Bio Fresh

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: qlisacl, Módosítva: 2012. október 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Eau de Parfum "Rose" - rózsaolajjal
Friss, magával ragadó illat a bolgár fehér olajú rózsa, pézsma, rózsaolaj illatáva. Zöld és gyümölcsös.

tara95

2017. július 18.

PerfumePippi ennél jobban nem is tudta volna leírni. Zseniálisan édes-zöld IGAZI nem tömény illat, először alkoholos majd előbújik a rózsa és marad is, ragaszkodik, 1-2 fújás több mint elég. Nekem bulgáriából van, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

PerfumePippi

2017. március 19.

A Herbaházban vettem vigasztalásképpen, nem ezt, hanem a másik üveget, de gyanítom, hogy csak az üvegben lehet eltérés, az illatban nem. A magyar tájékoztató szerint ugyan az én üvegem 25 ml-es, de ez nem igaz - 50 ml egyszerű, egyenes üvegben, a parfümleírás ugyanaz, mint a rózsás üvegesé, csak az ár 30%-kal olcsóbb. Erről ennyit - ha valakinek tudomása lenne arról, hogy ez két külön kompozíció, akkor kérem, jelezze!
Ez az illatocska valami fenomenális! Pontosan az, ami a Trussardi Delicate Rose-a próbált lenni, csak az gyenge, halvány kísérlet. Ez a meztelen, savanykásan zöld rózsaillat, amit egyenesen a kertben lehet érezni, ha alaposan beledugjuk az orrunkat egy nagy fej rózsába: zöldes-savanykás, ugyanakkor bódítóan telt, mint a karácsonyi illatgyertyák vagy illóolajak. A többi "egyszerű" rózsaillat általában egyéb illatjegyekkel próbálja meg szalonképessé tenni ezt a leányzót, aki ahhoz képest, hogy a kertek királynője, kissé sáros a szoknyája. Ez nem. Ez az illat az, amit ígér: rózsa és semmi más.
A parfüm orrbavágó alkoholossággal kezd, ami pár másodperc után azonnal átvált ebbe a remek, lineáris rózsaillatba, ami egyszerre savanykásan friss és telt - néha már egy minőségibb pipereszappan jut róla eszembe. És az alkaromon így is marad uszkve 10-12(!!!) órán át. Most koratavasz van, a tartósságát betudom ennek. Nem cifrázom tovább: mivel olyan ez az illat, mintha éppen frissen zuhanyoztam volna, én nem kísérletezgetek tovább a nyári zöld illatokkal, őt és hasonló társait (ld. az édesebb-púderesebb Yardleyt) fogom bevetni a nyári melegben. Az egyszerű rózsaillat ugyanis nem lehet fáradt, izzadt... (Majd a tapasztalataimról be fogok számolni!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 19.

ALettah

2016. szeptember 1.

A 12 ml-es kiszerelést kaptam ajándékba, a tesóm vette magának, de neki túl erős volt, én meg rózsaimádó vagyok, avagy egy kalap sz.t is megveszek, ha rózsaszirmokkal van befedve. Nos, ez egy kis kincs :) Sem több, em kevesebb, mint a napon illatozó, pompája teljében levő rózsa. Nem szofisztikált, nem komplex - egyszerű, lineáris, egyetlen illatjegy, de abból tökéletes. A tartóssága közepes. Normális fújós adagolója van, a csuklómra, a pulzuspontra kenek belőle, fél napon át elkísér a kellemes rózsaillat.
A rózsát formáló kis üveg is cuki, és jól elfér minden táskában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

A rózsát formáló kis üveg is cuki, és jól elfér minden táskában.

FruzsiF

2016. augusztus 13.

Kellemes illat,elég gyenge hatás, ár:húzós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Kellemes illat,elég gyenge hatás, ár:húzós.

szabonena

2016. május 12.

Bulgáriából hoztam emlékbe, itthon bontottam csak ki, és.... nagyon-nagyon friss, kellemes virágos-rózsás illata van!! Nem is gondoltam volna, hogy fogom szeretni, azt hittem émelyítő lesz, de ez nekem bejött - az idén többet veszek belőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 12.

Odil

2015. december 16.

Méltóságteljes darab, mintha valamilyen fűszerrel halványan meghintettek volna tömény rózsaolajat. Vakon rendeltem, üde, frissen vágott, rózsaszín rózsa illatra vágyva, de én a tavaszi naivát keresem most, nem a hercegnőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

B. Évi

2015. január 4.

Ugyanaz az illat (kb. 90%-ban közelíti meg), mint amikor az ember beleszagol egy rózsába. Ennyire természeteset semmilyen más rózsás parfümnél nem éreztem, még ha 4x drágább volt, akkor sem tudott többet.
Én itt vásároltam: Zöld Patika, Bp. XI., Kosztolányi Dezső tér 11. - Tel.: (1) 466-6494

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 4.

adrica

2014. július 4.

Jaj, de megörültem, hogy megláttam. Nekem is van, és vadászok rá! Hol lehet ezt és a testvéreit venni? Mert hogy van neki. Az Adventi kiállításon egy bolgár házaspár árulta. Tetszett egy bordó dobozos is, ugyanebben az üvegcsében. Kár, hogy akkor nem vettem meg. Isteni, nőies, könnyed egyedi illat. Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

karakumsivatag

2013. június 19.

Kis parfümtollban kaptam ajándékba. Parfüm van ráírva, de nem annyira intenzív. Szóval nyáron is hordható és nem fog senki elmenekülni mellőlem azért, mert erősen "illatozok".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 19.

oaxaca

2012. október 20.

Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 20.

Nagyon szeretem :)

Antioxidánsok: BHT