Betty Barclay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2000

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: zöld jegyek, bergamot

Szívjegyek: jázmin, rózsa

Alapjegyek: szantálfa, vanília

Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó, de utánvét nincs!

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

sldaria

2018. augusztus 14.

Ez az egyik nagy kedvenc nálam. Az illata nagyon kedves tavaszi-nyári illat. Sokáig nem lehetett itthon kapni és nagyon örülök neki, hogy nem jelent problémát a beszerzése. Ár-teljesítmény arányaiban abszolút verhetetlen pláne ha akcióban van :) Egy szóval Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Bnemrita

2015. május 11.

Pénteken a Joy-napok keretében vettem egy 15 ml-set kuponnal kb. 1700 Ft-ért. A Nr. 1., a Nr. 2. és a Nr. 3. közül ez tetszett a legjobban. Halvány kis virágos testápoló illat. Kedves, egyszerű, abszolút nem tolakodó. Csak a kedvező ára miatt vettem meg és azért, mert egy 15 ml-es illatot kerestem a táskámba. Nem tartós. Most, hogy próbálgattam, már nem venném meg, bár a három közül ez tetszett a legjobban. Összességében 3 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 11.

lapiskat

2014. november 17.

A Müllerben ez is kapható! :) Ebben is a rózsát és a vaníliát érzem, finom, nem olcsó hatást keltő illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

zsazsa

2014. május 6.

Első parfümjeim egyike volt, amit saját magamnak vettem meg az összekuporgatott pénzemből. Most találtam meg az üvegét, még van egy pici benne, de az illata nyilván már finoman szólva sem az igazi. De szép emlék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Linalool, Cinnamyl Alcohol, Geraniol
Színezékek: CI 14700

Színező anyag. (Piros)