Biobaza

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Reniii, Módosítva: 2017. március 14.

Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál

Antibakteriális formulája manuka-mézet, olíva- és zsályalevél-kivonatot tartalmaz, így segít megőrizni a bőr természetes frissességét.

Parabént, tartósítószert, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

kispocsi

2017. november 6.

Hát ez tragédia. Életemben nem találkoztam ilyen Büdös dezodorral.. hatalmas csalódás.
Elhasználtam, mert megvettem, de senkinek sem ajánlanám. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Elhasználtam, mert megvettem, de senkinek sem ajánlanám. :(

Gina1031

2017. június 8.

Akciós volt, gondoltam kipróbálom. Sajnos nem semlegesíti a szagokat, hanem keveredik velük... :( Egyébként a téli hidegben ez nem is okozott gondot, de most már inkább nem nyúlok érte. Illetve még egy furcsaság: egyik reggel felkentem: és csípte a bőrömet - másik reggel viszont nem. Próbáltam összefüggést keresni, mondjuk szőrtelenítettem az érzékenyebb napok előtt? De nem. Nem jöttem rá, miért reagáltam rá egyik nap irritációval, másik nap pedig nem. Sajnos több olyan nap volt, amikor irritált, mint amikor nem. :( A múltkor megszaglásztam a levendulás kiadását a boltban, de végül inkább lebeszéltem magam róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

Serena0123

2017. április 29.

Szörnyű.. megvettem az illata miatt meg hogy mert Bio és drága biztos jó lesz. de semmit sem használ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

morvaieszter

2017. február 25.

a többi aluminium mentes társához képest elég jól teljesít (a dr organic nálam pl egyáltalán nem vált be) az illata elég vad, viszont cserébe viszonylag tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

csakaaa

2017. február 22.

DM boxban jutottam hozzá, de csak mostanában kezdtem el használni. Többek között a nagyon erős méz illata tartott eddig vissza. A használat során idővel enyhül az illat. Régóta aluminium mentes deo-kat használok, így gondoltam, hogy az izzadást nem fogja megakadályozni, a célom inkább, hogy a szagokat semlegesítse/elfedje, erre nekem bevált. Meglátjuk, hogy a jó időben is megállja-e majd a helyét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

anda1213

2017. február 5.

Akciósan vettem a Dm és gondoltam kipróbálom. Nekem nagyon bevált, szerintem újra veszem ha a mostani elfog fogyni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

alphecca

2016. december 14.

Eddigi tapasztalataim szerint ha az itteni véleményekre hagyatkoznék, rosszul járnék. Számomra használhatatlan termék valakinek csodaszer és fordítva.
Erős,tartós mézillatú. Én eleve csak alumínium mentes deokat használok, azok közül ez nagyon jól teljesít. Amikor áttértem az alumínium mentes termékekre, volt egy kis kellemetlen átállási időszak, de mondhatom,hogy idővel csökkent az izzadás mértéke, mivel nem tömítettem el a pórusaimat. De egy alu mentes deo sosem lesz olyan hatékony mint egy alumíniumos.Valamit valamiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 14.

bodri95

2016. november 29.

DM-boxban jutottam hozzá,sosem hallottam még előtte róla,de nagyon szeretem. Nem vagyok amúgy sem nagyon izzadós,viszont isteni méz illatom lesz tőle egész nap. Szerintem megállapodok ennél a márkánál,szeretném kipróbálni a többit is.

Update: Nem szeretem már, igazából szerintem büdösebb vagyok vele, mint nélküle. Szóval ami még maradt,elhasználom,de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

lilitakacs

2016. október 14.

Nekem bevált! Olyan dezodort kerestem, ami természetes összetevőkből készült, így esett erre a választás. Nem vagyok izzadós, tehát az izzadsággátló hatása nekem nem igazán számít. A szagokat nálam egy egész napon át el tudja tüntetni, amit nagyon imádok benne (megjegyzem, hogy én ezt kevés dezodornál tapasztaltam eddig). Amikor felviszem a terméket, egyáltalán nem csíp és nem irritálja a bőrt. Fél áron jutottam hozzá a dm-ben, ezért emellett az illat mellett döntöttem. Először nagyon orrfacsarónak találtam ezt az erős mézes illatot, viszont idővel már nem zavart és már kezdem megkedvelni. A csomagolása is praktikus, mivel sokkal könnyebben elfér, akár egy kisebb táskában is, mint egy fújós spray. Mindenképp újra fogom venni, de a spring flowers illatban, mert nekem az tetszett a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

csicserke

2016. október 1.

Akciós volt, gondoltam, egy próbát megér. Nem kellett volna! Izzadásgátló hatása a nullához közelít, viszont iszonyatosan ragad, undorító. De legealább nem csípett, ahogy a többiek írták. Nem szoktam kidobni új kozmetikumokat, de ezt dühömben majdnem kivágtam a kukába. A teljes pénzkidobás kategória ebben az esetben telitalálat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Honey