BES

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zafira, Módosítva: 2013. február 20.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Ápoló hajszínezést nyújt, amely lehetővé teszi erőteljes, fényes, kreatív, rendkívül divatos hajszínek létrehozását. Különleges összetétele nem világosítja a hajat. Természetes vagy korábban leszőkített hajra egyaránt felvihető, nem kell összekeverni oxidáló anyagokkal. Nem tartalmaz ammóniát. 6-8 mosásig tartja meg a haj a színt, a haj szerkezetétől függően.

Kiszerelés: 250 ml

palmiii

2019. május 4.

Magenta színben használtam sokáig, szőkített hajon. Tökéletesen befogta, olyan színű lett mint a minta ami alpján választottam. Megéri az árát, nekem nagyon sokáig elég volt egy doboz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Renamena

2019. február 11.

Szia Moviecolor, te szépséges csalódás.
9 éve használtam először. Csodálatos színek, erők, tartósság. Majd egyszercsak kivonták a kéket és a zöldet a forgalomból. Magenta marad, jóaz. Bármit is tökéletesen befog.
Az elmult 5 éven belül teljes átalakuláson ment keresztül mint csomagolásban mint szinekben.
Visszajöttek a hideg árnyalatok is, lettek pasztelek. A bevált magentáját próbáltam egy kicsit sárgás szőkére kenni, majd egy bordós-vörös színt kaptam. Ez nem az elvárt minőség! A királykékje babakék lett, a narancs nem tartós, a silverje még fehér hajat se mozdítja, a babarózsaszín inkább fakó rosegold, a barnái ( igen -igen ) sem tudják az elvárt árnyalatot hozni.
Illata kellemes, rövid hajnál sokáig elég a kiszerelése, persze csak a pumpásnak, az új tubusos már sokkal kisebb kiszerelésü.
Az egyre dráguló árához képest a minősége nagyon romlik. Annó 5 csillagot ért volna, most adok rá 2-t

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Szia Moviecolor, te szépséges csalódás.

Cuncievi

2018. március 8.

Tegnap jött meg futárral, egyből fel is kentem a magenta hajszinezőt!
Nagyon szép, fényes erőteljes hajszinem lett tőle! Ajánlom annak aki beválalos illetve mellirként is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Tegnap jött meg futárral, egyből fel is kentem a magenta hajszinezőt!

nicsilicsi

2017. július 14.

Évek óta használom a magenta árnyalatot magában és hajbalzsammal pasztellesítve is, szőkített hajon. Magában imádom, nagyon tartós szín, élénk és egyenletesen fed. Hígítva nehezebb elkerülni a foltos hatást.

A pink árnyalatot is kipróbáltam, a hajam annyira világos szőke, hogy szinte fehér, de így is alig fogta be :(

Az illatuk viszont finom gyümölcsös, és úgy érzem hidratálják is a hajam.
A magenta egyértelmű 5 csillag, a pink viszont csak 3-at kapna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Az illatuk viszont finom gyümölcsös, és úgy érzem hidratálják is a hajam.
A magenta egyértelmű 5 csillag, a pink viszont csak 3-at kapna.

hanka.horvath

2016. november 13.

Diapason 00/55 szoktam festeni a hajam és gyorsan kopik ennek a fajta színező magenta árnyalataval szoktam kihúzni a következő festesig. Fodrászom ajánlotta hogy balzsammal keverjem össze és igy használjam. Nagyon szeretem. Ombre hatású lesz a hajam tőle sokan kérdezik milyen festékkel festem a hajam :D úgy hogy nekem csillagos 5 :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

Atinag

2015. május 26.

Én magenta színt próbáltam ki, koktélozott hajon. Ez a szín: mesés. :) Koktélozás után a hajam száraz volt, de ez a színező amellett, hogy gyönyörű színt adott, még ápolt is. Festést követő első hajmosás megvolt, meglepődtem mennyi szín lejött, ugyanakkor továbbra is gyönyörű, élénk színű, fényes maradt a hajam. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

zafira

2013. március 11.

2013 februar 12
En a magenta szint vettem meg es szuper.Ezelott crazy colort hasznaltam ,de ez jobb.En kicsit vizzel higitom egyszerubb a festes igy. A pumpas kiszerelest nem ertem...Harom alkalomra lesz eleg egy flakon ami nem rossz ha azt nezem ,hogy derekig ero hajam van. Biztos ujra veszem.

2013 marcius 11
Amiota befestettem haromszor mostam hajat es alig fakult nagyon meg vagyok elegedve vele. Elso festesre sotetnek talaltam ,de ugy is tetszett ,de most harom mosas utan pont olyan szine van amilyet szerettem volna most keszulok ujra megmosni ,de tuti fix meg mindig jo szine lesz.Tenyleg anyukam azt hitte ujra festettem.Crazy colorral 2-3 hetente ujra kellett festeni mert mar nagyon kikopott.Mondjuk nekem tetszik ahogy kopik mindig egy kicsit mas szinu az ember haja ,de sohasem foltos.Mostmar 100% ,hogy csak ezt fogom hasznalni amig tart ez az oruletem ,hogy rozsaszin hajjal maszkalok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

2013 februar 12

2013 marcius 11

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Oleth-20 ti I eu 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!