Biobaza

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. június 20.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Biobaza Sun Napozóolaj 100%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz, amelyek ellenállhatatlan csillogást és hosszan tartó napbarnított színt kölcsönöznek a bőrnek. Az argán-, körömvirág- és makadámdió-olajban gazdag formula segít megőrizni a bőr természetes hidratáltságát és rugalmasságát.

Horvátországban termesztett sárgarépából és dióból kinyert karotinoid összetevőkkel.

Nem tartalmaz fényvédőt!

Biobaza Sun Száraz Napozóolaj mini 20 ml.
Ár: 20 ml-es mini kiszerelés, 490 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, eredeti, bontatlan., Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: Személyesen át tudom adni hétköznap 08.00 és 15.00 óra között Budapest III. vagy XIII. kerületében, este és hétvégén pedig Dunakeszin. Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom is (részletek a leírásban).
Ár: 3000 , Eladó: Alicianor
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 11. kerület, fizetés: személyes átvétel
fairynorah

2019. november 12.

*Nem funkció szerint használom, ne utáljatok a véleményemért 😃*
Én az a fajta “őrült” nőszemély vagyok, aki bármilyen olajat kaparint meg egyből kipróbálja a haján 😅😅 ( száraz-göndör-közepes/erős szálú) a 20ml-s próba mérettel játszadoztam egy utazás alkalmával (még mindig van benne...) és a hajam IMÁDJA. de tényleg, csoda puha tőle, könnyű fésülni. az egyetlen “bajom”, hogy csak hajra túl nagy a 250 ml, nagyon testes állagú, nem kell belőle sok, szóval kénytelen leszek testre is kenni 😂 arra nem próbáltam, nem szoktam napozni 😬

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

*Nem funkció szerint használom, ne utáljatok a véleményemért 😃*

andeve

2019. október 18.

imádom! biztos használni fogom még! világos bőröm van, szépen lebarnultam, nagyon jól hidratált, egyáltalán nem húzódott és száradt ki a bőröm! a márka naptejével együtt használtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Iminbeauty

2019. augusztus 21.

Mint barnító olaj nagyon elégedett voltam vele. Természetes illóolajra emlékeztető szaga van. Mivel olaj, nyilván olajos lesz tőle a tested, de lényegesen gyorsabban szárad fel, mint a klasszikus társai. Látványosan barnább lesz tőle a bőr napozás után, azonban sajnos UV védelmet nem biztosít, bár nem is ígéri.
Napozó olaj kategóriában kiérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Napozó olaj kategóriában kiérdemli az 5 csillagot.

zellerke

2019. július 2.

Nagyon szeretem, szuper összetevő lista, bár kicsit húzós az ára. A bőrön kellemes, nem tocsog tőle az ember nyakig olajosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

anyujobbantudja

2019. május 28.

Mivel nincs benne fényvédő, nekem még éppen jó mert sose égek le, viszont érzékeny bőrűeknek nem ajánlom csak önmagában. Az illata, az állaga, az összetevők - én imádom! Egy réteg kibír egy kör pancsolást is. Nem fogja össze a törölközőt sem. Szeretem magamon, nem zavaróan ragacsos. Olyan szép selymes barna fényt ad a bőrnek hogy nagyon... újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

thewildone

2018. augusztus 16.

Az összes nyaralás ezt vittem magammal, így volt időm kitapasztalni a használatát. Csak ajánlani tudom. Tartós, nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

csill87

2018. augusztus 12.

Nyár végére nagyon megszerettem, más napozó termékekkel összehasonlítva tényleg érezhetően jobb. Idén vettem ilyen termékeket először hosszú évek óta, úgyhogy nem volt túl nagy tapasztalatom. Ami megdöbbentő volt számomra, az az, hogy lehet kapni olyan napolajat, ami valódi olajat nem is tartalmaz. Ebben vannak értékes olajok bőven.
Ahhoz képest hogy olaj, nem hagy kellemetlen érzést a bőrön, nem ragad, tapad, de azért a száraz olajtól is messze áll. Valahol a kettő között van.
Egyébként nagyon szépen barnultam tőle, az illatát pedig imádom, érezhetően minőségi termék.

Ud.: Ma vettem újra és már használtam is, és hát imádom! annyira szépen barnít, és tényleg jót tesz a bőrnek, imádom, hiába drága, minden pénzt megér! Vannak itthon más napozó termékek is, de ennyik sem ért semmit, nem volt érdemes kidobni rájuk a pénzt, inkább legyen egy normális termékem, amit el is használok, mint 5 olcsóbb, ami aztán kuka.

Ud.: Én amikor napozok, a hajam végére is kenek belőle mostanában, és mikor lezuhanyzom, úgyis hajat kell mosni, szóval egyfajta hajpakolásként is használom, és azt kell mondjam, hogy a hajnak is nagyon jót tesz :) Az illatába pedig szerelmes vagyok :) Jah és a lényeget kihagytam: elképesztően barnít, én egyértelműen látom a különbséget, hogy milyen ha nem kenem be magam ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

bogarka

2018. augusztus 12.

Teszi a dolgát. Nem barnultam tőle jobban szerintem, mintha semmit nem kérnek magamra, viszont extra hidratált lett a napozástól egyébként pikkelyesre száradni hajlamos bőröm. Csak max közepes uv, de inkább enyhe uv sugárzás mellett használtam (teló app) reggeli és délutáni órákban. Erre tökéletes volt. Nagyon szépen ápolja a bőröm, nem volt száraz, nagyon megéri. Egy bajom van, ez a mennyiség rengeteg, jobb lenne ha árulnánka felé ennyit, árban is jobb lenne, és egy két szezon alatt el lehetne használni. Ami még szuper, hogy nincs agyonillatosítva (a darazsak imádják az illatokat :/ )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

pixiee

2018. július 24.

NAGYON JÓ! Szuperek az összetevők, nem tesztelték állatokon és teljes mértékben teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

abernadett

2018. június 7.

Igaz, hogy az ara eleg huzos, de nagy a mennyiseg, nem folyos annyira, es en pl 20%os kedvezmennyel jutottam hozza, Sokaig eleg, egeszseges, tengerparti barnasagot segit elerni, az illata fenseges, termeszetesek az osszetevoi, abszolut favorit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.