Bilka

Ár:   1220 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b.zsuzsi, Módosítva: 2014. március 25.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Zsíros, problémás szeboreás fejbőrnél javasolt

Szabályozza a fejbőr fagyútermelését. Gyengéden tisztít. Mérsékli a viszketettséget. Kezeli a gyulladt fejbőrt. Rendszeres használat után látványos a javulás!

• Bioaktív  gyógynövénykivonatok: - körömvirág,  tölgyfakéreg, vörösberkenyefa,  rozmaring,  mirtusz  melyeknek  gombaölő  és fertőtlenítő hatásuk van.
  • Tejsav  laktát és B5  vitamin - szabályozza  a  fejbőr  faggyú termelését  és  nyugtatja  azt.  Kíméletes  felületaktív  tisztító összetevők  és Kondicionáló balzsam, –  a dús fényes hajért.
  • Mentol - tonizálja  a  fejbőrt  és  elősegiti  a  bioaktiv  anyagok hatékony felszívódását.

anitakiara

2020. február 14.

Kb egy éve használom. Előtte Neutrogena T-gel Fortot használtam, ahhoz képest ennek az illata mennyei :) Elég durva a seborrheám az utóbbi években, és sajnos azt kell hogy mondjam, végleges megoldást ez sem nyújtott. Eleinte felüdülés volt a Neutrogenához képest, főleg az illata, és az hogy nem viszketett utána a fejem, aztán pár hónap után ismét visszajöttek a tünetek, már a hajmosás után egyből piros a homlokomnál a fejbőröm :( Az ára szuper, és a "mezei" samponoknál jobb, de sajnos ezt is le kell majd váltanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

ziadrienn

2019. december 5.

hatásáról még nem tudok nyilatkozni egy alkalom után,de illatát egész nap érzem hajamon,nagyon tetszik és jól habzik
update : 4000 ft os bioderma samponnál is jobban bevált ,és ez csak 1200 ft :) Remélem nem szűnik meg :)

UPDATE Azóta is imádom!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 5.

UPDATE Azóta is imádom!!!

juditjanka

2019. november 28.

Remélem az ecseteim szeretni fogják, mert a hajam utálta. Nem tudom, hogy lehet ezt zsíros hajra ajánlani, az én alapvetően száraz fejbőrömre és normál, kicsit zsírosodásra hajlamosabb (de nem vészesen) hajamat olyanná változtatta két nap alatt, mintha zsíros bödönt húztam volna rá. És egyébként a fejbőrt sem nyugtatta túlzottan. Szépen habzik, jó az állaga meg az illata is tök fincsi, DE MINEK? :D Hatását tekintve kb többet ártott nálam, mint használt. Azért a két csillag, mert lehet, csak nálam volt ilyen szörnyű, ennyi esélyt adok neki másnál. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

csmelitta

2019. november 5.

Olajos seborrheám van, millió és egy sampont kipróbáltam már rá (a 4000 forintos gyógyszertáriakat is). Egyszerűen semmi nem használt eddig igazán, szörnyen gyorsan zsírosodik a hajam, legtöbbször már hajmosás utáni második nap úgy nézett ki a zsírtól, mintha már egy hete nem mostam meg, és copfba kötve is alig mertem utcára menni vele. Aztán megláttam ezt a sampont akciósan a Rossmannban, gondoltam miért ne tehetnék ezzel is egy próbát, és kifejezetten kellemesen csalódtam. A mosás utáni második napon még mindig szép a hajam, kiengedve is simán tudom hordani (a harmadik nap azért már necces, de otthon még elvagyok vele). Az illatát egyszerűen imádom, sokáig érezni is a hajamon. Emellett jól felhabzik, abszolút nem irritálja a fejbőrömet, a hajam pedig puha és könnyen fésülhető tőle, balzsamra sincs mellette szükségem. Nekem abszolút pozitív élmény a használata :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

annaso12

2019. május 14.

Legalább 4-5 féle sampont kipróbáltam seborrhea ellen, mind patikait, mind natúrt, és eddig ez segített a legjobban. Első 1-2 használat után még volt egy kis viszketés, és száraz korpa, de azóta teljesen megszűntek a problémák. Előtte viszketett, hámlott, sebes lett, így kész felüdülés. Emellett jól habzik, finom az illata, és nem szárítja a hajat. Talán kicsit zsírosít, de nem kell megvárni mire oda jutok. Volt, hogy 5 naponta mostam, most ezzel 3-4 napig bírja jól, de legalább nincs seborrhea.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Sacchi

2019. március 26.

Kb 20 éve szeborreás a fejbőröm, kb. mindent kipróbáltam már. A natúr kozmetikumok után ez a sampon nem rossz, azt kell hogy mondjam. Jól habzik, az illata nekem tetszik, és nem kerül többezer forintba. Sokáig elég, a zsírosodáson viszont nem segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Kerekmoni

2018. november 20.

Kisfiam miatt vettem ezt a sampont, akinek sárga színű foltom jelentek meg a fejbőrén. Első használatra el is tűntek. Nekem egyszerűen csak dúsabb hatású lett tőle a hajam, viszont első nap kicsit száraz érzés van utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Irudi

2018. november 12.

Nekem sajnos nagyon nem vált be, még rontott is a helyzeten.

Hajmosás után tényleg nagyon jó illatú lesz tőle a hajam, és talán még a balzsamot is elhagyhatom, mert könnyű tőle kifésülni a hajamat.

Másnap reggel viszont már kezd viszketni a fejbőröm, a második napon pedig annyira zsíros lesz a hajam, mint normál samponok esetén a 4. napon.

Elhasználom, mert ha sportolás után 2 nap után amúgy is hajat kell mosnom, akkor arra jó,
de biztosan nem fogom újravenni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Nekem sajnos nagyon nem vált be, még rontott is a helyzeten.

de biztosan nem fogom újravenni. :(

DikieGirl

2018. október 31.

Kifejezetten korpásodás miatt vettem, de arra sajnos nem használt. Viszont a hajam kevésbé zsírosodott, illetve az illata is nagyon kellemes. Elég gyorsan elfogyott, bár kétszer szoktam samponozni, ez is lehet az oka. Mivel amire vettem nem volt jó, de nem volt teljesen hasztalan, így három csillagot adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Adrienn0612

2018. március 16.

Több fajta samponnal kísérleteztem, az állandó visszatérő fejbőr problémám miatt próbáltam ki. Az első néhány alkalommal megnyugodott a fejbőröm és a viszketés is elmúlt. A kellemes illatát pedig imádtam, de sajnos az amúgy is zsírosodásra hajlamos hajam még gyorsabban zsírosodott tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Kocsányos tölgyfa kérgének kivonata. Csersavtartalma miatt nagyon erős összehúzószer, és hámképző sav. Kozmetikai készítményekben is főként emiatt használják.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.