Bielenda

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikus, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2018. február 5.

Lelőhely:   kozmetikus, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Dermatológiai anti-akne emulzió, ami egy speciálisan kifejlesztett T-TR 5,1 mg / 1g intenzív aktív hatóanyagokból álló formulát tartalmaz, amely kifejezetten az aknés elváltozásokra hat.

• Eltávolítja a felesleges faggyút és a tisztátalanságokat; hatékonyan távolítja el a smink maradványokat
  • Csökkenti a bőr olajosságát, fénylő csillogását
  • Csökkenti a fokozott faggyútermelődést, tisztítja az eltömődött pórusokat
  • Nyugtatja az aknés elváltozások okozta bőrirritációt és bőrpírt
  • Csökkenti a gyulladt aknét és megelőzi az újabbak kialakulását
  • Hidratálja és nyugtatja a bőrt

Hatóanyagok: kaolin, niacinamide (B3-vitamin), d-panthenol, allantoin

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Molang98

2021. március 25.

Imádom. Nekem is a kozmetikusom ajánlotta. Egész tini koromban kínoztak a pattanások és mitteszerek, most pedig már ki merek menni alapozó nélkül az utcára. Valószínűleg az idő is segítette a dolgot, de az biztos, hogy ez es mellette az Afrodita arclemosója rakta helyre a túlzott faggyútermelésemet. Nem habzik, de így is kevés kell belőle. Fél éve használom naponta kétszer és úgy érzem kifogyhatatlan, mert egy hónapra elegendő kb még mindig van benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

b.brigi93

2020. május 11.

A kozmetikusom ajánlotta, hogy próbáljam ki. Azt mondta, hogy nem fogok benne csalódni...és tényleg nem :)
Nagyon szépen tisztítja,nyugtatja a bőrt, nem hagy ragacsos érzést.
Természetesen újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Nagyon szépen tisztítja,nyugtatja a bőrt, nem hagy ragacsos érzést.
Természetesen újra vevős.

Caladrin

2020. január 16.

Amikor már kezdtem feladni, hogy valaha is találok egy számomra megfelelő arctisztítót, amitől nem lesz még a szokásosnál is több pattanásom, akkor ajánlotta ezt egy kozmetikus.
Már több mint egy éve használom a krémmel együtt és sokkal szebb lett azóta a bőröm, emlékszem, amikor ajánlott a kozmetikus, akkor tele volt pattanásokkal az arcom, fél évvel később (egy másik) kozmetikus meg meg is dícsérte, hogy milyen szép a bőröm, szóval nekem nagyon sokat segített.
Egyébként egyszerű használni, egész könnyen le lehet mosni és használat után nagyon jó tapintása van a bőrömnek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Lilla6

2019. január 19.

Szuper termék, pozitívan csalódtam benne. Kevesebbet vártam a terméktől. De a leírásban ígérteket hozta. BIELENDA DR MEDICA DERMATOLOGICAL ANTI-ACNE CREAM is használtam hozzá amit nem vált be. De a lemosó emulziót csak ajánlani tudom. Újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

corsica

2018. november 24.

Még csak pár napja használom, de meg vagyok vele elégedve. Az utóbbi időben sűrűn alakultak ki pattanások, miteszerek az arcomon. Igaz újból elkezdtem mélyhámlasztót is használni, de úgy gondolom ez is segít a bőrömön. Sokszor félek új arctisztítókat használni, nekem a legtöbb csak ront a helyzeten. Most viszont szép tiszta az arcbőröm, és talán a pórusaim sem olyan tágak mint voltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.