BeYu

Ár:   10 €   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. január 27.

Ár:   10 €
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, matt finisű ajakrúzs.

Tvylvis

2016. június 8.

Őszintén szólva soha nem néztem eddig körül a márka háza táján. Tudok róla, hogy létezik, de valahogy nem fogott meg, illetve nem nagyon szoktam a márkát forgalmazó drogériákban járni. Ez a rúzs véletlenül került hozzám, egészen egyszerű oknál fogva. A kolléganőm nem hord vöröset, én viszont szinte kizárólag csak azt. A 209-es Rebellious Pink árnyalatról van szó egyébként, ami egyáltalán nem pink, inkább pinkesebb vörös. Talán a MAC All fired upjához áll a legközelebb.
Ami elsőre nagyon tetszett, a csomagolás. Szép papírtok, nehéz, fémes érzetű rúzstok. A MAC rúzsokat helyből verte. Sokkal nehezebb azoknál, súlyra simán hozza a high end rúzsoktól megszokottat. Egyszerű fekete tok, semmi fakszni, és rettentően jól záródik. Nincs mágnes, de nyugodtan dobáltam a táskámba.
Szerencsére a beltartalom is igen kiváló. Az általam nagyon szeretett félmatt finish (Chanel Rouge Allure Velvet, YSL The Mats), ami nem porzik az ajkakon. Erősen pigmentált, nagyon szépen felvihető. Ivást jól bírja, evést is egészen, némi odafigyeléssel. Némi nyomot hagy a poháron, de nem vészes. Szépen kopik, és szépen fel lehet frissíteni. Tartóssága is jó, és nem mászkál különösebben az ajak feletti ráncocskákba. Engem nem szárít (bár ezen a téren nem vagyok mérvadó, a Ruby Woo sem), kellemes viselet.
Ugyan csak egy árnyalatról tudok véleményt nyilvánítani, de ez nagyon jó. 12-13 EUR körül van az ára. Őszintén szólva a belbecset tekintve nem érzek nagy különbséget a MAC, Chanel vagy YSL fentebb említett rúzsaival szemben (egyébként nagyon szeretem ezeket). Persze azok csomagolása még szebb, meg a név, meg a luxus, de ez a rúzs egy remek pénztárcabarátabb alternatíva. Tényleg bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.