Bi-es

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   online, százforintos boltok

Gucci Bloom parfüm utánzata

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Qwerty

2021. szeptember 16.

Éreztem már ezt az illatot valahol, de nem ugrik be. Valami régi babafürdető, anyós szappangyűjteménye, vagy anyám egyik púdere 40 évvel ezelőtt? Édeskés, szappanos, púderes de nem kellemetlen. Ez is puha, meghatározhatatlan illat, ahogy szagolgatom a sorozatot, mintha mindegyiket ugyanarra az alapra tették volna. Lineáris, nem sokat változik idővel, csak az édessége csökken, ami nagyon jót tesz neki. Én nem érzek benne semmi műanyagszagot. Rajtam mindegyik 2-3 óráig bírja, az üvege és a doboza nagyon szép, messze felülmúlja az árkategóriát.
Van a dobozán illatpiramis, nem tudom mi igaz belőle (lehet pontosan annyi, mint a drágábbaknál):
Fej: feketeribizli, citrom, bors
Szív: gyöngyvirág, rózsa, bazsarózsa
Alap: borostyán, cédrus, heliotrop

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Fej: feketeribizli, citrom, bors
Szív: gyöngyvirág, rózsa, bazsarózsa
Alap: borostyán, cédrus, heliotrop

PETRA820718

2021. augusztus 23.

Sajnos kritikán aluli, az anya illathoz semmi köze, de még a virágos kerthez sem, vagy, ha igen akkor az a kert nagyon elhanyagolt lehet.
Virág illatot egyáltalán nem vélek benne felfedezni, fásat sem, talán valami szúrós zöld növényfélét.
Szerencsére nem is tartós, ez csak valami giz-gaz, jó nagy mennyiségben.
Egyedül az üvege nem rossz, kinézetre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

Szerencsére nem is tartós, ez csak valami giz-gaz, jó nagy mennyiségben.
Egyedül az üvege nem rossz, kinézetre.

Naspoja

2021. augusztus 2.

Párom szerint tusfürdő. Hát igen: van az a mandulás-mézes Palmolive tusi...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Párom szerint tusfürdő. Hát igen: van az a mandulás-mézes Palmolive tusi...

Effi

2021. január 22.

Kellemes, krémes, hétköznapi fújkálós illat.
Semmi különös. Ajándékba kaptam, magamtól nem nyúlnék rá, de itthonra elhasználom. Arra még kíváncsi leszek, hogy viselkedik rajtam nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 22.

Kellemes, krémes, hétköznapi fújkálós illat.

Frufru3

2020. szeptember 18.

A spray verzióját szagoltam meg egy boltban, így arról írom ide a tapasztalatomat.
Aki a Gucci Bloom illatát keresi benne, az csalódni fog. Szinte semmi köze hozzá, az egy erősen édes-virágos illat, ez pedig egy frissítő, narancsos jázminos illat. Rögtön ez csapta meg az orromat a kupakot szagolva, friss, édeskés narancs, virágokkal fűszerezve. Én Estée Lauder Pleasure illatára asszociáltam, de emlékeztet Jennifer Lopez Promise illatára is kicsit, és egy másik BiEs illatára is emlékeztet: Paradise Flowers,csak ott a feketeribizli+bergamot frissesége keveredik a jázminnal.
Nekem ez tetszik a legjobban a 4 Bi-Es Blossom közül. Viszont nekem nem passzol hozzá az üveg színe, nekem abszolút nem rózsaszín illat, inkább narancssárga, vagy átlátszó, a frissesség miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

pirospipacsocska

2020. május 24.

Sajnos ez a parfüm nekem már túl sok.Kifújáskor kissé érződik az alkoholos illat,de ez hamar elillan.Viszont utána jön a tömény,szúrós rózsa illat.És ennyi,én semmi mást nem is éreztem.Tartóssága elég jó egyébként,de nekem ez már erős,szinte fejfájdítós illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

Erika80

2019. június 12.

No lássuk csak. Kétféle megközelítésből írom le a véleményem. Elsőnek, mint koppintás/utánzat szemszögéből nézve az a véleményem, hogy amennyiben ez valóban a sima Bloom utánzata akar lenni, akkor valóban harmatgyenge. Annak mélyebb, sokkal erősebb, tömény virág illata van. Gyanús, hogy valóban a sima Bloom lenne ez. Szóval aki arra vágyik ebben nem kapja meg.
Másik megközelítés szerint, mint önálló illat véleményezem. Tekintsünk el attól, hogy mire akar hasonlítani, ez egy könnyed, édeskés ám haloványan szappanos és virágos kompozíció. Kifújáskor nagyon zamatos, nem tudok betelni vele. Friss virág, elegancia és könnyedség. Ebben a pár szóban tudnám jellemezni. Bőrre fújva tartóssága közepes rajtam, viszont ha ruhára is fújom nagyon sokáig érzik. Tavaszra, nyárra csodás.
Nagy a gyanúm, hogy ez nem-e a Gocce di Fiori utánzata akarna lenni, bár tény, hogy még nem volt hozzá szerencsém, hogy leteszteljem.
Egy szó, mint száz, szerintem egy ember (normális esetben) az illatért, magáért az illat által okozott élményért, érzésekért vásárol parfümöt és én úgy vélem legyen a neve bármi ezen a világon - ismert vagy nem ismert - ha tetszik az egyénnek és valami pluszt kap, valami pozitív élményben részesül általa, akkor meg van a fő oka és értelme, hogy megvette.
Én kora reggel fújtam magamra belőle, de ahogy jövök-megyek még most is meg-megcsap az illata és eszméletlenül kellemes. Egyáltalán nem gyomorforgató ebben a melegben, sőt! Mint önálló illat számomra nagyon konszolidált, szolid és elegáns. A csomagolásuk pedig.. nagyon szép, az árához képest főként.
(Ahogy olvasgattam külföldi oldalakon, lehet abban az elképzelésben valami, hogy a megalkotók minden évszakra nyújtanak egy virágos illatot ezekkel a Bloom flankerekkel. Egyik erőteljes, másik kevésbé, harmadik zamatosabb a negyedik mélyebb, de mind a virágokra épül.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Adrienn1024

2019. május 27.

Hasonlóan mint a Bi-Es Blossom Meadow-ról, erről sem tudok pozitívan nyilatkozni. Míg az eredeti erőteljes virágos illat, addig ő poshadt kis erőtlen semmiség, sőt érzek benne még valamit, ez most hülyén fog hangzani: púderes benzinszagot is.:-) Már el is ajándékoztam...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Milva07

2019. május 21.

A Yodeyma Yode nevű parfümje kiváló alternatíva , bár ennyire nem olcsó. Viszont jó! :) 1500 körül ki lehet a kis kiszerelést próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 21.

adrica

2019. május 21.

Meg sem közelíti! Műanyag erőteljes szaga van! Még jó, hogy sikerült megszagolnom. Egyedül a csomagolása és az üvege tetszik, de mit ér, ha használhatatlan a parfümje? Sajnálom, mert kerestem volna egy jó alternativát, de ez nem az! Fél kezemen meg tudom számlálni, hogy mennyi parfira adtam 1 csillagot, ez most közte van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Citronellol, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Amyl Cinnamal, Eugenol, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.