Bershka

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Bershka üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitaanett, Módosítva: 2015. január 16.

Lelőhely:   Bershka üzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

aniita

2015. november 28.

Csillámos körömlakk a Bershkából. Pár száz forint volt akciósan kb 300Ft. Tetsziktetszik, igazából jó értelemben csalódtam benne. Tartós és nekem nagyon tetszik a csillám is benne. Fedése is jó, de azért két rétegben az igazi. Egy próbát megért anno nekem, lehet ha benézek majd még beszerzek pár árnyalatot főleg ha akciós is! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

anitaanett

2015. január 21.

Régóta kerestem már olyan sima fekete lakkot, ami tartós, nem pattog le a széleken 1 nap alatt és hamar meg is szárad. Szerencsére a Bershkában megtaláltam. :) Tervezem még egy nude és egy türkiz árnyalat beszerzését.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Chromium Hydroxide Green / CI 77289, D&C Red 33, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Chromium Hydroxide Green / CI 77289

Színezék. Piros.