Biobaza

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: crazycatlady, az összetevőket feltöltötte: Alex0920, Módosítva: 2023. március 23.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

Természetes formula ápoló összetevőkkel a frissesség ellenállhatatlan érzéséhez. Olíva- és zsályalevél-kivonattal, sheavajjal, jojobaolajjal.

99%-ban természetes eredetű. Parabéneket, tartósítószert, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Rendori

2024. április 12.

télen jó volt, de melegebb napokon nagyon gyorsan átizzadok tőle, a megjelenő kelletlen szagokat nem fedi el

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 12.

avalora

2024. január 5.

A GREEN SPIRIT után vettem meg ezt, mert az említett változatot már nem találom a drogériák polcain, viszont nekem a természetes dezodorok közül az vált be a legjobban, ezért egy hasonló összetevőkkel rendelkező BIOBAZA dezodort kerestem. (Szódabikarbónással nem is akartam próbálkozni, mert egy olyan már kimarta a hónaljamat.) A SILKY COMFORT-nak talán kellemesebb az illata, és ugyanazt tudja, mint a társa. Egyelőre négy csillag, majd meglátom, hogy nyáron is megfelelően teljesít-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 5.

szcsilla564

2021. május 22.

Az egyik legjobb alumínium mentes deo. Nyári,meleg napokon aszonban nem fedi el megfelelően az izzadság szagát. Összeségében még így is sokkal jobb ,mint a legtöbb hasonló termék a piacon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

zita98

2021. május 8.

Sajnos 1*... 2 napja használom, először semmi gond nem volt, viszont 2. alkalommal úgy viszkettem tőle mintha bolhás lennék.
Illata és tartóssága jó lenne, de így off. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

Illata és tartóssága jó lenne, de így off. :(

Devy

2021. január 3.

Én is a jól bevállt Dr. Organic (Hemp oil) dezodor után vettem, mivel próbáltam alacsonyabb ár kategóriában keresgélni organikus, minden mentes dezodort. Érzékeny bőrű vagyok, és sajnos nem vált be, viszketek tőle. :( Illatra, tartósságra jó egyébként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

jucimuci

2020. október 21.

Dr.organic után vettem meg kíváncsiságból, igazából jobban bevált és fele annyiért. Az illata is tetszik, valószínűleg többet is kipróbálok majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 21.

Letticsek

2020. szeptember 11.

Fincsi illat, viszonylag hosszan érezhető is!! Nekem eddig ez a legjobb mentes deom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

bygleen

2020. augusztus 19.

Szuper illat, meggátolja az izzadást, bio összetevők és kellemetlen szagok sincsenek.:) Nem is kell több!!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Mosizso

2020. augusztus 7.

Márc.19: Eddig nagyon szuper, sportoltam is vele, megbízhatónak tűnik. Majd a nyári hőségben leszek rá igazán kíváncsi!
Augusztus 7.: Kánikulában, meg ilyen melegben edzéshez...mint halottnak a csók...pedig reménykedtem,hogy megállja a helyét. Minusz 1,5 csillag lenne nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Nindzsuuu

2020. július 20.

A megújult formulát használom. Imádom. Az első olyan golyós dezodorom, ami működik is. Eddig a sprayket használtam, és valami hirtelen felindulásból megvettem ezt. Nagyon jó döntés volt.
A fújkálósokkal ellentétben, ez a golyós deó nem hagy foltot a ruhámon, nem annyit izzadok tőle mint előtte, és ami a legfontosabb, hogy az a minimális izzadságom sem büdös, hanem teljesen szagtalan. Borotválkozás után sem csípi ki a hónaljamat.
Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

Újravevős.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.