Bi-es

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   online, százforintos boltok

Gucci Bloom parfüm utánzata

Erika80

2019. június 12.

No lássuk csak. Kétféle megközelítésből írom le a véleményem. Elsőnek, mint koppintás/utánzat szemszögéből nézve az a véleményem, hogy amennyiben ez valóban a sima Bloom utánzata akar lenni, akkor valóban harmatgyenge. Annak mélyebb, sokkal erősebb, tömény virág illata van. Gyanús, hogy valóban a sima Bloom lenne ez. Szóval aki arra vágyik ebben nem kapja meg.
Másik megközelítés szerint, mint önálló illat véleményezem. Tekintsünk el attól, hogy mire akar hasonlítani, ez egy könnyed, édeskés ám haloványan szappanos és virágos kompozíció. Kifújáskor nagyon zamatos, nem tudok betelni vele. Friss virág, elegancia és könnyedség. Ebben a pár szóban tudnám jellemezni. Bőrre fújva tartóssága közepes rajtam, viszont ha ruhára is fújom nagyon sokáig érzik. Tavaszra, nyárra csodás.
Nagy a gyanúm, hogy ez nem-e a Gocce di Fiori utánzata akarna lenni, bár tény, hogy még nem volt hozzá szerencsém, hogy leteszteljem.
Egy szó, mint száz, szerintem egy ember (normális esetben) az illatért, magáért az illat által okozott élményért, érzésekért vásárol parfümöt és én úgy vélem legyen a neve bármi ezen a világon - ismert vagy nem ismert - ha tetszik az egyénnek és valami pluszt kap, valami pozitív élményben részesül általa, akkor meg van a fő oka és értelme, hogy megvette.
Én kora reggel fújtam magamra belőle, de ahogy jövök-megyek még most is meg-megcsap az illata és eszméletlenül kellemes. Egyáltalán nem gyomorforgató ebben a melegben, sőt! Mint önálló illat számomra nagyon konszolidált, szolid és elegáns. A csomagolásuk pedig.. nagyon szép, az árához képest főként.
(Ahogy olvasgattam külföldi oldalakon, lehet abban az elképzelésben valami, hogy a megalkotók minden évszakra nyújtanak egy virágos illatot ezekkel a Bloom flankerekkel. Egyik erőteljes, másik kevésbé, harmadik zamatosabb a negyedik mélyebb, de mind a virágokra épül.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Adrienn1024

2019. május 27.

Hasonlóan mint a Bi-Es Blossom Meadow-ról, erről sem tudok pozitívan nyilatkozni. Míg az eredeti erőteljes virágos illat, addig ő poshadt kis erőtlen semmiség, sőt érzek benne még valamit, ez most hülyén fog hangzani: púderes benzinszagot is.:-) Már el is ajándékoztam...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Milva07

2019. május 21.

A Yodeyma Yode nevű parfümje kiváló alternatíva , bár ennyire nem olcsó. Viszont jó! :) 1500 körül ki lehet a kis kiszerelést próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 21.

adrica

2019. május 21.

Meg sem közelíti! Műanyag erőteljes szaga van! Még jó, hogy sikerült megszagolnom. Egyedül a csomagolása és az üvege tetszik, de mit ér, ha használhatatlan a parfümje? Sajnálom, mert kerestem volna egy jó alternativát, de ez nem az! Fél kezemen meg tudom számlálni, hogy mennyi parfira adtam 1 csillagot, ez most közte van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Citronellol, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Amyl Cinnamal, Eugenol, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.