BES

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. május 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Leginkább szárazon, vasalás előtt ajánlott. Megvédi a hajat a magas hőhatástól. Kisimítja a hullámokat, tartósan egyenes frizurát készíthetünk. Fényessé teszi a hajat, mely ellenáll a nedvességnek.

Kiszerelés: 125 ml

Bettus86

2017. november 1.

Egyszerűen szuper! Száraz vékonyszalú hajam van. Nem hagy ragacsos érzést szárítás/vasalás után a hajon. Kevés kell belőle. Praktikus adagoloja van. Tartóssá teszi a vasalást sőt a párátol is véd! 3x vettem újra és még fogom is. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

p.mar

2015. január 28.

Imádom! Már 3-szor vásároltam meg ezt a terméket, igaz sokat nem vasalom a hajamat, de ténylegesen védi, fényt ad neki, és tartós egyenességet. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

huszar.evelin

2013. január 10.

Én csak a hajvégekre kenem ahol száraz mert azért elég masszív cucc (1 nyomás bőven elég egy derékig érő hajra), viszont olyan pihe puhává varázsolja hogy váó :) Mondjuk én nem hajvasalás előtt teszem rá hanem utána (előtte hővédőzök is). Már egy éve megvan és még csak most fog kifogyni szóval nagyon megéri, csillagos 5ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

bendee91

2012. május 25.

A legjobb hővédő, amit eddig próbáltam!!!:)
Igaz picit drága, de hatalmas mennyiség, mert épphogy csak egy-két borsónyi kell belőle.
Már szerencsére nem vasalom a hajam, de kb kevesebb, mint a fele fogyott el 1 év alatt, igaz heti 2x vasaltam csak a hajam hajmosás után, tehát nem mindennapos használattal, de amúgy is megéri az árát, mert nagyon nagy adag.
Az illatát imádom, annyira kellemes. A csomagolása is nagyon szuper.
Mivel hajkiegyenesítő is, én amikor ezt használtam akkor szoktam rá arra, hogy csak hajmosás után vasalok hajat, mert szép egyenes maradt..:) Most, hogy már hosszabb meg le is szoktam róla, mert van súlya és az lehúzza picit..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 25.

A legjobb hővédő, amit eddig próbáltam!!!:)
Az illatát imádom, annyira kellemes. A csomagolása is nagyon szuper.

Hidratálók: Dimethiconol