Bio Fresh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexxa.the.great, Módosítva: 2013. november 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hajsampon minden hajtípusra - rózsavizet, hidrolizált búzafehérjéket és D-pantenolt tartalmaz.

Illatos habbal tisztít, a hajat fényesebbé és lágyabb tapintásúvá varázsolja.

Parabén mentes.

KisKormos

2013. november 22.

Nem a legjobb választás. Azontúl,hogy nagyon kellemes és erős rózsa illata van, nekem szárította a hajam és nagyon kiszöszösítette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

Tory666

2013. november 21.

Nekem nem igazán jött be. Szintén Bulgáriában szereztem be, valóban potom áron. A hozzá illő balzsamból kb egy tonnányit kellett rákenni, hogy puha és kifésülhető legyen a hajam, amilyennek megszoktam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

alexxa.the.great

2013. november 13.

Első használat során diónyi mennyiséget használtam a hátközépig érő hajamra, és a teljesen elegendő volt, remekül habzott fel, és a kiöblítése sem okozott gondott. Elegendő volt egyszer átmosni a hajam vele, mert öblítés után egyből éreztem, hogy tiszta, kellemes tapintású. Ha Bulgáriában jártok érdemes itt vásárolni, mert csupán csak 4-500 forint körüli áron lehet kapni, az otthoni körülbelül 1000 forintos árral szemben. Az illatáról annyit, hogy mosás után intenzívebben lehet érezni a rózsa illatot, de később, a száradást követően ez jelentős mértékben csökken. Nem túl intenzív az illata de nem is semleges. Pont ideális. Nekem nagyon bejött elsőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.