bilou

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   külföld (német és osztrák drogériák)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   külföld (német és osztrák drogériák)
Kategória:   Fürdőtermékek

A ~~bibisbeautypalace~~ YouTube csatornáról ismert Bibi által megálmodott tusolóhab gyümölcsös illatával megédesíti a napodat! A benne található Aloe vera, mandula- és avokádóolaj krémes érzést ad a tusolóhabnak és ápolja a bőrt.

Nem tartalmaz parabéneket, szilikont és ásványi olajokat. 100% vegán termék.

szeliger

2019. január 12.

A lányom a nagy Bilou fan, tőle kaptam engedélyt kipróbálásra. A flakon a szokásosnál kisebb méretű, utazáshoz, táskába dobáláshoz éppen megfelelő. Egyébként a külcsín nagyon csinos, a babarózsaszín festék a rózsaszín szívecskékkel igencsak megnyerő. A név alapján azt gondoltam, hogy majd a hab is rózsaszínű lesz, esetleg kicsit csillámos is, de nem. A hab kifújáskor hófehér, nagyon tömött, ugyanakkor egyáltalán nem kemény. Kifújva tartja magát, csak amint hozzáér az ember, azonnal ellapul és én azt szeretem, ha kicsit keményebb, olyan jól bele lehet markolni, nahát itt nem erről van szó. Könnyen eloszlik, az illat pedig meglehetősen művi. Valóban édes, gyümölcsös, szerintem rágógumis, de egyáltalán nem kellemetlen. A bőrön tusolás után szinte nem is érezni, úgyhogy az élmény a fürdésre korlátozódik.
Nekem úgy tűnik, hogy a Bilou a fiatal lányoknál a csomagolásra utazik, nem tudom, ezen kívül mit esznek rajta annyira, de tény és való, hogy a lányom odavan érte. Nálam mondjuk csupán hármas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 12.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propylene Glycol