Benton

Ár:   4980 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2018. július 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Benton Snail Bee High Content Skin egy toner termék. Arctisztítást követően alkalmazva hidratálja a bőrt és elősegíti a további arcápolók felszívódását.

Fehérítő és ránctalanító hatása mellett alkalmas a:

• túlérzékenység,
  • bőrszárazság,
  • pigmentfoltok,
  • pattanások,
  • egyenetlen bőrfelszín és
  • túlzott faggyútermelés kezelésére.

Parabén, ásványi olaj, alkohol, szteroid, benzophenon, szintetikus parfüm és mesterséges színezék mentes.

Oswin Oswald

2018. július 28.

Az első klasszikus tonerem, ezt is szerette a bőröm: az essence és a lotion mellett használtam az esti rutin részeként. A bőröm fantasztikusan hidratált volt tőle - akkor is ha például utazás miatt egyedül őt használtam.

Ahogyan előttem is írták, sajnos "felvizezték" a formulát, mindenképpen tájékozódjatok vásárlás előtt a hivatalos weboldalon. (Én még a régit használtam.) Ezért nem is fogom újravásárolni. Az új összetevőkkel sajnos már csak a fiatalabb korosztálynak tudnám ajánlani - érettebb bőrre ennél komolyabb összetevőkkel rendelkező termékere lehet szükség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Dana1983

2018. július 19.

A majdnem mindenre pirossaggal reagalo, tulerzekeny boromre gondoltam hogy nem lesz jo ez a sok hatoanyag, ezert csak pici mintat rendeltem, hatha. :-) Jol tettem, mert ha teljes arcra kentem irritalta a borom, ettol is tok voros lett a fejem. Viszont a kezdodo pattanasokat tobb retegben tenyleg eltunteti.
Amugy egy ragacsos reteget hagy, bar hidratal szepen.
Szoval nem tudom, majd lehet hogy meg mintakat veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

Amugy egy ragacsos reteget hagy, bar hidratal szepen.
Szoval nem tudom, majd lehet hogy meg mintakat veszek.

JuditTTT

2018. július 14.

Újra kaptam a teljes termékcsaládból ajándékba. Egyszeri használat után már egyértelmű ennél is, hogy ez egy vizezett változata a 2016-os évet megelőző, egyébként szenzációsan remek termének. Semmit nem tud nyújtani ahhoz képest, amit régen tudott. Ez is, akárcsak az összes Benton termék a megújulással fel lett hígítva, de nagyon. Az fentebbi összetevőlista pedig hibás. Ez a jelenleg érvényben levő: http://www.cosdna.com/eng/cosmetic_ae0c239458.html
Ennél sokkal jobb tonerek/ softenerek vannak ebben az árkategóriában is bőven (pl. Hada Labo).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

jniki82

2018. július 3.

Most rendeltem a Lotion-al együtt egy minta csomagot.Elsőre szerettem volna kipróbálni milyen mielőtt megveszem az egész kiszerelést.A méretét látva nem vagyok benne biztos,h látok valami változást,attól tartok mire hatna elfogy.
Amit már elsőre észrevettem az az, h reggelre nem zsírosodik az orromnál a bőr.Ez már egy jó pont.

Már több mint egy hónapja használom.A kis minták egész sokáig elégnek bizonyúlnak, igaz csak este használom.Azt nem mondanám, h a bőrhibákon, pigmentfoltokon javítana,de a bőröm határozottan szereti.Reggelre nagyon puha az arcom, az T- vonal zsírosodása határozottan csökkent.Biztos, hogy újraveszem azt még nem tudom, hogy mindettőt vagy csak a Lotiont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

i.napcsi

2018. április 5.

Szuper egy kis anyag,majdnem víz állagú ,szintelen,szagtalan de a hatása már pár nap alatt megmutatkozik,Hidratál,puhitja a bört,gyulladásgátló és tényleg jobban befogad utána a bör mindent,szeretem hogy természetes ragyogást ad a börnek,nem mattit amit utálok és nem húzódik tőle a bőr.Nekem nem okozott allergiát semmilyen kiütést!(a leírás szerint a méh méregre ha érzékeny vagy akkor ne használd)!5 csillag!Hiába ez a legkönnyebb de a legjobb összetevőjű számomra és a legjobban úgy működik pláne ha szárazabb a bőröd vagy kell az extra hidratálás, több réteget egymás után felkensz,vagy ha begyullad rajtad valami akkor rétegezve isteni mert egyeltalán nem ragad és nem érzed hogy fulladnál tőle.Retinol elött és másnap reggel meg pláne extra jót tesz bőrömmel több rétegnyi nyugtató,hidratáló lötyi!(inkább nem is gondolok a csigákra meg a méhekre mert sosem kenném magamra!haahahahah)
Kevés dologtól vagyok elájulva de ettől függő lettem,akkor jöttem rá amikor elfogyott,semmi sem tudta pótolni,legalább két réteget használok belőle egyszerre,retinol elött és másnap,vagy savak után tökéletes több rétegben,nyugtat hidratál feszesít és gyorsabban gyógyulnak a hegek.Tökéletes arra ha szükségét érzed a 7 skin metódára,bár én max 4 szer csinálom,szerintem alap termék és sok más dolgot kivált,csak tudni kell használni!!!!10 csillag,már a 3 dik üveg van úton!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 5.

bokri28

2018. február 7.

A Lotion-jével együtt használom, nekem szuperül bevált, a kettő együtt remekül hidratál. A pumpás adagoló amiatt nem túl praktikus szerintem, mert gyakorlatilag víz állagú a termék, így ha nem vigyáz az ember, akkor jóval többet adagol, mint amire szükség van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Nikolaj

2018. január 10.

Fél éve használom és szinte semmi hatását nem érzékelem. Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá. Szeretem kenegetni, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

HRenata

2018. január 5.

2,5 hónapja használom reggel-este, arctisztítás utáni első termékként. Nem az a fajta kence ami egy használat után másnapra óriási változást hoz, de hosszabb távon látható az eredmény. Tényleg nyugtat, hidratál, előkészíti a terepet a következő rétegekhez. Tetszik a csomagolása is, praktikus a pumpás megoldás, nekem nem csöpög vagy spriccel sehova. Nem vattakoronggal használom, a tenyremből viszem fel. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

jomosono

2017. december 22.

Az arc tisztitási rután után , az első termék amit használok..Én vattakorongra öntöm és úgy tisztítom le a bőröm vele.
Puha ,tiszta egészséges bőrképet eredményez..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

Puha ,tiszta egészséges bőrképet eredményez..

g.gallatz

2017. szeptember 23.

Annyira szeretném szeretni, de egyenlőre nem megy... 1 hete használom a 3 testvérével együtt, és a homlokom apró pici patik jelentek meg. Egyenlőre még nem hagyom abba, mert reménykedem, hogy ez csak valami tisztulási folyamat, de ha nem javul a helyzet kénytelenek leszünk megválni egymástól. Addig marad a 2 csillag, de csak az összetevők miatt :( Sorry...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Beta-Glucan
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Beta-Glucan, Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Betaine
Peptidek: Human Oligopeptide-1
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Szintetikusan előállított peptidféle, mely arra hivatott, hogy leutánozza az EGF-et (=Epidermal Growth Factor), vagyis az Epidermális Növekedési faktort. A növekedési faktor egy olyan természetben előforuló fehérje, mely serketi a sejtek osztódását és szaporodását. E szerint a forrás szerint az EGF a kozmetikumokban gyorsítsa a sebgyógyulást, és csökkenti a hegesedést.

További info a Truthinagingen >>>

Méhméreg, melyet a háziméhekből nyernek. A méhméreg fő alkotóeleme egy 26 aminosavból álló peptid, a melittin, mely bizonyítottan antibakteriális és antimikrobiális hatással rendelkezik. (A meltin aránya a méhméregben elérheti akár az 52%-ot is). Ezen kívül tartalmaz olyan anyagokat, amelyek gyulladást okoznak (pl. apamin, PLA2), ugyanakkor olyan anyagokat is, amelyek gyulladásgátló hatással bírnak (pl. adolapin). A kutatások szerint bőrön alkalmazva a méreg előnyös (gyulladásgátló) tulajdonságai érvényesülnek. Egy friss, 2014-es kutatás szerint a méhméreg bőrön alkalmazva hatékony fájdalomcsillapító, illetve képes enyhíteni az izmok feszülését, csökkentve ezzel a ráncok megjelenését.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Az ázsiai útifű kivonata. A kozmetikumokban nagy valóüszínűséggel a lándzsás útifű kivonatához hasonlóan baktériumölő, sebgyógyító tulajdonsága miatt használják.

A mezei szil kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és szövetösszehúzó hatású összetevő.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Enzimes hámlasztó hatással rendelkező összetevő. A gyártó szerint enyhe, de hatásos alternatívája az AHA savaknak, vagyis a bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, és felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover).  Az összetevőt általában 2% körüli koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 5 és 8 között kell lennie ahhoz, hogy hasson, ezért érzékeny bőrre is ideális.

Azelainsav, mely számos bőr- és hajkondicionáló része. Bőrgyógyászati készítményekben is alkalmazzák, általában más szerekkel kombinációban.

1. Pattanás: Az azelainsavat enyhe és közepesen súlyos akne ellen alkalmazzák, mind mitesszeres, mind fertőzéses esetben. Gátolja az aknét okozó baktérium növekedését, ezáltal tisztán tartja a bőr pórusait.
  2. Rosacea: A kivörösödött bőr kezelésére az azelainsav gyulladásgátló hatását használják helyileg alkalmazott gél formájában.
  3. Pigmentkezelés: Az azelainsavat különböző bőrszíneződések kezelésére használják, pl. melazma fertőzés utáni hiperpigmentáció, különösen sötétebb bőrűek esetén. Az azelainsav csökkenti a melanin mennyiségét.