Bi-es

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online, százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginatural, Módosítva: 2019. február 22.

Lelőhely:   online, százforintos boltok

Jean Paul Gaultier Scandal parfüm utánzat

Leoka

2019. április 23.

2019.04.10.
Gyorsan meguntam, nem rossz, nem is szeretem a túl bonyolult illatokat, de ebben unalmas lett számomra, hogy nem válik "különlegessé"
Ami maradt elteszem, majd ősszel esetleg teszek vele egy próbát, most kiszerettem belőle....

2019. március 22.

Annyira töménynek, vadnak és soknak gondoltam ezt az illatot, ááát tömény édes pacsuli, nekem nem kell...
Aztán mégis úgy alakult, nálam kötött ki, ez a másolat.
Kellemesen csalódtam.
Nyoma sincs annak, amit tartottam róla, nem sok, nem gyomorforgató, semmi olyat nem tapasztaltam amilyennek gondoltam.
Kellemes édes, mézes púderes illat.
Bőrre fújva rajtam kb 4-5 órát egész kivehetően érződik, utána kell csak frissíteni...
Biztos vagyok benne, hogy más gyártótól is fogom tesztelni majd ezt az illatot.
Egyenlőre 5*, aztán majd ha tudok viszonyítani, meglátom merre változik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 23.

2019.04.10.

2019. március 22.

Aztán mégis úgy alakult, nálam kötött ki, ez a másolat.
Kellemesen csalódtam.
Kellemes édes, mézes púderes illat.
Biztos vagyok benne, hogy más gyártótól is fogom tesztelni majd ezt az illatot.
Egyenlőre 5*, aztán majd ha tudok viszonyítani, meglátom merre változik :)

Ginatural

2019. február 20.

Nagyon jó parfüm, olyannyira elkülönülnek rajtam az alapjegyek, hogy ilyet még nem tapasztaltam. Teljesen elhatárolódnak, nagyon izgalmas ahogyan folyamatosan változik. Fantasztikusan finom illat! Púderes mézes! Simogató

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, CI 60730

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.