Berber Beauty

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   250 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamond69, Módosítva: 2015. április 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Természetes zöld agyag pakolás mely detoxikál, E vitaminban gazdag, revitalizál és tonizál. Főleg normál, zsíros, aknés és kombinált bõrre ajánljuk használatát, de a T-vonalban problémás bőrre egyaránt alkalmas. Eltûnteti a szennyezõdéseket és intenzíven méregtelenít.

Az E-vitamin egy zsírban oldódó vitaminféle, mely az egyik legjobb antioxidáns. Kutatások arra is utalnak, védi a bőrt az UVB okozta károktól, segít a bőr védőrétegének fenntartásában. Remekül együttműködik az A-vitaminnal és a C-vitamminnal is. Fantasztikusan szép egyenletesen sima bőrfelszín az eredmény már pár használat után, de már az első alkalommal igen látványos lehet az eredmény.

Tekka

2017. április 13.

Ami nekem van az nem ilyen nagy, hanem 50g-os kiszerelés, tehát nem tudom hogy előző milyen volt és van-e változás, de ez a kisebb fajta nagyon jól tisztítja és összehúzza a pórusokat illetve utána puha lesz a bőröm, bár azért egy kis hidratálás elkel utána mert alapból száraz a bőröm. Az illatát nagyon szeretem, olyan mintha valami luxus spa kezelésen lennék :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

zsu044

2015. június 24.

Abszolút csodaszer kategória! Ezekkel a folthalványító összetevőkkel, + az agyag áldásos hatásaival ez a pakolás az én bőröm mentsvára! Minden alkalommal szebb bőrt kapok. Használata után intenzívebb ápolást is elbír a bőröm, mert csak úgy issza be a kencéket! Én virágvizeket és a márka Coherence nevezetű gránátalmás csodáját szoktam felkenni. Másnap reggel kivirult bőrrel ébredek. Bővebben a blogon: http://beautyheaven.blog.hu/2015/06/23/berber_beauty_green_clay_zoldagyag_pakolas#more7566036

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 24.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.