Bio2You

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: Macsek23, az összetevőket feltöltötte: 3clipse, Módosítva: 2019. május 17.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Kíméletesen tisztít és védi az érzékeny fogak zománcát a károsodástól. Aktív organikus összetevők csökkentik a fogak érzékenységét, jó hatással van az érzékeny fogínyre, természetes fehérséget ad a fogaknak. Hosszú távú antibakteriális hatású. Tartós frissességét biztosít a leheletnek.

3clipse

2019. február 2.

Olyan fogkrémet kerestem, amiben nincsenek vitatott biztonságú összetevők és van benne hydroxyapatit, ami kezeli a fogzománcom. Ez volt az egyetlen fogkrém ami megfelelt a feltételeknek, normális habzása ellenére pedig nem érzékenyíti a fogaim, sőt, kezeli. Ezt egyébként igazán reklámozhatná magáról, mert pl a Biorepair fogkrémek az egész image-üket a hydroxyapatit tartalomra építik, meg hogy az visszaépíti a fogzománcot, itt pedig meg se említik, csak a gyógynövény kivonatokat, ami már eleve egy plusz. A Biorepairban pedig előfordulnak vitatott összetevők...A klórhexidin-diglükonát pedig egy fertőtlenítőszer, szájvizekben és pl a Septofort torokfertőtlenítő szopogató hatóanyaga is az, tartósítószernek nem mondanám... Az ízével semmi bajom, nem hagy maga után fura ízérzékelést, (egy borsónyit használok a fogkefére, mint minden fogkrémnél) állaga is tökéletes (találkoztam már rossz állagúval más termékben) szóval számomra ő A fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. március 9.

Nekem nagy csalódás ez a fogkrém! A Myropoliumban vettem 1750 forintért, ami a 100 ml-es nagysága mellett sem olcsó!
Az íze sem okoz tisztaság-, üdeség-érzést, mert én túlzottan édesnek tartom. És egyébként sem okoz tisztaságérzést! Pár perccel a használata után már mintha nem is mostam volna fogat! Fehérítő hatást már nem is remélek tőle, nincs is! Kész pénzkidobás volt megvennem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. március 9.

tenyitomi

2014. november 3.

Azt hittem hogy már nem tud új ízt mutatni egy fogkrém,hát ez tudott.Talán a klórhexidin okozza ezt a kicsit "gyógyszeres" ízt,a feladatát végül is ellátja,jól tisztít,a frissesség is megvan utána,fehérítést eddig nem vettem észre,a 100ml/1500Ft,az összetevők is jók,bár nem tudom hogy a klórhexidin hosszútávon mennyire biztonságos.Talán kúraszerűen fogom alkalmazni,nem rendszeresen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol, Xylitol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1