bilou

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   külföld (német és osztrák drogériák)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. november 18.

Lelőhely:   külföld (német és osztrák drogériák)
Kategória:   Fürdőtermékek

Habzó fürdősó ellenállhatatlan narancsos limonádé illattal. Gyengéd formulája tengeri sóval, értékes rizscsíraolajjal és kiváló minőségű narancsvirág kivonattal ápolja a bőrt. A növényi tenzid csodás, tartós habot képez.

Vegán termék, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Tvylvis

2018. november 18.

A Meggye Márka párja mellett ez a szénsavas Jaffa! Ha nem német termék lenne, még azt hinném, hogy valami retrós, nosztalgikus vonalon mozog a termékfejlesztő. Az intenzív illat a vízben veszít erejéből, ami egyébként a javára válik. Vicces élmény volt, bár nem igazán értem, hogy ilyen illatot miért pont novemberben dobnak piacra (ez a sorozat többi darabjára is vonatkozik). Egyébként nem irritált, nem szárított, de azért az én száraz bőrömnek kellett utána hidratálás. Összességében jópofa élmény volt, de nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Narancssárga.