Bio Fresh

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: sigmana, Módosítva: 2017. július 2.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ez a krém egyedülálló kényelem és ruglmasságérzetet nyújt a száraz, kimerült bőrnek. Természetes rózsavizet tartalmaz, antibakteriális és bőrpuhító összetevőkkel. Glicerinnel a puha bőrért.

miyumiyu

2020. február 4.

Természetes, finom, rózsa illata van. Már - már parfümként is működik, mert nagyon hosszan tart az illat, főleg, ha a csuklom és a könyököm is bekenem. Néha a fülem mögé is teszek 1-1 pötty krémet, hogy illatozzon:) Nagyon gyorsan beszívódik, jól hidratál. Nem okoz allergiát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

pici24

2019. január 3.

Az illata finom, gyorsan felszívódik, viszont a téli hónapokban kevés, gazdagabb hidratálóra van szüksége a kezeimnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 3.

zefRen66

2018. május 30.

Kb. 400 forintért jutottam hozzá, az illata valóban eszméletlen finom, viszont nekem a hidratáló hatása kevésnek bizonyult. Cserébe nem szívódik fel teljesen, ami engem nap közben zavar, így inkább lefekvés előtt használom. Ősszel vettem, de még mindig van belőle. Ma már az összetevőkkel sem vagyok teljesen kibékülve, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

tkati

2017. november 22.

Az illata valóban csodás, mint mindegyik Rose of Bulgaria terméknek. Könnyű kis krém. A valóban igénybevett bőrre, illetve télen azonban nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

mszentmi

2017. július 6.

Egyszerűen csodálatos az illata, valóban igazi rózsaszirom illat! Először a Bio Fresh Q10 age control kézkrémjét próbáltam, de hatásban nem érzékeltem különbséget, viszont ennek az illata fantasztikus! A Herbaházban 461 forintért kapható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 6.

Colette221

2017. március 7.

Nagyon finom illata van, semmi mű! Valódi rózsaillat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

Nagyon finom illata van, semmi mű! Valódi rózsaillat. :)

Vadkuku

2017. február 18.

Klassz összetevők, jó illat, de sajnos nem hidratál eléggé, száraz marad a kezem utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

shiningstar

2017. február 13.

A mostani Adam & Eve Pixiboxban érkezett hozzám. Ez a doboz nekem, személy szerint picit olyan itt a semmi fogd meg jól volt mert nem sminkelem magam így a kétféle sminkeltávolító terméket nem igazán tudom mire használni. Ez a krém volt az egyetlen amit használni, de a nagyanyámnak adtam mivel ő a kézkrémes fajta. Egyszer próbáltam ki és rájöttem, hogy elhamarkodottan döntöttem az ajándékozást illetően, de ez már elúszott hajó.
Az illata egyszerűen felséges. Nem az a gusztustalan, mű, kémiailag összehányt rózsaszaga van hanem az a természetes, finom rózsaillat mint amikor beleszagolunk egy szép nagy csokor rózsába. Mindig úgy gondoltam, hogy a rózsának olyan öregasszonyos illata van. Most mégsem.
Kellően krémes és egyszerre folyós állaga van ami eldolgozásügyileg nagyon jó. Nem kell belőle csak egy borsószemnyi és az egész kezedre jutott.
A harmadik érdeme az az, hogy gyűlölöm a hidratálást. Egész életemben mindig testápolókra, fürdetőkrémekre és különféle bőrkímélő, genetikus szagú cuccokra volt szükségem a kényes gyulladásra, ekcémára hajlamos bőröm miatt. Megutáltam a hidratálást és már nem is érzem szükségét amióta a Palmolive olivaolajos szappant és tusfürdőt használok mert nem meri elődugni a fejét az ekcéma így egy ideje nem foglalkozom a hidratálással. Viszont ez a krém most megint rávilágított, hogy nem kell egy kézkrémnek vagy testápolónak gusztustalan szagának lennie. Könnyen, gyorsan és maradéktalanul beszívódik. Nem hagy zsíros, olajos vagy kellemetlenül csúszós érzetet maga után.
Nekem évek óta ez lett az első remek kézkrém.
Persze, hogy megy az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Nekem évek óta ez lett az első remek kézkrém.
Persze, hogy megy az öt csillag.

Annaakiss

2016. szeptember 9.

Ajándékba kaptam mert barátnőm megtudta,hogy mostanában oda vagyok a rózsás dolgokért 😍 Ez az igazi természetes rózsa illat,könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

birdy70

2016. június 26.

Valódi ròzsaillat, jó hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 26.

Valódi ròzsaillat, jó hatás.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.