Betty Barclay

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ritusss90, Módosítva: 2017. április 13.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: mandarin, citrom, zöld alma

Szívjegyek: gyöngyvirág, ibolya levél, frézia

Alapjegyek: szantálfa, borostyán, pézsma

Ár: 1500 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Nem használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom

vanillacaramella.sweet

2019. december 18.

Túlárazott, friss-citrusos fuvallat. Színe illik hozzá. Nem bàntó, nem rossz, csak annyira semmi, mint a halovány színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 18.

0bikbik0

2019. július 18.

Tavaly nyáron használtam a mint párját, gondoltam, most belevágok a citusos vonalba.
Bár első próbára tetszett, napi használatra nem jött be. Már nem érzem rajta a friss, citrusos illatot, inkább púderes, émelyitő lesz a bőrömön. Szerencsére nem tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

googles

2019. február 21.

Meg lehet kovezni, de nekem ez tetszik. Friss kis citromillat nyarra. A tartossaga biztosan nem hatalmas, de nekem aranyos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 21.

Sindy6

2017. november 29.

Anyunak megtetszett a minta, úgyhogy megvettem neki, de csalódott mert a minta sokáig tartott a csuklóján,élesben pedig fél óráig tart maximum

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Nettney

2017. július 22.

DM- ben figyeltem fel az üvegére, azonnal ki is próbáltam. Tetszett az illata, és pont volt 50%os kuponom hozzá , így megvettem. Nem csalódtam benne , kellemes citrusos az illata , nyáron tökéletes, mert frissítő - hűsítő érzést nyújt. Nem nevezném, sem wc illatósítónak sem pedig mosogatószernek. Aki szereti a citromos - mandarinos illatokat az ezt is fogja. Egy bajom van csupán vele, hogy kevésbé tartós. Viszonylag hamar elillan , így gyorsan elfogyott nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Nikosia

2017. május 3.

Friss illat, szeretem a citrusos illatokat. Viszont hamar elillan az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Friss illat, szeretem a citrusos illatokat. Viszont hamar elillan az illata.

kneva

2017. április 27.

Nagyon kellemes kis illat, nem fog zavarni senkit, feldobja az álmos és szürke reggeleket. Középiskolásoktól a nagymamákig mindenkinek jó lehet ez a szolid kis illat - bár ebből adódóan semmi jellegzetes és egyedülálló nincs benne. Mint az öblítők vagy a tusfürdők kellemes illata, tetszik a nagy többségnek és egyáltalán nem megosztó. Nappalra az iskolába vagy az irodába kiváló.
Én szeretem a kissé erősebb és jellegzetesebb illatokat, ezért a 4 csillag, de amúgy a mintát szívesen és kellemesen elhasználtam.
Érdekes, hogy én a vaníliát is kiéreztem belőle, bár az összetevői között nem szerepel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

rocksteadycat

2017. április 16.

Hmm.. Én magamra fújtam az egyik Dm-ben ezt a "wc illatosítót" és nekem nagyon tetszett. :P Ez egy hete volt, az illat még mindig érződik a blúzomon.
Szerintem friss, nőies, és bájos kis illat. Magamon tetszik, hogy máson milyen azt ugyebár nem tudhatom. Szerintem fogok venni egy üveggel belőle. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

nemethanna196

2017. április 15.

Először egy kis mintát próbáltam, ami hihetetlenül megtetszett, ezért be is futottam a drogériába, hogy kipróbáljam élesben.
Az illata elragadó, én élek-halok az ilyen friss, nőies csodákért, első szaglásra le vett a lábamról ilyen tekintetben, a tartóssága viszont nem győzött meg. Kb. 1-2 órát bírt ki, ami azért nem túl kiemelkedő, hiszen ebben az árkategóriában rengeteg erősebben teljesítő parfüm kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

senskin

2017. április 14.

Ez nem parfüm.A DM -es magazin előszeretettel reklámozza. Nos, kibontottam a mintát és pár beszippantás után ment a wc-be illatosítónak. Gyenge, nagyon gyenge citrusos illat, azt sem mondom, hogy nagyon rossz, de magamra és senki másra sem fújnám. Olyan kis komolytalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Antioxidánsok: BHT