BH Cosmetics

Ár:   $18   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HChristelle, Módosítva: 2020. szeptember 3.

Ár:   $18

8 azonos színskálájú szemhéjpúdert tartalmazó paletta, különböző finishekben.

Vegán

6 változatban kapható

BH Cosmetics Sweet Shoppe Palette - Cherry on top és Orange Sorbet
Ár: 9.000 HUF / db , Eladó: Cassie25
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Vác, fizetés: Személyes átvétel vagy posta ( a termék ára nem tartalmazza a postaköltséget)

HChristelle

2020. szeptember 6.

Először csak a zöldet és a narancssárgát vettem meg, mert egy csomó youtube videó után úgy voltam vele, hogy szívesen kipróbálnám őket. Röhejesen jók ezek a paletták, pigmentáltak, könnyű velük dolgozni, szépen összeillenek a színek, amik egy palettában vannak. Annyira megszerettem őket, hogy végül megrendeltem a maradék 4et is! Aki szereti a színeket, bár van egy nude is, annak csak ajánlani tudom ezeket a palettákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Gombaellenes tartósítószer.