Biobaza

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Pingvin patikák, DM, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szzh01, Módosítva: 2017. május 12.

Lelőhely:   Pingvin patikák, DM, Rossmann, online
Kategória:   Dezodorok

Alumínium-klorohidrát-, alkohol- és mesterséges illatanyag valamint egyéb káros összetevő mentes természetes dezodor.

A tengeri són ás ásványokon valamint illóolajokon alapuló formula ápolja és védi bőrét, nem okoz vörösödést és irritációt, valamint a tiszta természetes frissesség érzését nyújtja. A gyümölcsös frissesség és a levendula kombinációja kellemes érzést kölcsönöz és véd a bőrirritációtól.

Zsofi321

2019. augusztus 12.

Négy csillagot kap tőlem, mert mióta megvan az új sensitive formula úgy vettem észre, hogy az jobb. Szerettem az illatát, elhasználtam, de kb ennyi. Az izzadást nem igazán gátolja, de a szagokat, ha lenne azt igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Anheszenamon

2018. november 30.

Eddig úgy tudtam, hogy nem érzékeny a bőröm, de ez a termék megcáfolta ezt. Eleinte nem vettem észre semmi negatív hatást, mert nem minden nap ezt használtam, hanem váltogattam más dezodorokkal. Aztán a napokban mindig ehhez nyúltam és mindkét hónaljamon óriási vörös folt keletkezett. Ilyet eddig csak az Olivia natural krémdezodornál tapasztaltam, ami szintén natúr deo. Fogalmam sincs melyik összetevőre reagált így a bőröm, de számomra ez a dezodor használhatatlan. Ráadásul az illatát sem szerettem, és nagyon folyós, alig akart megszáradni rajtam. Sajnos nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

vicky93

2018. november 26.

Ez volt az első "egészségesebb" dezodor, alumíniumsók nélkül, amit elkezdtem használni. Szeretem az illatát, elég hatásos izzadás ellen, viszont lassan szárad. A legnagyobb hátránya, hogy a hónaljamon minden szöszt összeszed és csomósodik, ujjatlan felsőkkel teljesen használhatatlan. Anno betáraztam belőle, van még 1-2, de nem hiszem, hogy újravásárlom, keresek valamit, ami kevésbé vonzza a szöszt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

leyorens

2018. augusztus 12.

Az illata finom, viszont én személy szerint nagyon izzadok benne, ami nem túl kellemes érzés. A dezodor állaga extra folyékony így nekem lassan szárad meg, nem túl praktikus emiatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

heeni4

2018. június 28.

Nagyon kellemes illata van és nem irritál. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Nagyon kellemes illata van és nem irritál. Szeretem!

Lills

2018. május 4.

Abszolút elégedett vagyok, jól teljesít szagok ellen, szuperek az összetevői, lassan fogy és egyébként az illata is nagyon jó :) Btw a Biobaza egy nagyon szimpatikus és korrekt márka, nem nagyon lehet mellélőne ha vesz tőlük valamit az ember, nagyon tudom ajánlani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

vivien88

2018. március 3.

leárazva vettem 500 forint körül.. nem az illata fogott meg, de egyébként az sem olyan vészesen rossz.. sőtt, vannak ettől rosszabbak is.
tartós és nagyon jók az összetevői de teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

tartós és nagyon jók az összetevői de teljes áron nem venném meg.

albertinablogg

2018. január 29.

Kettőt használtam el, de nem az igazi. Bár büdös nem vagyok, mégis patakzik a hónaljam és lassan szívódik be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

szzh01

2017. december 18.

Szépek az összetevői, alu- és alhoholmentes, és az illatanyagok is természetes illóolajokból származnak, így a Parfum/Fragrance mellett éktelenkedő piros pöttyöt figyelmen kívül kell hagyni, a deo INCIjében a Parfum után zárójelben 100% natural áll, de az összetevő választó automatikusan beadja a Parfum mellé a piros pöttyöt.
Többféle illat létezik belőle (van még rózsás és mézes illatban is), mivel levendula-rajongó vagyok, ezt választottam, bár őszintén szólva elsőre furcsának gondoltam, hogy a hónaljam levendulában illatozzon, de felkenve az illat nem erőteljes, nem marad meg hosszan. Egyébként isteni levendula illata van, felkenés előtt mindig beleszippantok egy nagyot. :-)
Most nagyon hideg van, ebben az időben teljesen jól végzi a dolgát dezodorálás terén, de ha meleg lesz, akkor lesz csak az igazi bevetése (emiatt most egy kicsit megelőlegezett még az 5 csillag); habár a műszálas és gyapjú felsők is komoly kihívást szoktak számomra jelenteni szagosodás terén - eddig szerencsére jól állta a próbát ez a dezodor.
Nem hagy foltot sem a sötét, sem a világos ruhákon.
Én biztonságból mindig felrázom egy kicsit, bár nem tudom szükséges-e, minden esetre ehhez már hozzászoktam, amióta natúr dezodorokat használok. Néha hajlamos vagyok túl sokat felkenni (biztos ami biztos), 4-5x is oda-vissza görgetve a golyót, ilyenkor gyanítom túl sokat viszek fel, mert száradás után picit ragacsosnak érzem a hónaljamat - ezt egy kis hintőporral meg lehet szüntetni egyébként.
A csomagolása nagyon szép, egyedi, jópofa a design az arányaiban szokatlanul nagy kupakkal, amit minden alkalommal jól esik kézbe venni; nagy méretű golyója miatt kényelmes a használata. Ára sem veszélyes a műfajában, 50 ml 1100 Ft-ért, szerintem sokáig elég lesz, próbáljátok ki, szerintem érdemes! :-)

UPDATE1: Egy csillagot el kell vegyek tőle, mert egyrészt akkor is hintőporoznom kell a hónaljamat (száradás után), ha keveset kenek fel belőle, hogy ne maradjon ragacsos utóérzete -mondjuk ezt még elnézném neki - , de sajnos komolyabb bevetéseknél (rohanósabb hétköznapok télen nagykabát alatt) a szagokkal nem tud igazán jól elbánni. Kíváncsi leszek, hogyan teljesít majd kánikulában....

UPDATE 2: Hááát, kánikulában semmit nem ér, konkrétan büdös leszek mellette nagyon hamar, sajnos még egy csillag minusz. A jóindulatú 3 csillag csak a szép INCI miatt marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 18.

Nem hagy foltot sem a sötét, sem a világos ruhákon.

Zsepi88

2017. december 1.

Kb. Két hete vettem meg, de sajnos nem hozta a várt eredményt. :( Lassan szárad, ahogy többen is írták. Összetevőkben tényleg szép, de sajna nem hatékonyan gátolja az izzadást. Néhány óra múlva már az illata is inkább tolakodó, kellemetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol