Berber Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Igazi hatás akkor érhető el a rendszeres használatával, ha hetente legalább 2-3 alkalommal a durva bőrradírral először eltávolítja az arcbőr és dekoltázs érzékeny texturájáról az elhalt hámréteget, mielőtt a teljes koreográfia részeként pakolást tenne fel, vagy arckrémeinket használná a bemasszírozáshoz. Ez azért is különösen fontos, mert maga ez a bázikus-lúgos közeg szolgál  kémiai magyarázattal arra, hogy kozmetikumaink hogyan képesek oly intenzíven támogatni a bőr öntisztulási mechanizmusait a faggyú-és verejtékmirigyek működésének serkentésével, ezáltal hosszútávon harmonizálva a bőrtextura jellegét, de ezen folyamat sikerének záloga a már elhalt hámréteg folyamatos és gyengéd, de határozott eltávolítása, hogy az értékes hatóanyagok mélyen fel tudjanak szívódni és kifejteni a bőr legalsóbb rétegeibe is eljutva igazi hatásukat!"

Kencemániás

2015. január 23.

Egy fesztiválon kaptam belőle kisebb mennyiséget kipróbálásra. Felkenéskor csípett, mint a később megvásárolt hidratáló is, de ez gyorsan enyhült.
Az illata nagyon kellemes, könnyen és gyorsan beszívta az olajos bőrtípusom is, és utána sem zsírosodott ki, mint a krémek nagy részétől. kb 1 hétig használtam, nekem bevált, szép feszes volt a bőröm, szóval legközelebb ezt rendelem a hidratáló helyett, mert váltogatva jó használni ezeket is :)

Ha esetleg valaki benne lenne egy doboz felezésben jelezze.
Felesben akár többfélét is vennék a Berbertől, hátha így érdekel mást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 23.

Ha esetleg valaki benne lenne egy doboz felezésben jelezze.
Felesben akár többfélét is vennék a Berbertől, hátha így érdekel mást is.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glycine Soja (Soybean) Oil
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Kaolin 0 0