BioAqua

Ár:   $1   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. december 20.

Ár:   $1
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Kollagént tartalmazó tápláló maszk/tapasz a mélyen hidratált, telt és sima ajkakért.

Csutak

2019. december 18.

Tegnap érkezett meg az aliexpress-ről rendelt csomagocskám, ami ezt a terméket is tartalmazta, rögtön kettőt. Ki is próbáltam egyet és imádom. Az addig cserepes, száraz ajkaimat rendbehozta teljesen. Úgyhogy ebből tuti, hogy rendelek még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 18.

MissNickole

2019. február 19.

Isteni termék, nem is igazán tudom mihez hasonlítani. Az elhalt réteget eltávolítja, puhává és nagyon selymessé teszi az ajkakat. Az íze sem förtelmes, az illata pedig egész kellemes, púderes-krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

kittiboglarka

2018. március 22.

Nagyon jól hidratál! 30 percig hagytam fent, majd mikor levettem, mintha új szám lenne :) 😊 Nincs semmi "mellekhatasa", nagyon-nagyon egyszerű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

blackcat00616

2017. június 15.

Meglepő mód tényleg nagyon jó. Én egy óráig nem bírtam ki, hogy ne beszéljek, meg is nyugodtam, mikor olvastam, hogy csak 30 percig kell a számon hagyni :D Mintha duzzadtabb lett volna az ajkam, de feszesnek feszesebb, szuperül hidratál. Egyáltalán nem csípett, nem irritált. Azt hittem eperkés vagy nem tudom milyen íze és illata lesz, de inkább olyan arckrémes :/ Biztos újra veszem, barátnőmnek is rendeltem, biztos fog ide véleményezni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Picieri

2017. június 3.

Nem tudom, milyen lenne a márkás társához képest,én ezt próbáltam először. Nekem nagyon bevált, szépen puhította és hidratálta az ajkaimat, kicsit optikailag duzzasztotta is,de ezt inkább a hirtelen hidratálásnak tudom be, nem is tartós, inkább úgy mondanám,hogy olyan mintha lenne benne anyag 😁 ezt biztosan újra veszem majd,én alin rendeltem,nagyon cuki a csomagolása is. Párom szerint külön plusz pont a feltatálónak, hiszen használatával legalább fél óra fecsegésmentesen telik el (bár én inkább 1 óra nyugalmat hagyok neki)😂😂😂😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 3.

Antioxidánsok: Zinc, Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Collagen

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.