Biobaza

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koalace, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes zöld tea illata megnyugtatja az érzékeit, míg a grapefruit frissessége véd a kellemetlen szagoktól és kellemes érzést nyújt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

mano

2022. június 22.

Nekem nagyon nem jött be, jobban izzadtam tőle, mintha semmi nem kentem volna fel. A férjem viszont imádja, egyszer kipróbálta és azóta csak ezt használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

nagynikolettlilla

2022. április 25.

A roll-on izzadásgátlójukat nagyon szeretem, ahogy megláttam a polcon egyből ki akartak próbálni ezt a verziót is. Annyira nem szeretem mint a roll-onokat, a vége felé maga a stift "összeszikkadt", ezáltal kiesik a tartóból felkenés közben. El fogom használni de a kialakítása miatt nem lett a kedvencem. Hatását tekintve ugyanúgy szeretem mint a roll-on-t.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

hagymaa

2022. március 24.

Bár gátolni nem hiszem, hogy gátolja az izzadást, vagy talán csak azért nem veszem ezt észre, mert fizikai munkát végzek, de az illatát igazán imádom! Kellemes, friss, nem tolakodó, és hosszan eltart, nem morzsolódik/áll össze a hónalj alatt. A kiszerelése nem szokványos, de nekem ez is tetszik. A közepes árkategóriához képest igenis jó termék az én szememben! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 24.

Donovanna

2022. március 19.

Az izzadásgátló hatása közepes, viszont az illata remek, és nem fogott meg semmilyen ruhát eddig. Nagyon lassan fogy, hónapokig elég és nyáron sem olvad meg (ez nekem igyanis elég bosszantó a legtöbb alumentes dezodornál).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 19.

Jazmin01

2021. december 29.

Közepes árkategória, kellemes illat, felháborító alacsony teljesítmény. Az igazat megvallva, ha itthon vagyok és nincs rajtam dezodor akkor sem büdösödök, ha izzadok. De amikor ezt a dezodor viseltem, akkor kB. 2-3 óra után éreztem, hogy izzadtság szagom van. Azért még nem adok pénzt. El sem használtam, pedig nem szeretek kidobni semmit! De ezt nem tudtam másra felhaszni..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

Leush

2021. november 19.

Az illata először elborzasztott, nagy lendülettel visszadobtam a fiókba és ott is maradt hónapokig. Amikor egyszer elfogyott az aktuálisan használt dezodorom, nem volt más választás, elővettem újra, és meglepő módon már nem tűnt olyan szörnyűnek. Azóta meg is szerettem! Nagyon kiadós, hatásában nem világbajnok, de hozza a jó közepest. Az összetétele miatt valószínűleg újra megveszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 19.

blacksbeads

2021. november 3.

Jó ideje alumínium mentes dezodorokat használok (próbálkozok velük). Eddig ez az, ami mindent visz. 40 fok, stressz, rohanás, mindenhogy működik. Reggelente használom, egész nap bírja. Plusz nagyon jó, hogy nem hagy foltot a ruhán, mint sok natúr dezodor. Hónapok óta megvan, most fog lassan elfogyni. Tervezem újravenni, nekem abszolút bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

katapapp

2021. október 17.

Megvettem, hogy ez biztosan kíméletes lesz a bőrömmel, sajnos ahogy felkentem éreztem hogy picit fura, kenni is elég nehezen lehet. Majd pár órával később elkezdett viszketni a hónaljam, de azt hittem ennek nincs nagyon oka, mire hazaértem óriási vörös folt volt a hónaljamon. Napokig kellett kenegetnem, hogy felszívódjon a folt. Ezután hagytam egy kis szünetet majd újrapróbáltam, amikor sajnos ugyan ezzel kellett szembesülnöm. Azonnal kidobtam, nem ajánlom annak, akinek érzékeny a bőre, nekem menthetetlenül kikezdte, napokig kentem utána.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 17.

Qwerty

2021. augusztus 13.

Jó lenne, ha nem lenne iszonyatosan büdös. Mézes, émelyítő, kesernyés zöldtea. Elég brutálisan van csomagolva, nem tudtam megszagolni vásárlás előtt, de milyen meglepetés érhet egy zöldteás-grapefruitos illattal? Hát ilyen. Minden reggel forog a gyomrom tőle, sőt már a család is érdeklődött, hogy mivel kenem magam, mert borzalmas szaga van.
Pedig jó az állaga, a hatása is megfelelő, minden rendben van vele, a szaga miatt mégis ki fogom dobni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Judy1

2021. augusztus 2.

Véééégre, egy jó aluminiummentes deo. Kellemes érzet, nem ragacsos, hamar felszívódik, kellemes de enyhe illata van, elfedi a szagokat. Az izzadást nem gátolja, de nem is vártam el, a szagok elfedése volt a legfontosabb számomra. Újravevős, ennél maradok, amíg csak kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol