Berber Beauty

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Koncentrált hidratálást biztosító termékünk arcpakolásként gazdag hatóanyag - összetételével egészen mélyen behatol a szomjas sejtekbe. Gyengéd összehúzó hatású a benne rejlő hammamelis víztől, ami kifejezetten jó a tág pórusú bőrtípusra. Méz és Aloe Vera tartalmával intenzíven táplálja még a legszárazabb bőrtipust is, a benne lévőNatúr Shea Vaj értékes növényi zsírsavkombinációja természetes úton képes feltölteni  az apróbb mimikai ráncokat.
A méhviasz, ez az ősi, magyarországon is népgyógyászati csodaszerként ismert apiterápiás (méh-terápiás) készítmény, megnyugtatja és hatékonyan csökkenti az esetleges gyulladásokat a bőr mélyebb rétegeiben is. Az eredmény összességében sugárzó, rugalmas, teljesen hidratált bőr és egészséges, üde arcszín lesz!

Kencemániás

2015. február 26.

Ma kaptam meg ezt az erősen tápláló arcpakolást. Az én bőrtípusom ugyan elég kevert és hajlamos csillogni, de egy tonikkal sikerült kiszárítanom.
Első ránézésre melléfogásnak gondoltam, mert nagyon zsírosnak tűnt, de felkentem lesz, ami lesz.
30 perc után letöröltem és láss csodát, az arcomról az összes hámló folt leoldódott, szép selymes, hidratált és kisimult volt a bőröm. A szemem alatt lévő apró ráncok kisimultak, aminek nagyon örültem.
Szóval eddig nagyon elégedett vagyok ismét a Berberrel, de azért majd még jövök és írok pár hét múlva.
Még megemlíteném, hogy ahol vettem (http://www.aromabelle.hu/berber_beauty_m_29) nagyon-nagyon kedvesek voltak, a csomagomba belerejtettek a Berber újdonságokból is ezt-azt, de ezeket még nem tudtam kipróbálni.
A napokban ezekről is írok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 26.

A napokban ezekről is írok.

eisenhauer_virginia

2014. december 27.

Imádom ezt a pakolást is. A bőr nagyon hálás érte. Nemcsak az arcomra, hanem a dekoltázsomra, testemre is használom. Aki hidratálni szeretné a bőrét, az válassza ezt a terméket. Nem fog csalódni! Ahogy a berber beauty többi termékében sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

Prnr

2014. december 2.

jók az összetevők, kellemes az illat, puha lesz tőle a bőr. tényleg nagyon nagy a mennyiség, és sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. április 30.

Arcpakolásként használom, kellemes illatú, nagyon tömör állagú, de könnyen kivehető belőle a krém, a bőrön azonnal felolvad. A hatása nagyon jó, kitűnően hidratál, ápol, de eléggé testes, zsíros krém. Mivel nagyon kevés kell belőle, biztosan nem fog elfogyni az 1 éves lejárati időig, sőt legalább a fele megmarad.Én 5 percig masszírozom vele az arcom, utána lemosom, de nagyon puha lesz a bőr utána. Azért adok csak 4 csillagot, mert iszonyatosan sok a 250 ml-s kiszerelés, a krém egy részét pedig kidobhatom, kisebb kiszerelésben meg nem kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 30.

kiprobaltam.hu

2014. január 22.

Arcpakolásként használom, bemasszírozom & rajta hagyom. A végére szinte semmi lemosnnivaló nem marad, beissza a felszíni vízhiányos bőröm. Hatalmas adag, arcpakolásként használva nekem kb pont a lejárati idő végéig (gyártástól számított 2 év) elég. Máson is használom, és osztogattam is el belőle, a negyed kiló így is eltart nálam min. 1 évig - ennyi időre leosztva az ára sem vészes. Megtetszett, keverni fogok hasonlót házilag :]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Honey

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.