de mintha kevés lenne, két rétegben meg nem szívódik be rendesen és ragacsos marad. Ami meglepő és inkább aggaszt, az az, hogy kissé bizsergető érzést ad és kipirosodok tőle. Serum és krém után elmúlik de azóta mintha érzékenyebb lenne a bőröm a normálisnál.
Mivel még reménykedem benne, hogy előbb "rosszat tesz" hogy utána jó legyen, így kitartok még egy kicsit :)
Annyi pozitívat mondhatok egyelőre, hogy kellemes a használata és a csomagolását imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

FodorPapBarbara

2020. október 13.

Ez az a tonik ami önmagában is nagyon megállja a helyét. Reggel és este is szoktam használni. Nagyon szépen hidratál és előkészíti a bőrt.
Nem okoz pattikat, hmar beszívódik.
1 csillagot vontam mert ez a pumpa adagoló nekem annyira nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Nem okoz pattikat, hmar beszívódik.
1 csillagot vontam mert ez a pumpa adagoló nekem annyira nem vált be.

Antioxidánsok: Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Niacinamide, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Betaine
Peptidek: sH-Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Epidermális növekedési faktor, vagyis EGF, ami az INCI listákon sH-Oligopeptide-1 néven szerepel. Kémiailag egy nagyobb méretű (53 amino savból álló) peptide molekula, ami híres arról, hogy segíti a sejtek növekedését és osztódását. A kozmetikumokban ez a hatás általánosságban tudja javítani a bőrminőséget és csökkenteni a ráncokat.

Ugyanakkor az EGF (és általában a növekedési faktorok) egy eléggé vitatott molekula is. Az egyik fő aggodalom körülötte, hogy a rákos sejtek növekedését ugyanúgy tudja fokozni, mint az egészségesekét, ugyanakkor nem rákkeltő, vagyis egy egészséges sejtet nem alakít beteg sejtté. Minden esetre Psoriasis (sjetosztódással összefüggő bőrbetegség) esetén nem ajánlott. Részletes infó az EGF-ről az INCIDecoderen

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

A mályvarózsa gyökerének kivonata. Nyálkás anyag, amelyet általában textúrajavítóként használnak a kozmetikumokban, valamint bőrnyugtató hatása is van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.