Best of Beauty 2019

Bio Bio Baby

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: barack.edi, Módosítva: 2011. május 24.

Lelőhely:   bioboltok, Herbária üzletek
Kategória:   Samponok

Enyhén illatosított antiallergén termék, mely ideális a gyermekek testének és vékonyszálú hajának tisztántartására anélkül, hogy a fejbőrt megsértené.Tapasztalataink alapján, a fejbőrön található koszmót igen hatásosan kezeli! Magas kamilla tartalma miatt ,nagyon kedvezően hat az érzékeny, pattanásos, száraz, repedezett bőrre!

Lucyshyne

2017. július 2.

Kislányom feje brutálisan koszmós lett. Megvettem a jó drág Babé sampont, mert mindenhol azt olvastam, hogy csodaszer, de nekem nem vált be. Megelőzésre meg pláne. Tettem egy próbát ezzel a samponnal is, és nem bántam meg! Megelőzésre és kezelésre is szuperül bevált. És még az illata is nagyon jó, no meg az incije is sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

rogaeni

2017. április 7.

Kezdetektől fogva ezt használom a kisbabám hajára.Nem volt koszmós(remélem nem is lesz :-)), most 7 hónapos. Jó kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 7.

majap

2013. augusztus 13.

Nagyon jól bevált a koszmó ellen nem csak nekünk, de pár ismerősünknek is. Finom az illata is és nekünk egy flakon kb fél évig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Gigi81

2013. július 12.

Kizárólag ezen cég termékeit használom nagyon érzékeny bőröm miatt, és beváltak. Gondoltam, kipróbálom a sampont is, de sajnos, ez az én hajamnak nem megfelelő. Megjelent a korpa, hamar zsírosodott, szinte már a szárítást követően összeállt egy csomóba. Fürdésre viszont tökéletes, jó puha lesz a bőröm tőle, így az értékéből számomra nem veszített semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.

lujzi

2013. április 23.

szuper termék! a kisfiam enyhén koszmós fejére babét ajánlott az orvos, de annak nagyon nem volt szimpatikus az incije, ezért tovább kerestem, így akadtam rá erre a márkára (aminek azóta már nagy hívei vagyunk). 2-3 naponta használjuk: a koszmó gyakorlatilag eltűnt, a kisfiam haja pedig nagyon szép fényes, puha, gyönyörű babahaj :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

barack.edi

2011. május 23.

Szeretjük, a babánk haja ettől nagyon szép lesz. Az egyetlen, amiért 4-est kap, hogy tapasztalatunk szerint a koszmót sajnos nem távolítja el rendesen. Megelőzésre biztosan kiváló, de sajnos nem kezdetektől használtuk.
Mindenesetre a Babé koszmó elleni samponjától durván korpás lett a gyerek feje(!) Ez a sampon teljesen levitte a korpáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin