Berber Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kényeztesse magát tetőtől talpig csokoládépakolással, alkalmazza az egész testre, lábakra, vállra! Tartalmazza a bőr számára értékes vitaminokat (A, B2, B6, C és E), ásványi anyagokat, nyomelemeket (kalcium, vas, cink, réz, kálium, magnézium, foszfor) és koffeint. A tiszta csokoládé buja édes illata erőteljesen stimulálja az érzékeket és boldogságérzetet ad.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Seawater

2016. április 27.

Hatása tényleg jó, de nekem túl zsíros érzés, nehéz volt lemosni és intenzívebb illatra számítottam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

sqleila

2015. október 12.

Na, ez nekem nem jött be, de csak azért nem, mert elsőre túl macerás volt a lemosása, másodjára meg már inkább neki sem álltam. Mások imádják, szóval gondolom bennem a hiba, de én nem próbálkoztam újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

nickie23

2015. január 6.

Ez a pakolás is van itthon. Bevallom számomra nem az a húúú ááá milyen illata van. Lemosása nem könnyű. Először száraz, tiszta ruhával töröljük le és utána meleg vízzel leöblíteni az arcot, vagy letusolni, vagy fürödni. Hatása jó. De nem annyira hogy kedvenc legyen. Számomra gyenge 4es nem hiszem hogy újravenném. Teljes áron tuti nem. Amúgy én tettem bele kakaóvajat így jobb lett az illata szerintem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

KG

2014. augusztus 10.

Akciós volt, nem tudom, az eredeti áráért kipróbáltam volna-e. Örülök, hogy megvettem, isteni illata van és remek érzés, amikor felkenem. Azt még nem tudom, hosszabb távon mit csinál a bőrömmel, de ez az érzés tuti!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Hidratálók: Honey

Kaolin 0 0