Biobaza

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: crazycatlady, az összetevőket feltöltötte: Alex0920, Módosítva: 2017. január 20.

Kategória:   Dezodorok

Természetes formula ápoló összetevőkkel a frissesség ellenállhatatlan érzéséhez. Olíva- és zsályalevél-kivonattal, sheavajjal, jojobaolajjal.

99%-ban természetes eredetű. Parabéneket, tartósítószert, hozzáadott mesterséges színezéket és illatanyagokat nem tartalmaz.

Holdsarlo

2019. augusztus 25.

Habár azt nem vártam, hogy ennyire émelyítően édeskés illata van, ami annyira nem tetszik, nem vonok le érte csillagot. Már régóta ki szerettem volna próbálni egy természetes összetevőjű dezodort. Egy bicikli túra során teszteltem magamon és bevált. Nyilván az izzadást nem szüntette meg, de azért elég hatékony és a túra végére sem lett izzadság szagom. Legközelebb egy másik verziót fogok venni, hátha annak az illata jobban tetszik majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

eddiethestray

2019. május 6.

A legjobb dezodor, amit valaha használtam! Imádom az összetevőit, az illatát és a mennyiségét! Két dolgot mégis negatívumként említenék, egyik a borsos ára, másik pedig, hogy nehezen szárad.. De hatékonyságát és összetételét tekintve kivételesen jó dezodor! Mindig újraveszem őt és a Green Tea-s változatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

szolcsika

2019. április 5.

Imádom. Jó illata van, nem izzadok tőle és nem fogja meg a ruhát. Nem okoz irritációt, jó összetevők.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Donatella

2019. március 30.

Nagyon bejött a rozmaringos-verbénás társa, most is azt akartam venni, de csak ez volt a polcon a dm-ben. Ma egy kiránduláson teszteltem, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Kibírok vele egy egész napot (bár egyszer újrakentem), nuku izzadtságszag, száraz érzést ad, az illata kellemes (ezé inkább citromosnak tűnik). Ráadásul nem stift, vagyis remélem, nem fog beletapadni a ruhák hónaljába, mint a rexona és hasonlók. Ötpontos termék, bár nem bánnám, ha a boltokban többféle verziója is elérhető lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 30.

Sacchi

2019. március 26.

Alumíniummentes dezodort kerestem, és ez igazán bevált. Nem mondom, hogy csontszáraz marad a hónaljam, de nem is várható ez el egy természetes összetevőjű dezodortól. Egyáltalán nem vagyok büdös tőle (bár a nyár még hátravan), finom az illata. Biztosan újraveszem és kipróbálom a többi illatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

pilleriin

2019. február 20.

Nagyon bevált a rozmaringos-verbénás ősszel, ezért megvettem ezt a fajtát. Nagyon lassan szárad, kevésbé intenzív az illata mint a zöldnek, nem veszik össze a parfümökkel: ez nagyon fontos. Nem edzettem úgy, hogy ezt használtam volna, csak hétköznap kentem ezzel be magam, reggelente elég volt, semmi gond nem volt, a ruhákat nem színezte el (még).

Update: nem csíkoz és kibírja az edzést is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Update: nem csíkoz és kibírja az edzést is.

Inumyra

2019. február 20.

Sajnos csalódást okozott. Hosszas válogatás, kutatás után esett erre a dezodorra a választásom, természetessége és illata miatt. Már évek óta nem használok hagyományos deokat, így van összehasonlítási alapom. Én már az új csomagolásút használom, ennek az illata tetszett a legjobban a Biobaza termékei közül. Számítottam rá, hogy lassan fog száradni és tisztában vagyok azzal, hogy nem elvárható egy ilyen deotól, hogy gátolja az izzadást. Viszont ettől büdös leszek és még jobban izzadok, mint amikor semmit de tényleg semmit sem használok. Gyanakodtam már ételre, hőmérséklet változásra, hormonokra, mindenre, de kiderült, hogy ettől izzadok úgy, mint aki lefutotta a maratont. Plusz, ha néhány napig nem használom, beszárad és meleg vízbe kell áztatnom, hogy újra működjön... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Sziporka88

2019. február 17.

Nagyon fincsi az illata. Igaz nem szívódik fel gyorsan (amíg várok megtisztítom az arcom) viszont hatásos, nem érzem, hogy izzadnék, friss illatú marad hónaljam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

FeVE81

2019. január 28.

Sajnos ez is csalódás volt. Pár óráig kellemes illata volt, de sajnos utána többet ártott mint használt. Alig vártam, hogy hazaérjek és lemossam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 28.

djsmithpopo

2019. január 27.

Én nem tudom, hányadik darabnál járok, nálam a Biobaza az abszolút kedvenc, ha dezodorról van szó. Már több illatot is próbáltam és van ennél jobb is, de hatásban az egyik élenjáró, nem büdösödök be, ha fel van kenve, pedig izzadós vagyok. ;-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 27.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.