Betty Barclay

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. augusztus 10.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejillat: passiógyümölcs, grépfrút, barack

Szívillat: ibolya, jázmin, frangipáni

Alapillat: vanília, kasmírfa, tonkabab

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Vaslady

2020. július 19.

Finom nyári barackos illat. Az eladó lány ajánlotta.Még nem ismerem a márkát, ez az első illat amit tesztelek tőlük. Tartósságról nem tudok nyilatkozni, mert csak papircsikon hoztam haza, de az illata megnyerő.Szivesen fújnám, de azért 20ml változat 22 euróért azért húzós... 🤔

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 19.

Lory

2019. április 17.

Édeskés barack illat,nem több-nem kevesebb.Viszont nekem is(ahogy előttem is írták már) parfümnek kevéske.Testpermetnek,dezodornak ha ilyen az intenzitása,az oké de ez egy parfüm.Sajnos a 2000 ft-os kiárusítási ára sem tudott meggyőzni,hogy magamévá tegyem.Nem rossz,nem viselhetetlen,csak egyszerűen kevés.Kb. 2 óra és el is illan,szóval még csak nem is tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

VGaba

2019. március 26.

Beleszerettem az illatába. Csak azért vonok le egy csillagot, mert sajnos valóban nem sokáig érezhető. De a DM-ben 2 000 Ft-ért nem hagytam ott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 26.

senskin

2019. március 22.

Édeskés barack illat, nyárias permet, szintén kislányoknak. Az üvege is csak azt súgja milyen" édes és aranyos" vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

Grandma'2013

2019. január 19.

Nagyon kellemes, finom gyümölcsös illat. Nem tolakodó, nincs az a tapadós soha-nem-szabadulok-tőle érzésem, ha magamra fújom. Nagyon jó akciók vannak rá időnként, DM-ben is Müllerben is láttam már 2.000 Ft körüli áron. Nekem rövid idő alatt nagy kedvencem lett. Valóban nem extra tartós, de nálam az inkább pozitív tulajdonság, ha nem úszom egy illatban.
Nekem az üveg is szempont általában, nem szeretem a túltolt dizájnt, a csicsát. Ez pasztell, ízléses a formája is, tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 19.

devababa

2018. december 23.

Kellemesen barackos es kislanyos az illata. En parfumot szeretek hasznalni es ez nekem max. egy nyari testpermetnek megy el (arra pedig tul draga). Nagyon hamar elillan rajtam az illata.Inkabb olyanmint egy konnyo nyari barackos testapolo vagy egy tusfurdo. Nekem nem eri meg az arat. Nem hiszem hogy ujraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 23.

NikolettaP

2018. augusztus 18.

A kis üvegcse már egy magazin oldalán megtetszett, ahol barackos illatú parfümöket gyűjtöttek össze. Nagyon kellemes nőies, gyümis illata van, pont amilyet szeretek. Egy pontot viszont levonok, mert sajnos hamar elillan az illata, pedig nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.