BH Cosmetics

Ár:   5300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   35,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2018. december 21.

Kiszerelés:   35,4 g

18 sokoldalú, égetett szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ago.m

2021. február 7.

Nagyon izgalmas paletta, és az új csomagolás sokkal stílusosabb. Mióta megkaptam nem telt el hét, hogy ne swatcholtam volna 1-1 színt, de szinte nem is látszik meg rajta, mert nagyon sok termék van benne.
Számomra ez a félperces smink paletta. Ha nincs idő leülni "festegetni" akkor ezt előkapom, és néhány színből, csak az ujjamat használva pillanatok alatt feldobok egy látványos és színes sminket.
Néhány szín nagyon hasonló, pl a két halvány lila, de mindent egybe vetve, abszolút megéri az árát, főleg mert a BH oldalán elég gyakran akciósan lehet megszerezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

noncsi26

2019. november 24.

Nekem is szerelem volt első látásra, de mivel nagyon naturálisan sminkelek, elég sokat gondolkodtam, hogy megvegyem vagy sem. Az egyik legjobban pigmentált, leggyönyörűbb paletta, amit életemben láttam, tényleg eszméletlenek ezek a színek. Akik szeretik a színes sminkeket, azoknak kötelező darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

dreammiyss

2019. január 4.

Az én palettám más csomagolásban, illetve külsővel érkezett, mint ami a képen látható. Letisztultabb, „galaxisosabb” designt kapott. Összességében engem levett a lábamról ez a termék. A kis tükröcskét kifejezetten élvezem, mert a mérete megfelelő ahhoz, hogy elkészítsek egy teljes sminket, ha épp nem vagyok a sminktükröm közelében.
Az elnevezett színeket imádom, a Vénusz és a Szaturnusz eddig a kedvencem, de mindegyik színt használni fogom az biztos. Barátnőmet sminkeltem ki és hihetetlenül jól tudtam vele dolgozni, bár van, hogy többször kell felvinnem az ecsetre a színből, mégsem mondom, hogy emiatt veszít az értékéből. Szerintem megéri az árát, csodálatos, varázslatos cucc.
c:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

c:

Tinus554

2016. március 25.

Amennyire vártam, hogy megrendeljem, aztán megérkezzen, annyira csalódott voltam, mikor már a kezembe tartottam. Nem tudom miért, talán nagyon nagy elvárásaim voltak a termékkel kapcsolatban. Tartósságával semmi gond, pigmentáltságával és a csomagolással sincs, csak valahogy nem passzol hozzám. Egyébként sokszor használtam már, de még egyszer nem vásárolnám meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

agi.greendaygirl

2014. március 22.

nagyon izgatta a fantáziámat egy ideje ez a paletta... :) ma érkezett meg, nem volt bekalkulálva a reggelembe, de hát ki kellett próbálni :D Pontosan ilyenre számítottam. A színek szépek, jól néznek ki a palettában, kicsit süllyesztve vannak benne, ami nagyon praktikus, amiatt, hogy a por ne terítse be az egész palettát. Néhány színt használtam még csak belőle, de a Jupiter már most kedvenc. Csodaszép korall-pink szín. Szinte minden színnek ugyanolyan, szaténos-metálos fénye van, nem extrém csillogó. Jól pigmentált, nem potyog, alappal tartós.
A paletta tetején levő "baba" vagy nem is tudom mi elég gagyi hatást kelt szerintem, éns a helyükben ezt is valami tejútrendszer-csillagok-bolygók ihlette szép dizájnnal láttam volna el, nem egy lila hajú űrhajós babával, na mindegy :D A tükör ami benne van csak akkor használható, ha valaminek nekitámasztod a palettát, különben hátraesik, de ez engem nem zavar, kétlem, hogy valaha is használni fogom azt a tükröt.
Összességében elégedett vagyok vele, pont erre számítottam.

Kíváncsi voltam már a BH cuccokra, ezt szokás egy lapon említeni a CS-el, amit emúgy nagyon szeretek. Tény, hogy hasonló, néha ugyanolyan termékeket forgalmaznak, nagyjából ugyanaz a minőség és az árszínvonal is. A BH-nek kisebb a választéka. A CS vevőkiszolgálás szempontjából messze meghaladja őket, tőlük mindig kapok valami kis termékmintát, meg CS-es matricát. A BH csomagomban nem volt semmi ilyesmi, de gondosan be volt csomagolva, és semmi bajuk a termékeknek amiket rendeltem. 2 palettát rendeltem amúgy, akciós volt mindkettő éppen, és postával együtt így jobban megérte, mint az itthoni viszonteladótól rendelni.

update: kb. egy hónapja van meg, olyan sokat nem használtam, és most vettem észre, hogy a teteje valahogy meghajlott a palettának, számomra ismeretlen okból.. (pára kizárva, és más, fizikai behatás sem nagyon érte) Így már nem csukódik be :( -1 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Összességében elégedett vagyok vele, pont erre számítottam.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Emulgeálószerek: Polysorbate 20
Tisztítószerek: Polysorbate 20
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Iron Oxides, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, FD&C Red 40 Aluminum Lake, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.