Bio Seasons

Ár:   €5   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. március 10.

Ár:   €5
Kategória:   Tusfürdők

"Andalúziai utazás" tusfürdő, narancsvirág illattal.

Tvylvis

2015. április 10.

Annak ellenére, hogy mostanában listával, tudatosan vásárolok (végre feléltem a kb. 5 liternyi felhalmozott testápolót), az ilyen utazós, vidékes csomagolással kilóra meg tudnak venni. Ráadásul natúrkozmetikum....
Ebből is kifolyólag nem habzik, és a flakon feliratával egyezően valóban inkább géles, átlátszó. Tusolópamaccsal egyébként nagyon jól eloszlatható, nem kell belőle rengeteg. Az illata tényleg természetes, narancsos, narancsvirágos, de egyértelműen nem olyan intenzív, mintha mesterséges illatanyag lenne benne. Sajnos emiatt hosszan nem is marad meg. Nem szárít, teszi a dolgát.
Ez az első tusfürdő, de már megrendeltem a következő verziót. Egyszerűen jó ránézni, jó kézbe venni, és a tartalom is rendben van. Erős négyes, mert azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid