Bio Fresh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lau0502, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

Méhviasz, propolisz és sheavaj tartalmával ápolja, hidratálja és védi az ajkakat.

lau0502

2013. április 17.

A csomagolás szerint natúr termékről van szó, ami elég érdekes, mert nincsenek túl szép összetevői. A kis cetlin még azt is feltüntetik, hogy nincs benne ásványi olaj alapú összetevő, amit szintén megcáfolnék, hiszen az első helyen áll az ásványi olaj. Én egy bioboltban vettem, így el is vártam volna a szép összetevőket, de sajnos csak itthon olvastam át az INCI listát. A sheavajjal (amit a csomagoláson szintén megemlítenek) szerintem köszönőviszonyban sincs ez a termék,nemhogy még tartalmazná is. Az illata attól függetlenül kellemes, bár köze sincs a levendulához, engem inkább vaníliára, mézre emlékeztet. Nagyon kellemes viselet az ajkakon és szép fénye is van, hidratálni csak iciri-picirit hidratál. A csomagolása nagyon aranyos, aprócska tégelybe rejtették magát a balzsamot. Összességében én jóval többet vártam ettől a terméktől, halvány 2 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate