Betrés Cosmetico

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2011. szeptember 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Kókuszos, E-vitaminos testápoló krém. Könnyen felszívódik,  mindennapos használatra alkalmas krém. Regeneráló és tápláló hatása miatt elsősorban száraz bőr ápolására javasolt. Lassítja a bőr korai öregedését. rendszeres használata bársonyossá, rugalmassá teszi a bőrt.

kvitta.girl

2013. augusztus 23.

1 használat után odaadtam nagymamának mert ez egyszerűen undorító már bocsánat,de olyan öregasszonyos szaga van mintha a tipikus nagymama illatot próbálták volna kitalálni :S
Pedig nem szoktam,de még meg is szagoltam rossmannba akkor jónak tűnt,majd itthon kipróbáltam hmm finom kókusz majd megcsapott valami kellemetlen pacsulis szaggal egyetembe,rosszul voltam. Még aznap 1 próbát tettem,de mintha 50 évet idősödtem volna illatilag és még körbe is vonzott.
Ja hidratálása 0, és ezért kiadtam 800 ft-ot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Ja hidratálása 0, és ezért kiadtam 800 ft-ot...

ljudith78

2011. december 18.

Hát?! Illatra rendben lenne, de a hidratáló hatását inkább ne feszegessük...A sima víz szerintem jobban hidratál, főleg belsőleg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 18.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.