Biobaza

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: crazycatlady, az összetevőket feltöltötte: Alex0920, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Dezodorok

Természetes formula ápoló összetevőkkel a frissesség ellenállhatatlan érzéséhez. Olíva- és zsályalevél-kivonattal, sheavajjal, jojobaolajjal.

99%-ban természetes eredetű. Parabéneket, tartósítószert, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szcsilla564

2021. május 22.

Az egyik legjobb alumínium mentes deo. Nyári,meleg napokon aszonban nem fedi el megfelelően az izzadság szagát. Összeségében még így is sokkal jobb ,mint a legtöbb hasonló termék a piacon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

zita98

2021. május 8.

Sajnos 1*... 2 napja használom, először semmi gond nem volt, viszont 2. alkalommal úgy viszkettem tőle mintha bolhás lennék.
Illata és tartóssága jó lenne, de így off. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

Illata és tartóssága jó lenne, de így off. :(

Devy

2021. január 3.

Én is a jól bevállt Dr. Organic (Hemp oil) dezodor után vettem, mivel próbáltam alacsonyabb ár kategóriában keresgélni organikus, minden mentes dezodort. Érzékeny bőrű vagyok, és sajnos nem vált be, viszketek tőle. :( Illatra, tartósságra jó egyébként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

jucimuci

2020. október 21.

Dr.organic után vettem meg kíváncsiságból, igazából jobban bevált és fele annyiért. Az illata is tetszik, valószínűleg többet is kipróbálok majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

Letticsek

2020. szeptember 11.

Fincsi illat, viszonylag hosszan érezhető is!! Nekem eddig ez a legjobb mentes deom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

bygleen

2020. augusztus 19.

Szuper illat, meggátolja az izzadást, bio összetevők és kellemetlen szagok sincsenek.:) Nem is kell több!!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Mosizso

2020. augusztus 7.

Márc.19: Eddig nagyon szuper, sportoltam is vele, megbízhatónak tűnik. Majd a nyári hőségben leszek rá igazán kíváncsi!
Augusztus 7.: Kánikulában, meg ilyen melegben edzéshez...mint halottnak a csók...pedig reménykedtem,hogy megállja a helyét. Minusz 1,5 csillag lenne nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Nindzsuuu

2020. július 20.

A megújult formulát használom. Imádom. Az első olyan golyós dezodorom, ami működik is. Eddig a sprayket használtam, és valami hirtelen felindulásból megvettem ezt. Nagyon jó döntés volt.
A fújkálósokkal ellentétben, ez a golyós deó nem hagy foltot a ruhámon, nem annyit izzadok tőle mint előtte, és ami a legfontosabb, hogy az a minimális izzadságom sem büdös, hanem teljesen szagtalan. Borotválkozás után sem csípi ki a hónaljamat.
Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

Újravevős.

glitter20

2020. május 26.

Már régóta szerettem volna kipróbálni egy természetes dezodort, hogy ne ártsak annyit a testemnek. A termékben magát a kezdeményezést értékelem leginkább, a hatása számomra sajnos nem elég. Pár alkalommal próbáltam, ezalapján nem ajánlom hosszú, kemény napokra. Én leginkább itthonra fogom alkalmazni, amikor amúgy sem izzadok meg túlságosan.
Az illata kimondottan citrusos, amit sajnos nagyon nem kedvelek. Ezen kívül jellemző rá még egyfajta édeskés illat is, ami amúgy a citrus nélkül nekem tetszene.
Akik nem túl izzadékonyak, szerintem azoknak ár-érték arányban is megéri ez a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

Holdsarlo

2019. augusztus 25.

Habár azt nem vártam, hogy ennyire émelyítően édeskés illata van, ami annyira nem tetszik, nem vonok le érte csillagot. Már régóta ki szerettem volna próbálni egy természetes összetevőjű dezodort. Egy bicikli túra során teszteltem magamon és bevált. Nyilván az izzadást nem szüntette meg, de azért elég hatékony és a túra végére sem lett izzadság szagom. Legközelebb egy másik verziót fogok venni, hátha annak az illata jobban tetszik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol