Best of Beauty 2019

BH Cosmetics

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: csilluu95, az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2014. december 30.

Természetes, föld tónusú színeket tartalmazó paletta

A színek árnyalatával rendkívül természetes és visszafogott ám erős sminkeket egyaránt el lehet készíteni.

A paletta tükört és applikátort is tartalmaz.

wnikol

2018. november 27.

Nagy csalódás! az egész palettából kb 10 szín használható!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Nagy csalódás! az egész palettából kb 10 szín használható!

Moc11

2016. május 5.

Eddig csak kis palettáim voltak,gondoltam kipróbálok egy nagyobbat.Vegyes érzéseim vannak,hogy megérte-e az árát,mert csatlakozva az előttem szólókhoz,a sötétebb színek jól pigmentáltak,de világosabbak alig látszanak.A pozitívum viszont,hogy így sok színt ki tudtam próbálni és megszerettem olyanokat,amiket eddig fel sem tettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

ffaniel

2015. július 2.

A színei szépek lennének,de sajnos én is azt tapasztaltam,hogy nem mindegyik pigmentáltsága egyforma,van ami egyáltalán nem is látszik akármit csinálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

kesha420

2014. december 29.

A színek változóan pigmentáltak, van olyan amibe épp csak egy kicsit kell beleérinteni az ecsetet, párért viszont meg kell küzdeni rendesen, hogy valami is látszódjon belőle, ha felviszem. Alap mindenképpen kell alájuk, a világos árnyalatok hajlamosak máskülönben nyom nélkül eltűnni (vagy nem is látszódni) a szemhéjamról rövid időn belül, bár alappal sem bírják ki feltétlenül az egész napot, a sötét árnyalatokkal, szerencsére nincs ilyen probléma. A legtöbb szín porol, de még elviselhető mértékben. Nem is tudom mit írjak.... Szép lenne, jó lenne, akciósan megérte, van benne jó pár árnyalat, amit kifejezetten szeretek használni, viszont így is csalódás számomra ez a paletta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Magnesium Stearate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.