Berber Beauty

Ár:   21 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2015. július 3.

Ár:   21 900 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Különleges anti-aging hatású luxus naturkozmetikum, mely a pirosló gránátalma és a hyaluronsav erejével megkísérli felvenni a bázikus harcot az idővel! A nevében a koherencia, energetikai összerendeződést jelképez, amikor a fókusz kizárólag azt a frekvenciát engedi energiamezőnkbe, amit elérni vágyunk, kizárólag a szépből még szebbnek és boldogabbnak lenni, teljességben, bőségben lenni, megélni a pillanatok gazdagságát mindennapi életünkben! Ez egy nagyon speciális luxuskozmetikum, amelyet főleg érettebb bőrre ajánlunk, arcbőröd, nyakad és dekoltázsod látványos megszépítésére!"

ildi79

2016. október 24.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Finom, puha lesz a használata után az arcom. Szerintem nem csodaszer, de szeretem, hogy természetes, imádom az illatát, és hogy jó sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

zsu044

2015. július 7.

Ezt a luxus arckrémet nem tudom mellőzni, vagy megunni, amióta csak megkaptam. Nagyon lágy tapintású, elsőre azt gondolnám, hogy kicsit nehéz krém, a bőröm mégis sokkal nagyobb mennyiséget képes elnyelni belőle, mint amit gondolnék. Nem hagy zsíros utóérzetet, csak megfelelően hidratált, ápolt bőrt kellemes, natúr, lágy illattal bevonva. Már 1 heti használat után VALÓBAN láttam a változást a bőrömön!
Az összetétele mesés, csak tápláló, természetes összetevők! Az ára elsőre soknak tűnik, de átgondolva: 250 ml!!!!!!!!! Ha leosztom a szokásos 50 ml-es árra.... igen kedvező! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Sodium Hyaluronate

Gránátalma olaj. Elősegíti a bőr természetes megújulását, és elvileg segít megelőzni a bőr idő előtti öregedését. Részletesebben lásd gránátalma mag olaj.