Bi-es

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   online, százforintos boltok

hjh666

2019. október 15.

Brutál erős, tartós illat! Meleg, édeskés, füstös...... olyan Alien,Opium keverékéhez hasonlítja az orrom. :) Nem kell belőle max 2 fújás.... Tökéletes téli illat!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Erika80

2019. augusztus 11.

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Tényleg különleges ez az illat (is). Virágos is, enyhén füstös is, édeskés is mégsem merül ki ennyiben. Ahogy szagolgatom közben magamon az illatot, néha, ha úgy "csap meg" az illat, mintha pindurit zamatos édes gyümölcsrágó illata is lenne. De nem mindig érzem ezt ki belőle. Ha egész közelről szimatolgatom akkor nem. Felettébb érdekes. Egy szó mint száz, annak aki szereti a jázminos-loncos-virágos... amolyan fruitchulis illatot, amiben van egy kis huncutság annak szerintem tetszeni fog, de az is tény, hogy nem az a biztonsági versenyző ami szinte mindenkinek bejön. Számomra egész megnyerő.
(Jaa és a doboza.. üvege... nagyon mutatós)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

(Jaa és a doboza.. üvege... nagyon mutatós)

adrica

2019. július 25.

Na most az a helyzet ezzel, hogy nem tudtam, hogy minek az utánzata, de gondolkodtam rajta. Ahogy változik az illat, egyre inkább Cacharel Lou-Lou-jára hajazik. Azt hittem, hogy az! Talán a jázmin, nem tudom. Tetszik! Ha nem volna Lou-Lou-m, akkor meg is venném! Aki szereti az édes-virágos parfümöket, jó választás lehet neki. Jó tartósság, alkalmi illat, vagy téli. Szép üveg, jó kézbe venni, látványnak sem semmi! Na, ez tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

loju

2019. június 23.

Nagyon különleges illat ez kérem, még talán sosem találkoztam hasonlóval! Kicsit retró, de mégse! Kicsit virágos, de mégse! Kicsit édes, de mégse! Kicsit füstös, de mégse! Szerintem találó a fekete üveg is, néha olyan medvecukor feelingem támad! :-) Nem gondolom, hogy tucatillat lesz belőle és boldog-boldogtalan ezt fújkálná holnaptól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Amyl Cinnamal, Eugenol, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.