Biobaza

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Pingvin patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BiobazaOfficial, Módosítva: 2017. április 12.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Pingvin patikák, online
Kategória:   Tusfürdők

Ápolja és feszesíti a bőrt tusolás közben. Az értékes szőlőmag-, mandula-, sárgarépa-, szója- és gerániumolajjal dúsított tej ápolja és feszesíti a bőrt tusoláskor. A gazdag olajtextúra hatékonyan segít a terhességi csíkok megelőzésében és kezelésében.

Parabéneket, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

Anyezz

2018. május 27.

Megelőlegezem az 5*-ot, mert a 30. hétre fogyott el,de addig semmi:) Mindenképp fogok vásárolni még egy tubussal. Sajnos a mellemre elfelejtettem bármit is használni,és az bizony csíkos lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil