Best of Beauty 2019

BioAqua

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lia007, Módosítva: 2018. november 19.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

Anti-aging szérum, mely többek között 24 karátos aranyat, ginzeng kivonatot, kollagént és jojobaolajat tartalmaz. Segít a fiatalos és gyönyörű bőr megtartásában, valamint élettel telivé teszi azt.

Gombika

2019. május 28.

Már 2 hónapja haszlom. Először nagyon tetszet minden nap használtam. Valóban fiatalitja a bőrt, nagyon tetszet. Vízhiányos kombinált bőröm van. 2 hét használt után viszont zsíros pattanásos lett a bőröm. Most már csak heti egy-két alkalommal használomy, így viszont számomra tökéletes hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

lukacskata

2019. március 26.

Aliexpressről szoktam rendelni, 4$ alatt , ingyenes szállítással! 🙂 nagyon szeretem, az esti rutinom része 🙂 először megijedtem, mert borzasztóan “ragacsos”-nak éreztem , de kb 5 perc alatt beszívódik, és hát utána maga a csoda 🌸 és valóban feltölti az arcomat 🌸 csak ajánlani tudom!!!! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

JuditTTT

2019. január 4.

Nem akarom lepontozni, azért mert nincs rajtam látványos hatása. Rengeteg terméket használok, így nyilván nem én vagyok a legjobb tesztalany. Amit érzékeltem belőle, h. jól hidratál, keverhető más termékekkel, a hyaluronsav sok lehet benne, mert feltölt, az arany nyilván csak dísznek van benne :D Aki szeretne egy jó hyaluronos esszenciát olcsón, annak ez jó lesz. A Vichy hyaluronos hülyeségénél sokkal jobb, így annak az áráért veszel ebből vagy hatot.
Szerintem hyaluronos ügyben a Hada Labo Premium hyaluronos lotionnál nincs jobb, de ez a szérum megfelelő azoknak, akik még csak próbálkoznak ilyen termékekkel. Ebayen, vagy Aliexpressen érdemes megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 4.

cicamokusz

2018. szeptember 26.

Aliexpressről rendeltem nagyon jó áron, ingyenes szállítással. Használok más Bioaqua terméket is, mivel az bevált, ki akartam próbálni mást is, így eset rá a választásom. Még csak egy hete használom, így a hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni. De az első hét benyomása nagyon pozitív. Nagy kiszerelésű, sokáig elég lesz, jó az adagolása, nincs karakteres illata (konkrétan semmilyen nincs), puha, hidratált tőle a bőröm. Ár-érték arányban jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

ecomoda

2018. május 20.

Én a bioaqua.hu vásároltam de nagyon jó! Én és a családom közel 3 éve használjuk a BIOAQUA termékeit ...mi nagyon elégedettek vagyunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Sheilagold

2017. szeptember 7.

Csatlakozom bellehercegno véleményéhez. Én is ebayről vettem, kb annyiért. Amazonos vélemények után vettem meg, de megérte. Azóta többször is újra vettem, anyu is kapott belőle.
Kellemes könnyű gél állagú, éjszakára használom és bár száraz és túlérzékeny a bőröm valóban egy kissé tömény érzése van felszívódás közben, de nem zavaró szerintem. Nagyon jól hidratál, puha babapofi bőrt ad, de nem minden este használom, csak amikor úgy érzem hogy most erre van szükségem éppen. Igaz hogy az arany daraboknak a töredéke van benne a valóságban mint a képen, de végülis attól még tudja amit tud. Alap darab a 'kollekciómban'. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

bellehercegno

2017. augusztus 4.

Én az ebay-ről rendeltem,ingyenes szállítással és így 1100 Ft körül volt az ára. :) Gondoltam,ennyit megér egy próba.Nagyon szeretem ezt a terméket,egységes és sima bőrképet ad már közvetlenül a felvitel után,könnyű adagolni,sokáig elég lesz :) Csakis ajánlani tudom,ár-érték arányban kimondottan jó vétel! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

btinus

2017. július 4.

Szállítási költséggel majdnem 5000Ft volt ez a semmire se jó ragacsos ize. Pattanásos lettem tőle és ezen kívül semmit nem csinált a bőrömmel. Ellenségeimnek se ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

Dudu195

2017. június 21.

Nagyon megtetszett a csomagolása és a kis pipettája de a tartalma nekem sajnos nem vált be :( Alalpból zsíros bőröm van, így nehezen szívta be az arcom. Másnapra kicsit éreztem hogy puhább a bőröm de ezért nem érte meg az esti ragadós érzés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Anne74

2017. április 12.

Annyi jót hallottam róla , gondoltam egy próbát megér. Nem csalódtam.
Igazi csoda, nagyon finom, kellemes,gazdaságos.

Az egyik legjobb szérum...

Biztos, hogy újraveszem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 12.

Annyi jót hallottam róla , gondoltam egy próbát megér. Nem csalódtam.
Igazi csoda, nagyon finom, kellemes,gazdaságos.

Az egyik legjobb szérum...

Biztos, hogy újraveszem...

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.