Biobaza

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lukiteri, Módosítva: 2018. szeptember 10.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

100%-ban természetes, innovatív formula a gyors, természetes és egyenletesen napbarnított bronzbarna szín eléréséért.

Lilarépából, sárgarépából és paradicsomból nyert karotinoidokat tartalmaz, amelynek köszönhetően elősegíti a természetes napbarnított szín mielőbbi elérését. Emellett a tápláló körömvirág-, dió- és olívaolaj segít megvédeni a bőrt a kiszáradástól.

sorsi83

2019. augusztus 27.

Nagyon bejött. A nyári nap utolsó sugarait kihasználva kentem magamra kb. 3 alkalommal a Balcsin. Nem is feküdtem ki a napra vele, mégis láthatóan barnultam. Az illata szerintem finom, édeskés. A színétől féltem, hogy vajon látszik-e majd, ha felkenem, de nem. Viszont igen gazdag kence, felkenés után olajos hatású, fénylik. Nekem nem szívódott be mindenhol teljesen, de nem bántam, ragacsosnak nem éreztem, inkább síkosnak. Viszont nagyon jól ápol, még szappanos zuhanyzást követően sem kellett testápolót használnom. Csak azt sajnálom, hogy nem próbáltam ki korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Dorcsi95

2019. június 20.

Nagyon jó az illata és az állaga! A bőröm puhább lesz tőle és szépen barnít. Viszont hiába kenek belőle keveset sajnos ragad kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 20.

lukiteri

2018. augusztus 27.

Isteni!!! Ma próbáltam ki és 2x fél óra napozással barnább lettem,mint 3 nap alatt a tengerparton! Ma nem volt meleg (24-26 fok),így nem tapasztaltam a ragacsos érzést,amit a márka egyéb hasonló termékeinél nehezményeztetek sokan! Nagyon szuper termék,az illata isteni! GMO, parabén mentes,állatokon nem tesztelt krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.