Bilka

Ár:   1230 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cecil, Módosítva: 2013. november 15.

Kategória:   Hajápolók

Bioaktív hajtonik hajhullás kezelésére

Mélyen táplálja a hajhagymákat. Mérsékli  a hajhullást. Felélénkíti a hajat és vitalizálja a fejbőrt.

Erősítő és aktivizáló összetételének az alapja:

• Bioaktív gyógynövénykivonatok – csalán, fehér nyírfalevél, diófa levél  - ezek maximálisan ápolják a hajhagymákat, stimulálják az új egészséges haj növekedését.
  • C-vitamin – serkenti a haj növekedését, gyulladáscsökkentő hatással van a fejbőrre, puhává és fényessé teszi a hajat. Alapvető fontosságú a hajhullás kezelésére.
  • PP vitamin – erős kondicionáló, mélyen hidratálja a fejbőrt, visszaállítja a haj rugalmasságát.
  • Mentol – tonizálja a fejbőrt és elősegíti a bioaktív anyagok hatékony felszívódását.
  • Természetes szilikon – filmréteget képezve a hajszálakon bent tartja a nedvességet és védelmet biztosít a környezet káros hatásai ellen.

Giselle86

2015. július 29.

Most ezt használom, mert a Vichy már anyagi csődbe döntött... :( Nem rossz, még nem jön csomókban a hajam, mint amikor valami nagyon nem használ, de azért hullik... Enyhe bizsergető érzés, miután bemasszírozom, az illata nem bántó, gyógynövényes. Próbaként vettem, végül is nem bántam meg, de nem is ez a legjobb termék, amit valaha használtam, de ez nem az ő hibája, hanem a betegségemé... (hormonális eredetű a hajhullásom) 5-6 nap után zsírosodni kezd a hajam tőle, szóval akinek gyakran kell hajat mosnia, lehet hamarabb elnehezíti. Az ára kifejezetten barátságos, 1300 Ft körül volt, egy bioboltban jutottam hozzá. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Vitaminok: Niacinamide

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.