Biobaza

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2018. május 4.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Dezodorok

Természetes zöldtea-illat felfrissíti a bőrt, míg a szódabikarbóna, zsálya és olíva alapú formula védi a kellemetlen szagoktól.

Az alumíniumklórhidrát-, és alkoholmentes formula szódabikarbónán alapszik, amely hatékonyan semlegesíti a kellemetlen szagokat.

nickyflower

2020. szeptember 14.

Anyukámtól kaptam,mert hogy natúrkozmetikum! Jah anyukám a végén ott van az a mix,amire allergiás vagyok. Ha annyira natúr a cucc vajon miért kell ezekre vizsgálni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Rommie77

2020. szeptember 1.

Csodálatos kis deo, eddig a kedvencem az AL-mentesek közül, pedig már elég sokat végigpróbáltam az utóbbi években. Az illata nagyon kellemes, semmivel sem teljesít rosszabbul, mint a "csúnya" összetevőket tartalmazó dezodorok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

bebuska94

2020. július 13.

Nagy reményeket fűztem hozzá az itteni vélemények alapján... Sajnos semmit nem ér, már majdnem elhasználtam 1 egészet. Izzadásgátlásra alkalmatlan, hamar kellemetlen szagút izzadtam..:(
Egyetlen pozitívumai, hogy alumínium mentes és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Egyetlen pozitívumai, hogy alumínium mentes és kellemes az illata.

minimano81

2020. július 7.

Engem sajnos csíp :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Engem sajnos csíp :(

Helia

2020. június 12.

Várandósan váltottam alumíniummentes deóra. Az eddig általam kipróbált tucatnyi deó közül ez az egyetlen olyan alumentes dezodor, ami valóban hatásos egy melegebb, rohanósabb napon is. Azt nem állítom, hogy ugyanolyan a hatásossága, mint egy alumíniumsós deóé, de eltérő hatásmechanizmusukból eredően ezt nem is lehet elvárni tőle. Praktikus a kiszerelése és könnyen beszívódik. Az illata is kellemes, visszafogott, nem tipikus "natúr" illat, inkább friss, kicsit zöld, virágos. Irritációt frissen borotvált bőrön nálam nem okozott, de egyéni érzékenység kérdése. Tényleg bevált, remélem, sosem szüntetik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

vanoemi8

2020. május 28.

Jézus gyere le! Hol volt ez a dezodor eddig?! Minden nyavajat kirpobaltam mar, termeszetes deoktol is kipattogott a kozepesen erzekeny bőröm, és egy random rossmannos vasarlaskor ugy dontottem, hogy akkor vele baratkozom egy kicsit.. na, nekem ez a szent grál! Konnyen eloszlik, ha hagysz neki par percet meg is szarad, nem ragad, NEM HAGY FOLTOT!, semmi, jelentem semmi “szagosodas”, sőt nalam is, mint par elottem szolonal valamennyire vissza is fogja az izzadast... pedig rohangalos tipus vagyok, jovok-megyek, iroda, stresszes meetingek, konditerem, bikramjóga, szóval mindent is csinálok, néha kétszer! Imadom. Nagy szerelem lesz ez (remelem), mar ket honapja hasznalom, es jelentem műkodik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

mariska6

2020. május 22.

Félnapos. Az illata tetszik, de fél nap után 'erjed'. Eseményhez, intenzív munkához nagyon gyenge, viszont otthonra, inaktív napokra tökéletes és kellemes, így fogom elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 22.

Terru

2020. május 8.

Sokat remèltem tőle. Ùgy voltam vele, hogy na akkor kipròbàlok egy kàros anyagoktól mentes dezodort. Az első dolog ami nem tetszett az illata, olyan "zöld" büdös. Azutàn amikor felkentem viszketni ès csìpni kezdett. Az utolsò pedig, hogy semmit se èrt. Sőt mèg büdösebb lettem mintha nem is hasznàltam volna semmit, pedig nem vagyok izzadòs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 8.

rafi

2020. május 4.

Az eddig próbált alumentes deók közül abszolút kedvenc. Az esetében érvényes a 'kevesebb néha több' elv, én nagyon keveset szoktam felvinni, majd a karom mozgatásával oszlatom el a hónaljam egész felületén, így hamar szárad és egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet (többet felkenve valóban eléggé tud ragadni még száradás után is), viszont így nem veszít a hatásából sem. Az illata nagyon kellemes, elég erős ahhoz, hogy minden szagot elfedjen, de nem túl tolakodó, hogy bezavarjon mondjuk egy parfümbe. Az izzadást nem gátolja, de nem is ez a feladata, ennek ellenére nálam minimálisan mérsékli az izzadás mértékét. A szagokat ellenben teljes mértékben képes elfedni. Ha viszont délután/este is megy valahová az ember, egyszer érdemes újrakenni a nap folyamán, ez viszont szerintem abszolút belefér az összetevőiért és hatásáért cserébe (azt vettem észre, hogy nagyjából addig maximális a hatása, amíg erősen érződik az illata, ha kezd tompulni, lassan ideje újrakenni). Borotválás/epilálás után minimálisan csíp, de nem durván és hamar elmúlik, viszont ennél hosszabb távú irritációt nálam abszolút nem okozott, pedig baromi érzékeny a bőröm. Igen, létezik ennél olcsóbb deo is, de ár-érték arányban szerintem abszolút megéri, mert sok nála drágább társát is veri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

dorcsigo

2020. március 15.

Két db-ot használtam el belőle, esélyt adva neki, hátha nem ettől vörösödnek ki a hónaljaim. De bizony ettől, ráadásul a kellemetlen szagokat sem semlegsítette. Nagyon nagy csalódás ez nekem, a második adag vége már a kuákban landolt, néha már-már konkrétan fájt a hónaljam, nagyon szárított is. Borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract