Biobaza

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: koalace, Módosítva: 2020. július 27.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes zöld tea illata megnyugtatja az érzékeit, míg a grapefruit frissessége véd a kellemetlen szagoktól és kellemes érzést nyújt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Qwerty

2021. augusztus 13.

Jó lenne, ha nem lenne iszonyatosan büdös. Mézes, émelyítő, kesernyés zöldtea. Elég brutálisan van csomagolva, nem tudtam megszagolni vásárlás előtt, de milyen meglepetés érhet egy zöldteás-grapefruitos illattal? Hát ilyen. Minden reggel forog a gyomrom tőle, sőt már a család is érdeklődött, hogy mivel kenem magam, mert borzalmas szaga van.
Pedig jó az állaga, a hatása is megfelelő, minden rendben van vele, a szaga miatt mégis ki fogom dobni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Judy1

2021. augusztus 2.

Véééégre, egy jó aluminiummentes deo. Kellemes érzet, nem ragacsos, hamar felszívódik, kellemes de enyhe illata van, elfedi a szagokat. Az izzadást nem gátolja, de nem is vártam el, a szagok elfedése volt a legfontosabb számomra. Újravevős, ennél maradok, amíg csak kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Agnes91P

2021. július 9.

Ebben a nyári melegben kellett egy olyan alumíniummentes dezodor, ami kicsit jobban bírja, mint a Nivea 0%-osa. A régebbi golyós Biobaza dezodorral már befürödtem egyszer, de úgy láttam, ebben nincs szódabikarbóna, így kipróbáltam. Második hete használom, elmondhatom róla, hogy elég megbízható a kánikulában is, véd a szagok ellen, finom, zöld teás illata van, és nem fogja be a ruhákat. A kardinális kérdés nálam az volt, hogy okoz-e csomókat a hónaljamban, mert kenős dezodoroknál nálam sajnos előfordul. Egyelőre rendben vagyok, majd felváltva használom a fújós Niveámmal, de tény, hogy ebben a melegben ez a Biobaza hatásosabb, főleg ha menni kell valahová. Bevált, elégedett vagyok, télen valószínűleg visszatérek a fújóshoz, de nyárra eddig nem találtam jobbat :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 9.

Odri

2021. június 20.

A legjobb natúr dezodor, amit valaha próbáltam. Nem ragacsos, finom illatú, egyáltalán nem irritálja a bőröm. A legnagyobb melegben is maximálisan véd úgy, hogy reggel kenem fel, többször a nap folyamán nem. Zéró kellemetlen szag, 40 fokban is. Legjobb cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 20.

Pannama

2021. április 23.

Egyértelműen jár az 5 csillag. Az egyik legjobb -ha nem a legjobb- 'natúrabb' dezodor a drogériás polcokon. Az illata isteni, nem gátolja az izzadást, viszont teljesen gátolja az izzadságszagot :D Az érzékeny bőrömet nem irrirálja egyáltalán, sőt mintha hidratálná is. Imádom, és már többször újravettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 23.

Kiscsillag5

2021. február 24.

Szuperjó! Isteni az illata, sokáig érződik és nap végére sem érzek izzadságszagot magamon. Eddigi legjobb alumentes deó, amit próbáltam. Csak dicsérni tudom. Jelenleg úgy érzem, sosem akarom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

resztercs

2020. november 3.

Már napok óta keresem, hol tudnám kellőképpen méltatni ezt a csodaszert, ugyanis körülbelül két hónapja váltottam natúr deóra, és ez a második, amit kipróbáltam. Most pedig már lassan túl vagyok 1 hónap folyamatos használaton, és azt kell mondjam, hogy ez tényleg csoda. A kiszerelése igényes és praktikus, az illata valami eszméletlenül finom, csak kár, hogy natúr deo lévén viszonylag hamar elillan. Ettől függetlenül nekem elég csak reggel és este használni, napközben nem szükséges újrakenni, mert anélkül is hatásos. Én eleve pulcsis időszakban kezdtem használni, és átment a teszten, egész nap szagmentes és száraz maradt a hónaljam. Sőt, edzés közben és utána sem jelentkeztek a kellemetlen szagok. Nekem ez 5*, de ha lenne több, adnék még. :D Mindenképp újravevős lesz, tervezem kipróbálni majd a levendulás testvérét is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

Nessy

2020. október 2.

Először is: a csomagolás rendkívül igényes, a kupakja tekerős, nem kell aggódni miatta, táskába dobható.
Másodszor: hatékony, jó összetételű, finom illatú (olyan mint a márka golyós zöld teás deója). Nem hagy foltot, mivel áttetsző anyag, kevés is elég belőle.
A szagokkal nálam tökéletesen elbánik, kicsit nedves, nyirkos lett a hónaljam pár óra után, de nagyon régen nem használok alumínium tartalmú izzadásgátlót, így ehhez már hozzászoktam. Az ára sem annyira elszállt, a minőségéhez és a kiviteléhez képest. Anyunak a levendulásat vettem, ő is szereti, nagyon finom citrussal kombinált illat, egyáltalán nem mamás.

Up:
Egy csillagot leveszek, mert így, hogy beköszöntött a pulcsis időszak, már nem érzem olyan hatékonynak, nem mindig, de sajnos volt már, hogy szagok tekintetében cserben hagyott. Lenge nyári felsőkkel még a legmelegebb napokon is jobban teljesített...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Up:

Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol