Bilka

Ár:   1449 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodi.kriszti92, Módosítva: 2015. november 26.

Kategória:   Samponok

Hidratálja a fejbőrt. Megakadályozza a fejbőr viszketését. Gyengéden tisztít. Látványosan eltünteti a korpát. Már az első használat után is hatékony. Korpás, viszkető fejbőrnél javasolt!

Bioaktív gyógynövény kivonatok: aloe vera, csalán, bojtorján, mirtusz, amelyek megakadályozzák a fejbőr túlzott pikkelyesedését és erősítik a hajhagymákat.

• Mandula olaj - védi a fejbőrt a kiszáradástól és táplálja a hajszálakat
  • B5 és PP - energizáló vitaminok
  • Kondícionáló balzsam - ami mélyen hidratálja és ápolja a hajszálakat, megelőzi a fejbőr kiszáradását
  • Szalicilsav, fitohormon - fejbőr fertőtlenítése
  • Glicerin - fejbőr és a hajszálak hidratálása

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bearbunny

2020. július 13.

Azért vettem, mert a bőrgyógyász szerint annyira száraz a fejbőröm, hogy túltermeli a zsírt. Amíg nem tudtam jobban utánanézni, hogy mely termékek hatnának jobban a problémára, ezt vettem meg egy rossmannban. Igazából hellyel-közzel segített a problémán, ezzel másnap még nagyjából vállalható volta hajam, nem zsírosodott annyira. Az illata hál' istennek nem olyan erős, mint a legtöbb borzadájnak, de egy kicsit szárította a hajam. Összességében szerintem újraveszem, ha egyszer elfogy, jó váltogatni néha a samponokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Talus

2019. február 4.

Két pozitívuma van számomra:
1.nagyon finom gyümölcsös illat
2.selymes lesz tőle a hajam
Amire való, arra semmit nem használt az ég világon... Korpásodáson még csak. Nem is enyhített, a viszketésen talán leheletnyit.
A két pozitívuma miatt adok 2 csillagot, semmi másért, csalódás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Két pozitívuma van számomra:
1.nagyon finom gyümölcsös illat
2.selymes lesz tőle a hajam
A két pozitívuma miatt adok 2 csillagot, semmi másért, csalódás :(

varganeda

Korcsoport: >54
2018. október 17.

Nagyon száraz, korpás, viszkető, a festéktől (ammóniamentes festék!) kisebesedő fejbőröm van, amitől évek óta szenvedek. Rengeteg drága és olcsó sampont kipróbáltam már, melyeknek vagy az ára, vagy a hatása nem felelt meg, de olyan is volt, ami jó lett volna, de megszünt a gyártása. Kb. 2-3 hónapja vásároltam ezt a Bilka korpásodás elleni sampont és nagyon meg vagyok vele elégedve. Már az első alkalom után megszünt a viszketés, nagyon jól habzik, nagyon gazdaságos. Nem érzem származnak a hajamat tőle, inkább puha selymes lesz még az én erős szálú, nagyon dús hajam is, pedig nem hasznàlok utána balzsamot sem. Határozottan csökkenti a korpát, festés után nem sebesedett ki a fejbőrön és megszünt a viszketés is. Az àra is kedvező, remélem még sokáig gyártják. Nálam 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 17.

bygleen

2018. május 6.

A férjemnek vettem a korpás, viszkető fejbőrére. Sok mindent kipróbált már, de ez az egyetlen ami bevált. Azóta se korpa, se viszketés!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

Lorina

2018. március 19.

Jaj ez valami rettenet!Nem habzik,az állaga sem az igazi,olyan aloe vera gél szerű,egyetlen pozitívuma a gyümölcsös illata ( én annak éreztem).
Nagyon sokat kellett belőle rakni a hajamra,míg valamennyire habzott.A hajmosás végeztével,nem éreztem tisztának a hajam,sőt ragadós volt,de mégis a hajvégek nagyon szárazak.Szárítás után nehéznek és merevnek éreztem a hajam,kezelhetetlen lett ( pedig a fodrászom szerint az én hajam a fodrászok álma).
Másnap viszketett a fejbőröm,és a korpa is megmaradt:(
Nagy kövér nulla,ez a sampon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

Másnap viszketett a fejbőröm,és a korpa is megmaradt:(
Nagy kövér nulla,ez a sampon!

Nikk89

2016. december 13.

Azon kívül, hogy rágógumi illata van, és rettenetesen habzik, ez a termék annyit ér, mintha kidobtam volna a kukába azt az 1200 Ft-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.