BES

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Litta, Módosítva: 2022. július 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajfestékek

Ápoló hajszínezést nyújt, amely lehetővé teszi erőteljes, fényes, kreatív, rendkívül divatos hajszínek létrehozását. Különleges összetétele nem világosítja a hajat. Természetes vagy korábban leszőkített hajra egyaránt felvihető, nem kell összekeverni oxidáló anyagokkal. Nem tartalmaz ammóniát. 6-8 mosásig tartja meg a haj a színt, a haj szerkezetétől függően.

• 1.0 - a feketétől a barnáig terjedő hajszínt élénkíti
  • 3.0 - a sötétbarnától a világosbarnáig terjedő hajszínt élénkíti
  • 5.0 - a világosbarna hajszíntől a közép szőkéig terjedő hajszínt élénkíti
  • 8.0 - a világos szőkétől a platináig terjedő hajszínt élénkíti
  • Narancssárga - a narancssárga hajszínt élénkíti
  • Vörös - a vörös narancs hajszínt élénkíti
  • Sötét vörös - a mahagóni hajszínt élénkíti
  • Magenta - a vöröses lila és az ultraibolya színek élénkítésére
  • Lila - intenzív ibolya színek élénkítésére
  • Kék - sokféle gyöngyházfény vagy fekete színek eléréséhez, kékes árnyalatokhoz
  • Zöld - közepes hideg árnyalatok létrehozására vagy a meleg árnyalatok csökkentésére
  • Rózsaszín - gyöngyház hatású pasztell színek létrehozásához
  • Tengervíz - erősebb színekkel keverhető, a tenger árnyalatai
  • Türkiz - finom árnyalatok eléréséhez, amelyeket a levegő és az űr színei ihlettek
  • Ezüst - narancsos sárga színek élénkítésére
  • Pezsgő - sárga, intenzív sárga hajszínek élénkítésére
  • Vörös floureszkáló - shock fashion hatás, mely floureszkál UV fényben, az alapszínt erősíti fémes hatással
  • Lime floureszkáló - shock fashion hatás, mely floureszkál UV fényben, az alapszínt erősíti fémes hatással
  • Sárga floureszkáló - shock fashion hatás, mely floureszkál UV fényben, az alapszínt erősíti fémes hatással
  • CLEAR - segítségével végtelen számú színárnyalatot tudunk létrehozni.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lilith13

2024. február 22.

Jól működik, rengeteget vettem és használtam el, IMÁDOM. Éveken át használtam a lilát, ami sajnos inkább meleg árnyalatú, de egy kicsi kékkel keverve tökéletes volt. Magában a kéket is használtam ami gyönyörű, élénkre festette a hajam. A Magentát is próbáltam, nagyon durva (és borzasztóan tartós) Barbie/Hot Pink lett tőle a hajam. A UV Lime zöldet is próbáltam, ugyan csak pár tincsre, de nagyoon durvaa :D
Évekig volt platina hajam, ezért sokat kísérleteztem színekkel, de azóta lenövesztettem, a szőke részeket pedig a világos- és a sötétbarna színező keverékével 'rejtem' el :) TÉNYLEG nagyon jó és tartós színező, de közvetlenül festés után kissé szárít.
Viszont aki írta, hogy mindent be fog, annak teljesen igaza van :D Akárhányszor festettem vele a hajam, amíg le nem kellett mosnom, addig takarítottam a fürdőszobában a foltokat :DD Ja és nem biztos, hogy minden anyagból 100%-ban ki jön, szóval olyan pólót kell fel venni amit nem sajnálsz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 22.

hajnalanna

2023. december 31.

semennyire nem fogta be a hajam, csak a vállam lett tőle zöld :( senkinek nem ajánlom, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 31.

ReiShiltenphie

2023. július 17.

Narancs: Egyszer vettem meg csak, tényleg szép a színe, de nekem 2-3 mosást bírt csak ki, szóval eléggé csalódtam benne, mert a Magentája meg levakarhatatlan kb.

Magenta: Már nagyon sokszor vásároltam, évek óta használom, nekem ez az eddigi legtartósabb és legjobb amit próbáltam. Szőkíteni kell a hajat előtte, a sötét hajat nem fogja be. Én 2 naponta mosok hajat, havonta/másfél havonta festem újra, de azt is a lenövés miatt, mert nem sokat fakul meg egy hónap alatt. A hajtönél nekem sokkal jobban kopik a színe, a végei nagyon szépek maradnak. Szerencsére egyenletesen kopik, világosrózsaszín majd egy nagyon szép világosbarack szín lett nekem belőle mikor teljesen kiakartam koptatni a hajamból. Balzsammal és pakolással is lehet keverni festés közben. Ha fele-fele arányban tettem a festéket és a pakolást, akkor is ugyan olyan szép élénk színe lesz, csak jobban fog kopni. (azt hittem így világosrózsaszínt fogok kapni, de nem)

HÁTRÁNYA: Mindent befog, komolyan, a kezem, a körmöm, a kádat, a csempét, a törülközőt, a nyakam, tényleg mindent az első kb 2 hétben. A fejhallgatóm, a szemüvegem szárait és a telefontokom is megfogta. Ultrával könnyen lejön a kádról és a csempéről, de azonnal le kell mosni, vagy később nem nagyon jön majd le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 17.

Litta

2022. augusztus 1.

Már évek óta hatalmas vágyam, hogy gyönyörű lilás-vöröses legyen a hajam, de eddig nem sikerült megtalálnom a tökéletes termékeket. A tartós kémiai festékek színe nem volt elég élénk, a fizikai színezők pedig vagy foltosan fogták be a hajam, vagy kikoptak 1-2 mosás után, de olyan is volt, amitől zöld, illetve szürke lett a hajvégem. Most viszont azt hiszem, végre célba értem. Már régebben is ki akartam próbálni ezt a színezőt, de több üzletben is azt mondták, hogy kivonták a forgalomból, most viszont kiderült, hogy újra kapható, igaz más csomagolásban és kiszerelésben, meg némileg az összetevőkön is változtattak. Én a régit nem próbáltam, de ez viszont egy csoda!

A lila és magenta színenek kevertem, és gyönyörű lett a hajam! Nem foltos, szép élénk a színe, de ami a legfontosabb, hogy TARTÓS! Már 4-5 mosáson túl vagyok de még mindig szép a színe, mérsékelten és egyenletesen kopik. Más színezőknél ilyenkorra már vagy 3-4 színben pompázott a hajam, vagy matt pirosasra fakult. Ezzel viszont még mindig teljesen vállalható a hajam, inkább a lenövés miatt kell most már újrafesteni. Ez annak tükrében különösen dicséretes, hogy nyár van, és ilyenkor alapból gyorsabban fakul a haj a napsugárzás miatt.

Jó pár márkát kipróbáltam már és biztosan állíthatom, hogy ilyen tartós színezővel még nem találkoztam. Az összes árnyalatról természetesen nem tudok nyilatkozni, de aki lila vagy magenta hajat szeretne, annak jó szívvel tudom ajánlani! Tartós, extra pigmentált, gyönyörű színt ad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.