Bi-es

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. június 17.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   online, százforintos boltok

Szamoca94

2020. december 15.

Egész jól sikerült ez a másolat, legalábbis amikor megvettem, a nina ricci illat jutott eszembe róla, és csak utólag utána olvasva tudtam meg, hogy ez tényleg annak az utánzata. Kitűnik az olcsó utánzatok közül, nagyon kellemes, tavaszias illat ez, de sajnos még az eredetihez képest is gyenge a tartóssága :( egyedül a ruháimon marad meg hosszabb ideig, de ott is max fél napig, napközben újra szoktam fújni. Ennyiért viszont legalább bátran fújkálhatjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

vanillacaramella.sweet

2020. július 27.

Nagyon szuper, édes-friss illat ez, nagyon örülök,hogy megvettem!
Kezdetben citrusos gyümölcsös, majd nem múlik el,hanem a cseresznyés-gardéniás, vizes jegyekkel együtt csillogóan üde marad,kis pézsmával,ami alig érezhető. A nagy melegben igazán üdítő édesség, frissesség! Nem fojtogató! Legközelebb màr 100ml-sben vásárolom. A 15ml-snek klassz a kis üvege, a kupakja, kistáskában is elfér. Színe is illik hozzà! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

Nagyon szuper, édes-friss illat ez, nagyon örülök,hogy megvettem!

Nikk89

2019. november 18.

Az én orromnak ez kellemes illat, nem tolakodó, de mégis egyedi és a többi parfümtől megkülönböztethető illat. Szerintem az indiáncsersznye szörpre hajaz az illata. :)
Közepesen tartós, ár/érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Közepesen tartós, ár/érték arányban verhetetlen.

Erika80

2019. június 22.

Több Bi-Es parfümöt kipróbáltam már és van is a repertoáromban. Az eddig használt és tesztelt illatokkal meg vagyok elégedve, az aromával, tartósságukkal és az árukkal is. Nem rég ő került a kezeim közé. Kifújáskor nagyon kis kellemes, visszafogott és valóban nagyon hasonlít az eredeti Ninára. A L'eau flankert nem ismerem milyen, de az anyaillathoz volt szerencsém és arra tényleg nagyon hajaz. Nagyon tetszik is. Ám ennél csalódott vagyok, mert -rajtam legalábbis- nem tartós. Pár percig még tart az intenzívebb szakasza, majd nagyon bőrközelivé válik. Lehet, hogy az eredeti is olyan.. nem tudom, de én szeretem, ha nem bújik meg ennyire egy illat. Nem mondom, hogy drága parfüm, mert tényleg nem az, de akkor is többet várnék tartósságban tőle. Sajnálom, de erre épp emiatt nem tudok 5 csillagot adni. Sőt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Limonene, Geraniol, Linalool
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200

Színező anyag. (Piros)