Bi-es

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   online, százforintos boltok

Bi-Es Blossom Meadow EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, de akár üvegesen is költözet:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Qwerty

2021. szeptember 16.

Frissebbnek gondoltam, inkább gazos-zöldes illat. A leszáradás zöldes-púderes pézsma. Sokáig kergettem, mire szereztem egy üveget belőle, azt hittem a Blossom sorozatból kizárólag ez lesz a befutó, de a rózsaszín sem rossz. Nem tudtam kipróbálni vásárlás előtt, úgyhogy kockáztattam kemény 2500 Ft-ot és nem bántam meg a vételt. A sorozatnak határozott rajongótábora van, nem csoda, kisboltos illatvilágban egy jó darab. Régen szaglásztam már ilyen helyen, mert ordítanak a rettenetes alapanyagok, de ebben nem éreztem azt a jellegzetes, bántó mellékszagot.
Viszont a sorozatból mindegyik túl puha, elmaszatolt, határozatlan illatka. Nem lehet összehasonlítani kicsit is komoly parfümökkel, az Acqua di Fiorit kb. egy hónapja szagoltam, de annak a határozottságát meg sem közelíti, ami csak a pézsmát illetően nagy szerencse. A jellege hasonló, a dobozán feltüntetett illatpiramis már nem igazán:
Fej: galbanum levél, bergamot, citrom
Szív: gyöngyvirág, jázmin, frézia
Alap: szantál, pézsma

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Fej: galbanum levél, bergamot, citrom
Szív: gyöngyvirág, jázmin, frézia
Alap: szantál, pézsma

emb1p3

2021. augusztus 3.

Meglehetősen pontos másolata az eredetinek, amiről Naspojánál többet nem is tudok mondani. Meglepő módon rajtam elég korrekt (3-4 órás) tartósságot mutat, ráadásul korrekten kivehető az illat leszáradása is. Nagyjából testpermetként terveztem használni (az eredetivel is ezt tettem), de napi 1-2 frissítés bőven elég. Nem fogok beruházni a Guccira, amíg van ez. Egyébként az eredetiben vannak, akik kaprot vélnek felfedezni, én sajnos nem, pedig bárcsak (imádom a kapor ízét, illatát, formáját, mindent), és hát ebben sem, pedig igény lenne rá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Naspoja

2021. augusztus 2.

Az első szippantás kapor fűszerezte (galbanum) - frissen vágott fű illatú, a száradás után púderes fehér-virág illat, egy elegáns, zöld csavarral. Visszafogot, iroda-pozitív, azonban különlegességével akár dominanciát is sugalló illat elegáns mattra festett üvegben, amihez üveg kupak dukált volna. 2600.-ért vettem egy kínaiban, ez egy szép példa arra hogy a vegykémia termékei végtelenül túlárazva kerülnek a divatházak polcaira.

Update: Párom szerint eper csomagolás.
-Az milyen, kérdeztem.
-Az olyan epres műanyag.

....Van benne valami.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Update: Párom szerint eper csomagolás.
-Az milyen, kérdeztem.
-Az olyan epres műanyag.

....Van benne valami.

Confetti

2021. július 25.

Ez egy csodaszép illat: frissen vágott fű, virágok áradó aromájával keveredve. Nagyon szeretem. A probléma csak az, hogy rajtam egyáltalán nincs hatósugara, és nem is tartós... nem tudom megérteni, hogy miért gyártanak ilyen illatszereket.
A csodálatos illat miatt adtam maximális csillagot, de az az igazság, hogy a tartósság teljes hiánya miatt egyáltalán nem vagyok elégedett vele. Olyan, mint egy soha meg nem valósuló ábránd.
Az eredeti parfümöt nem ismerem, ezért a hasonlóságról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 25.

Az eredeti parfümöt nem ismerem, ezért a hasonlóságról nem tudok nyilatkozni.

Vaniliafields

2021. május 30.

A fekete testvérét vettem meg tavaly őszre. Az hideg időben nagyon jól teljesített, tartós is volt. A napokban erre a kis zöldre terelődött a figyelmem az egyik kínai boltban... megvettem. Nem bántam meg, az illata tetszik. Rajtam zöld friss fű illattal indít és hamar egy virágos, de gyenge bőr-közeli kis testpermetté válik.
Ár-érték arányban nem rossz, kár hogy nem tartósabb. A fekete testvérét még újra veszem, őt nem.
Frissen nyírt fű illatú parfümből nekem a dkny delicious delights cool swirl ugrik be, de az legalább tartós, és rengetegen megdicsérték már rajtam. Kupon napon féláron abszolút megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 30.

radioaktiva

2021. május 17.

Nem ismerem az eredetit és ezt sem fogom, mert bár ma fújtam ebből a csuklómra a DM-ben, nagyjából 5 percig tartott, amíg éreztem. Akár még jó is lehet, de tartós semmiképp. Részemről felejtős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 17.

Frufru3

2020. szeptember 18.

Ezt is spray verzióban ismertem meg,sajnos csak a kupak szagolgatásáig jutottam el, de legalább van elképzelésem az illatról személyesen is. Füves, citromos, ez volt amit éreztem, mást nemigazán. Ha kifújva előjön virágillat is, akkor azt mondom izgalmas lehet, ha nem, akkor ez így számomra unalmas.
A rózsaszín verzió aromásabb, teltebb, ott egyből érezni édes jegyeket is, és a virágot is, de kifújva annak sem változik túl sokat az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Burya

2019. december 19.

Annakidején az Avonnak volt egy illata (Be Spontaneous), amit már jó 10 éve kivontak a forgalomból, de én imádtam, mert frissen vágott fű illata volt, és azóta is kerestem az utódját, persze nem sok sikerrel... Az Acqua di Fiori megjelenésekor jött a nagy felfedezés, hogy MEGVAN! Majd az árcímkére pillantva tettem is vissza a polcra. Ez közel egy éve volt, gondoltam várok, amíg lejjebb megy kicsit az ára, de közben olvasgattam erről a másolatról és végül megrendeltem látatlanul. Életem első másolat parfümje, de azt kell mondjam, a legkevésbé sem bántam meg! Bitang tartós, az eredetivel tökéletesen azonos illat, tizedannyiért. Finom, friss, roppanós zöld illat, tubarózsa és jázmin eső után. Imádom! Aki sokallja az eredeti árát, annak ezt bátran ajánlom! Ki fogom próbálni a többit is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

Kendralinx

2019. augusztus 24.

Azért jöttem fel pedig nincs időm h leírtam nektek erős tartós jó zöldáras fás illat nyárra tavaszra jó.. télre másikat ajánlok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

loju

2019. június 9.

Nagyon finom zöld illat! Nem vág pofán, nagyon komfortos, kicsit talán túl bőrközeli, de az eredeti sem túl nagy hatósugarú. Szerintem egész jó kis utánzat és nem utolsó sorban nagyon olcsó!

Engem megvett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

Engem megvett!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citronellol, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Amyl Cinnamal, Eugenol, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.